Колко често....

  • 4 388
  • 136
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 622
Понякога е моят отговор..Гледам в мнозинството попадам.

Рокли и поли ми стоят много добре, от гледна точка на удобството, предпочита все пак да съм с панталон  Wink

Само лятото съм с рокля или пола почти всеки ден  Peace

# 106
  • Мнения: 5 140

И аз така, но гласувах с понякога.

# 107
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Обикновено през лятото, иначе най-удобно се чувствам в панталон  Wink

# 108
  • Мнения: 636
Доста често. Дори като бях на 20години имах само 2 панталона. Всичко останало бяха поли и мнооого рокли. Много по-удобно ми е и проветливо на дупето Joy

# 109
  • Мнения: 3 782
много обичам полите и роклите,но за жалост ги нося само лятото. иначе ми е толкова удобно с тях - едни дълги,ветреещи се... Аха,скоро наближава да облека пола.Стопля се.

# 110
  • Мнения: 6 164
Понякога.
По-удобно ми е с дънки и панталони, тях нося значително по-често, особено с хлапето като съм по цял ден.

# 111
  • Мнения: 156
Често-да кажем през ден.Зима,лете-няма значение,а и напоследък както са актуални и фигуралните чорапогащници ми е много интересно,защото има много възможности за съчетаване

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
Само през лятото.

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 7 097
Само на работа ходя с пола /3-4 пъти в седмицата, да речем/, а на морето се случва да сложа и рокля.

# 115
  • Мнения: 1 120
Основно лятото Laughing

# 116
  • Мнения: 101
Само при специален повод  Embarassed

# 117
  • Мнения: 2 427
При мен проблема е следният:
Първо:много съм бяла,направо като сирене.Да кажем този момент малко или много съм го преодоляла.
Второ,не мога да се депилирам сама ,а козметичката ми е на майната си и не винаги се подлагам на коло маски.Предимно премахвам космите със самобръсначка,защото от коломаски собствено производство си докарвам не само спукани капиляри,ами цели хематоми.Следователно ако не съм перфектно обезкосмена се налага да сложа панталон.
Това е основната причина да не ходя с рокли или поли.Иначе обожавам да ги нося.
Перфектната дължина за мен е тази точно до средата на коляното.Много се харесвам така.Слагам и къси ,но много рядко.Обожавам и дългите поли,особенно тези които излязоха на мода миналата година,с етно нашивките.Много са готини.Напомнят ми малко ромските фусти. Laughing

# 118
  • Мнения: 2 677
Не нося. Чувствам се удобно само в панталони.

# 119
  • Мнения: 2 697
Болна тема Embarassed...Аз обожавам и поли, и рокли, а и ако са и по-дългички и не прекалено тесни, са ми удобни за ежедневието...Напоследък обаче мнооого рядко си намирам рокля или пола да ми стои добре, много съм се закръглила, особено по най-стратегическите части Tired Ще чакам по-вталени времена да нося рокли... Blush

Общи условия

Активация на акаунт