Плодове и чай с мед - 8 част

  • 25 025
  • 352
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 685
Здравейте милички!   bouquet
Кеми страхотна тема!  Heart Eyes
Аз днес няма да се лигавя като вчера!
Започнах с чай още не съм хапвала плод, но не съм гладна още. Чая го пия без мед.
Вие как сте?

# 16
  • Мнения: 2 759
                 Пльок! Размазвам се в тази тема  Hug. Привет на всички, от понеделник съм изцяло ваша - ужасно много качих  Sick.
                 Мирандичка, не намерих сауна костюма в сайта. Колко парички е?

# 17
  • Мнения: 6 958
                 Пльок! Размазвам се в тази тема  Hug. Привет на всички, от понеделник съм изцяло ваша - ужасно много качих  Sick.
                 Мирандичка, не намерих сауна костюма в сайта. Колко парички е?

Олеееееееееееееее мило, здравей  Hug Hug Hug Така се радвам да те видя...  bowuu Съжалявам, че си качила килограми  Confused Сауна костюма е 15 лева... Аз не го поръчах, защото тренирам с неопренови бермуди и неопренов колан... Ако искаш някакво инфо за тях ми кажи за да ти дам  Peace Ако искаш дай и данни за да те ''плъокна'' в таблицата при нас  Hug Ти как си, как вървят нещата при теб  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 331
Не мога да повярвам  newsm09 MechoPuh Ти се появи  - е ха добре завърнала се   bouquet
Май След Великденските празници доста позабравили ни плодчета ще се завърнат  smile3521  newsm08

# 19
  • Мнения: 6 958
EMANOELITA къде си днес мила, как си?!?

Аз изпих 2 кафета Витаголд и 1 чай инхуа с кафяна лъжичка мед... Още не съм посещавала WC'то и имам колики в корема, предполагам това е нормално от чайчето?!? На теб случвало ли ти се е?!? И още нещо искам да те попитам сега след като ще пия Инхуа, да взема ли да преустанвоя със чая Сена или да го пия и него?!? Ти пиеш ли го още?!? И още нещо (съжалявам за вълната от въпроси) пих чая 2 дена по 2 на ден, от днес започвам сериозно и ми е 1 ден плодолечение (да се надяваме) и ще пия чая 3 пъти на ден, обаче ме гони голяма жажда и голяма сухота в устата, това сигурно е нормално?!?  newsm78 Четох че чая обезводнява... Вече съм се видяла в чудо за всичко, което става около мен и с мен...  #Crazy Rolling Eyes Shocked #Crazy

Останалите, които започахте как върви плодолечението  newsm78 И като заговорих за сухота и жажда, имате ли онова облагане на езика което се получава при първите дни на плодолечение или не  newsm78

 Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 685
Ух идва най-тежката част  Cry обяда  Cry няма няма да си поръчвам салата  Embarassed Ама искам не мога ли да правя плод и зеленчук не немога  #Cussing out Май си говоря сама  newsm78 Да да да няма да ям салата!  Joy

# 21
  • Мнения: 86
Ооооо, да ви се оплача - колегите в другата стая набиват кебапчета и кИфтеА  Cry ... мляссс ...и мене поканиха-безброй пъти и ме увещаваха как ли не, ноооо аз съм непреклоННа  no  и не се дадох, никак даже  newsm68  , ама какво ми костваше докато успея да избягам от стаята #Puppy dog
Лошото е че цялата служба май разбра, че съм на диета и сега ще ми се изреждат един по един да ми дават целомъдрени съвети ...  smile3506
Хубавата новина е че май главоболието забрави за мен или му омръзна да ми досажда иии май си отиде . И сега ми попросветна малко  fiuuuuuu
Миранда - браво за таблицата - страхотно седи така в началото на темичката.
Успех на всички!!!

# 22
  • Мнения: 319
Здравейте  bouquetМирандичка мила тук съм нещо грипа ни е тръшнал всички в къщи мн ми е лошо.Мила инхуата си  я пия 3 на ден и също така си пия и майченият лист.Когато той свърши ще пия само инхуата пак по 3 на ден.На мен също ми съхне устата даже почнах да си въобразявам че диабет имам newsm78Но наистина е логично да е от диетата др неприятно е лошата миризма не се потя а тялото почва да мирише нещо като на ацетон но и това си е нормално те токсините се чистят чрез мишниците и това е в следствие на диетата почва тялото да се причиства PeaceДнес говорих с една приятелка тя е диетоложка не съм ходила при нея да ми направи хранителен режим защото няма да ми вземе пари а аз такива работи необичам сякаш я използвам та както и да е значи говорих с нея и ми каза че това е нормално при диети миризмата на тялото и дъха даже др сухотата в устата и др което ми каза хора които гладуват не бива да дъвчат дъвки вредно е Naughtyобаче за що сега забравих какво и беше обяснението и .И др какво ми каза шлаките се изхвърлят чрез 00 а токсините чрез пота  ThinkingИ главоболието и нервноста аз например ставам кучка когато съм на диета но само в първите дни Mr. Greenта всичко си е нормално в следствие на диетата.Миранда тