Колко често....

  • 4 374
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 195
Имаше тема за дънките.Аз реших и за роклите да направя!  bouquet

# 1
  • Мнения: 949
Понякога и то предимно през лятото.

# 2
  • Мнения: 2 498
Доста често-не съм броила колко....

# 3
  • Мнения: 2 229
Пролет, лято доста често, иначе не, студено ми е...

# 4
  • Мнения: 6 958
На моето ''перфектно тяло'' отговорът ми е: не нося пола или рокля...  Peace

# 5
  • Мнения: 13 512
Никога не бях носила поли, започнах от миналата година да нося и оттогава не съм обувала панталон.

# 6
  • Мнения: 1 227
Понякога и то само лятото

# 7
  • Мнения: 3 248
Всеки ден. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 326
Много обичам рокли............често ходя с пола

# 9
  • София
  • Мнения: 7 841
Нося поли и рокли всеки ден, но само през лятото.  Wink

# 10
  • Мнения: 20
също като миранда, но иначе бих носила макар и рядко Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 5 317
Основно лятото.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 166
Предимно когато е топло

# 13
  • MUC
  • Мнения: 297
Почти никога, а когато изобщо - само дълги. Сега съм се зарекла да се науча да си харесвам краката и да пронося и по-къси поли и рокли.  Thinking

# 14
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много обичам да нося рокли. И поли обичам. Но когато имаш малко дете, не са толкова удобни, за съжаление.
По принуда ще ги позабравя пак за година-две. Rolling Eyes

# 15
  • Мнения: 3 932
Нося предимно на работа, като неофиц. облекло определено предпочитам панталони...

# 16
  • Мнения: 983
Слагах рядко, но това лято съм решила да заложа повече на поли и рокли

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много често, но само лятото...иначе ми е студено Peace

# 18
  • Мнения: 1 174
Отговорих с "понякога''.Най-често през лятото нося рокли и поли.Миналото почти всеки ден се обличах в такива.

# 19
  • Мнения: 2 196
Поли нося предимно лятото.

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Много рядко.  Cry

едно, че не са ми удобни;
второ все имам някакви комплекси;
трето: сега на работата ми, цял ден вися пред компютъра и предпочитам панталони, да мога от време да време да заемам разни пози  Wink, които не стават, ако съм с пола.
Отговорих понякога.  Peace

# 21
  • Мнения: 3 622
Слагам поли само лятото  Wink

# 22
  • Мнения: 7 186
Напоследък рядко, защото все търча след детето и не ми е удобно. Иначе много обичам рокли и поли и си нося често, особено лятото.

# 23
  • Мнения: 636
Отговорих понякога. Пролет, лято по-често, а бих искала всеки ден. Сега съм си наложила никакви панталони и дънки да не купувам, а малко да си наваксам с полите. Макар, че сега някакви мисли за нови дънки се прокрадват ..............

# 24
  • Мнения: 4 916
Много често - приблизително пет от седем дни в седмицата. Преди два дни даже си купих още една пола  Crazy от ликвидацията в "Бианка". Нямам спиране когато стане въпрос за поли и рокли. Към панталоните не изпитвам такъв ентусиазъм.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 09:58 от argun

# 25
  • Мнения: 2 956
Понякога и то предимно през лятото.
И аз  Peace

# 26
  • Мнения: 27 524
Понякога  Peace

# 27
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Почти всеки работен ден.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
2-3 пъти в годината. Понякога и по-рядко.

# 29
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
По-често слагам поли , отколкото панталони.

# 30
  • Мнения: 1 425
Поли нося предимно през лятото. Отговорих с "понякога".

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Поли - често, много често.
Рокли - рядко/нещо фигурата ми не ги предполага напоследък/

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Отговорих набързо само при специални случаи, но лятото нося предимно поли и рокли.

# 33
  • Мнения: 5 362
Не нося поли,а рокли много рядко и то лятото,на плажа.

# 34
  • Мнения: 5 103
Почти всеки ден Peace

# 35
  • Мнения: 8 505
Рокли не нося никога,поли-само през летото-може би веднъж на седмица-две.

# 36
  • Мнения: 397
Поли не нося изобщо! Рокли -  през лятото - много ги обичам! bowuu

# 37
  • Мнения: 1 065
Поли-рядко и то през лятото;рокли още по - рядко.Имам не повече от 2-3 рокли и то не стават за носене всеки ден.

# 38
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Никога не бях носила поли, започнах от миналата година да нося и оттогава не съм обувала панталон.
Peace И аз така...А пък толкова се харесах и се запалих, че цяло лято секси роклички, полички с късо потниче.. Whistling Сега само зяпам по магазините за нови ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 241
само при специални случаи, при това само през зимата(с ботушките)

# 40
  • Мнения: 1 101
Много рядко нося поли и рокли. Предпочитам панталони  Grinning

# 41
  • Мнения: 236
Преди носех рядко, но напоследък почти всеки ден.И се чувствам страхотно  Grinning

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не си спомням от кога, може би години не съм носила пола или рокля.
Нося панталони, много са ми удобни.

# 43
  • Мнения: 645
Като цяло много рядко. Зимата май изобщо. Лятото обаче по-често се случва а пък на морето само с поли ходя Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 4 590
Преи носех много често, даже имаше период, в който всеки ден бях с пола, с рокля - по-рядко. Откакво съм бремемнна не съм обула, макар че си взех едно дънково сукманче, но с тези подути свински крака, ще се въздържа засега и ще си го оставя за след раждането. Stop

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 16:27 от passion

# 45
  • Мнения: 492
През лятото често, зимата ги забравям.

# 46
  • Мнения: 1 120
много често нося.особено лято-тогава бих казала всеки ден

# 47
  • У дома
  • Мнения: 96
Отговорих с понякога, но по точен отговор отнасящ се за мен е почти всеки ден. Обожавам да нося поли. Докато ходех на работа това ми беше почти всекидневното облекло. А сега след второто раждане още не мога да си нося панталоните от преди това /имам килца за сваляне/ и отново наблягам на полите. newsm74 .

# 48
  • Мнения: 1 424
Отговорих с често  Peace
Много обичам да нося поли, рокли по-рядко. Основно пролетта  и лятото, когато е по-топло  Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 3 081
И аз съм от отбора на "летните поли", зимата ми е студено. Иначе и лятото само понякога.
Показателно е това, че в гардероба си имам два пути повече панталони, отколкото поли, а зимни - само 1...

# 50
  • Мнения: 48
Понякога и то предимно през лятото.

 Peace

# 51
  • Мнения: X
От две години насам нося само поли, мнооого, мноооого рядко се случва да обуя панталон и учудващо за самата мен се оказа, че полата е много удобно нещо, разбира се с подходяща форма и дължина  Mr. Green коланчета не слагам.

# 52
  • Мнения: 4 358
Мнооого рядко нося пола или рокля. Имам само летни.

# 53
  • Мнения: 4 473
Не нося поли и рокли - с тази опция гласувах, макар лятото да правя изключение от време на време.

# 54
  • Мнения: 534
Често,някак се чувствам много женствена с пола  Flutter

# 55
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Не си спомням от кога, може би години не съм носила пола или рокля.
Нося панталони, много са ми удобни.
Последно носих рокля на сватбата Joy

# 56
  • Мнения: 664
Поли - много често, компенсирам за последните десетина години, когато въобще не носех Wink Нося много често и през зимата, не ми е студено с подходящ чорапогащник. Рокли - рядко, лятото.

# 57
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз съм бивша хипарка и предпочитам да нося широки, откачени, удобни ... панталони:о)))
А са ми казвали, че изглеждам супер с поли(е пак стил хипи де:о)

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Отговор: Понякога! При това само през  есен , зима и пролет. С един перфектен ботуш  на висок ток стоят прекрасно . А и с това разнообразие на фигурални чорапи и чорапогащи и с хубави обувки , отново на ток , са супер полите. Hug

# 59
  • Мнения: 2 407
2ра опция, не нося често, но обичам много туники.

# 60
  • Мнения: 7 723
Не нося  Flutter
Ходя само с дънки и панталони  Wink

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Лятото нося предимно поли и рокли.Но,когато е студено залагам на крачолите,да ми топлят краката Laughing

# 62
  • Мнения: 1 339
Много често нося поли, а рокли само по разни случаи.
Сега като дойде лятото сигурно роклите и полите ще са ми основното облекло Simple Smile

# 63
  • Мнения: 2 936
нося лятото  Peace

# 64
  • Мнения: 2 910
 Много по- удобни са ми панталоните и дънките, затова нося рокли и поли понякога.

# 65
  • Мнения: 3 647
Понякога
 предимно дънки и панталони

# 66
  • Мнения: 226
Избрах понякога, но всъщност лятото много често съм с пола. За това пък зимата супер рядко може да се случи

# 67
  • Мнения: 595
Пола съм слагала колкото да не е без хич.Иначе обичам рокли.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 440
Много се харесвам с поли и рокли .Но за зимата определено по-добре е панталон .Отговорих понякога.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Не си спомням от кога, може би години не съм носила пола или рокля.
Нося панталони, много са ми удобни.
Последно носих рокля на сватбата Joy

А аз, на една чужда сватба Wink

# 70
  • Мнения: 1 202
Не нося  Flutter
Ходя само с дънки и панталони  Wink
И аз също ! Laughing

# 71
  • Мнения: 4 111
Не нося поли и рокли, не се чувствам комфортно.  Wink

# 72
  • София
  • Мнения: 1 176
със затоплянето сравнително често нося поли...зимата изключително рядко го правя...
втора опция за мен

# 73
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Лятото съм само с поли и рокли, зимата - само с панталони.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 880
Тази пролет ми стана нещо, та накупих 3 рокли наведнъж. А преди това рокли не съм носила, само дънки и поли. Обожавам дългите романтични поли, въпреки общоприетото схващане, че на ниските жени дълги поли не отивали. И къси поли нося от време на време, общо взето - на моменти съм.

# 75
  • София
  • Мнения: 4 294
Опция 4  Peace

Просто не нося поли , а рокли въобще  Naughty
Само панталони и дънки  Wink

# 76
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Нося поли и рокли всеки ден, но само през лятото.  Wink

И аз така. Зимата залагам на панталони  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 2 849
Не признавам друга дреха, освен пола или рокля. Панталони въобще нямам. Rolling Eyes

# 78
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
2-3 пъти в годината. Понякога и по-рядко.
И аз така, като изключа една дънкена поличка, с която обичам да ходя на плаж.

# 79
  • София
  • Мнения: 36 073
Не нося поли и рокли  Peace

# 80
  • Мнения: 1 975
Не нося поли и рокли, а предимно дънки Peace

# 81
  • Мнения: 167
Аз избрах Само при специален случай щот не се чуствам добре в кожата ми Embarassed и се притеснявам... Sick

# 82
  • Русе
  • Мнения: 511
Рокли и поли, изключвайки детските ми години, когато майка ми ме е обличала, не нося! Имам 2 рокли - 1 от бала и 1 от сватбата, на която бяхме кръстници. Пола си купих миналата година, на я облякох сам веднъж вкъщи!:) Харесва ми как стои на другите, но на мен - не! Имам доста криви крака по мое мнение, които няма смисъл да излагам на показност по улиците!  Wink

# 83
  • Мнения: 13 206
През цялото лято ходя с поли. Зимна пола нямам Embarassed Много съм зиморничава. Рокля имам само една- строго официална.

# 84
  • Мнения: 1 234
Нося много,но само лятото.Обичам и рокли и поли,но не мога да издържам на студ,много рядко ми се случва да нося зимата,а лятото в най-големите жеги пък не мога да се търпя в дънки,така че това е моя сезон за рокли Laughing

# 85
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз избрах Само при специален случай щот не се чуствам добре в кожата ми Embarassed и се притеснявам... Sick

 Peace

# 86
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Рокли - рядко , но поли много често / и не дълги/  Peace

# 87
  • Мнения: 728
По-принцип лятото си нося роклички и поли... Wink

# 88
  • Мнения: 811
Лятото  Peace

# 89
# 90
Избрах "често", защото обичам да нося както рокли така и поли- особено лятото Crazy
Но предпочитам да не са много къси в по-студено време. Сега съм се вманиачила на дължина малко над коляното и точно до него  Crazy

# 91
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  напоследък имам голямо желание да нося поли и рокли.Ще изчакам да сваля още малко
  килца и цяло лято ще си нося.Много са удобни и "проветриви".Предпочитам дължина около
  коляното и да не са тесни,защото не блестя с телесни форми.

# 92
Обожавам да слагам пола и рокля - чувствам се много женствена, и държането ми се променя. Heart Eyes

# 93
  • у нас
  • Мнения: 443

  напоследък имам голямо желание да нося поли и рокли.Ще изчакам да сваля още малко
  килца и цяло лято ще си нося.Много са удобни и "проветриви".Предпочитам дължина около
  коляното и да не са тесни,защото не блестя с телесни форми.

# 94
  • Мнения: 2 792
 Ми доста често ходя с поли, роклите са ми по летни (имам предвид наличните в гардероба). Всъщност полите седят чудесно и на по закръглена фигура, както и роклите, оформят само овала и формите, без излишни подробности.

# 95
  • Мнения: 5 790
Не нося поли и рокли. Много, много, рядко може да ми се случи да облека.

# 96
  • Мнения: 1 959
Само при специален случай иначе за всеки ден спортни панталони и дънки

# 97
  • Мнения: 164
Само при много специални случай. Не е ли да си се разкрачиш удобно... Joy

# 98
# 99
  • Мнения: 1 299
Рядко зимата, почти всеки ден лятото - дълги и широки, тип джипси

# 100
# 101
  • v nas
  • Мнения: 50
Не нося поли и рокли  Embarassed

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
Обичам поли и най-вече рокли , и носех доста често ,най-вече лятото .Сега обаче за  по-бързо и практично обличам по-често панталони.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 654
Според сезона.През лятото нося предимно поли, през останалите сезони-понякога

# 104
  • Мнения: 2 381
Предимно лятото, през останалото време-понякога.

# 105
  • Мнения: 5 622
Понякога е моят отговор..Гледам в мнозинството попадам.

Рокли и поли ми стоят много добре, от гледна точка на удобството, предпочита все пак да съм с панталон  Wink

Само лятото съм с рокля или пола почти всеки ден  Peace

# 106
  • Мнения: 5 140

И аз така, но гласувах с понякога.

# 107
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Обикновено през лятото, иначе най-удобно се чувствам в панталон  Wink

# 108
  • Мнения: 636
Доста често. Дори като бях на 20години имах само 2 панталона. Всичко останало бяха поли и мнооого рокли. Много по-удобно ми е и проветливо на дупето Joy

# 109
  • Мнения: 3 782
много обичам полите и роклите,но за жалост ги нося само лятото. иначе ми е толкова удобно с тях - едни дълги,ветреещи се... Аха,скоро наближава да облека пола.Стопля се.

# 110
  • Мнения: 6 164
Понякога.
По-удобно ми е с дънки и панталони, тях нося значително по-често, особено с хлапето като съм по цял ден.

# 111
  • Мнения: 156
Често-да кажем през ден.Зима,лете-няма значение,а и напоследък както са актуални и фигуралните чорапогащници ми е много интересно,защото има много възможности за съчетаване

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Само през лятото.

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 7 097
Само на работа ходя с пола /3-4 пъти в седмицата, да речем/, а на морето се случва да сложа и рокля.

# 115
  • Мнения: 1 120
Основно лятото Laughing

# 116
  • Мнения: 101
Само при специален повод  Embarassed

# 117
  • Мнения: 2 427
При мен проблема е следният:
Първо:много съм бяла,направо като сирене.Да кажем този момент малко или много съм го преодоляла.
Второ,не мога да се депилирам сама ,а козметичката ми е на майната си и не винаги се подлагам на коло маски.Предимно премахвам космите със самобръсначка,защото от коломаски собствено производство си докарвам не само спукани капиляри,ами цели хематоми.Следователно ако не съм перфектно обезкосмена се налага да сложа панталон.
Това е основната причина да не ходя с рокли или поли.Иначе обожавам да ги нося.
Перфектната дължина за мен е тази точно до средата на коляното.Много се харесвам така.Слагам и къси ,но много рядко.Обожавам и дългите поли,особенно тези които излязоха на мода миналата година,с етно нашивките.Много са готини.Напомнят ми малко ромските фусти. Laughing

# 118
  • Мнения: 2 677
Не нося. Чувствам се удобно само в панталони.

# 119
  • Мнения: 2 697
Болна тема Embarassed...Аз обожавам и поли, и рокли, а и ако са и по-дългички и не прекалено тесни, са ми удобни за ежедневието...Напоследък обаче мнооого рядко си намирам рокля или пола да ми стои добре, много съм се закръглила, особено по най-стратегическите части Tired Ще чакам по-вталени времена да нося рокли... Blush

# 120
  • Мнения: 891
Понякога и то през лятото.  Peace

# 121
  • Мнения: 803
Имам няколко поли и рокли в гардероба си,като излизам по магазините си харесвам различни модели, но така и не ги обличам...Може би защото мразя да привличам погледи върху себе си..Само на морето се осмелявам да сложа.

# 122
  • Мнения: 120
Обичам да ходя с панталони . Понякога ми омръзва та  1-2 в месеца слагам пола. А лятото като е голяма жега имам едни феерични рокли та по-често ги нося. Но по  принцип гардероба ми е изцяло от панталони , джинси и дънки.

# 123
  • Мнения: 2 673
обожавам рокли на дребни цветчета, малко ретро до средата на коляното, с разни сатенени врътки около деколтето или с висока талия...
Имам четири рокли, нося само една.
Поли - дънкови,само  като съм слаба и красива, с тен Mr. Green

# 124
  • Мнения: 1 416
Поли нося много често, независимо от сезона. Ролки - доста по-рядко.

# 125
  • Мнения: 279
Цяло лято почти само рокли.

# 126
  • Мнения: 1 313
Предпочитам рокли пред поли, лятото е много удобно

# 127
  • Мнения: 577
не нося често рокли или поли заради 80 килограмовото си четирибуквие Mr. Green Sick
 лятото от време на време си позволявам дьлга пола Tired

# 128
  • Мнения: 1 427
Понякога през лятото. Харесвам поли и рокли.

# 129
  • Мнения: 13 512
Повече от 1г. не бях обувала панталон и днес реших да се пробвам. то не било кофти май, а? Joy Joy/преди това от дете не бях обличала пола/

# 130
  • София
  • Мнения: 175
Много обичам поли и рокли. Чувствам се много женствена и ми създава положителни емоции.  Flutter Не че не съм проклинала чорапогащниците, но това е то - "Трай, бабо за хубост" Обаче лятото настъпва и е време за ефирни роклички. Много харесвам дължина до коляното - дори и с чехли стои много елегантно.  Simple Smile

# 131
  • Мнения: 3 334
Понякога и то предимно през лятото.
Peace

# 132
  • Мнения: 1 733
Почти всеки ден съм с пола или рокля. Без значение от сезона.

# 133
  • София
  • Мнения: 3 452
Обичам и поли и рокли.
Много женствено изглеждат, отделен е въпросът, че не много често ми е удобно да съм с пола или рокля Simple Smile

# 134
  • Мнения: 1 243
И аз нося поли и рокли-независимо от сезона,но чак често-не! 2-3 пъти в месеца слагам, колкото да не е без хич Mr. Green
Като се замисля,всичките ми са дълги до коляното и с огромни цепки, май трябва да разнообразя гардероба Rolling Eyes

# 135
  • Мнения: 96
По принцип не нося поли и рокли, но когато съм на морето си обличам защото ми е по удобно да отида с рокля до плажа отколкото с къси панталонки.

# 136
  • София
  • Мнения: 981
Сега като се замислих,не помня кога за последен път съм облякла пола или рокля.Може би лятото на морето.

Общи условия

Активация на акаунт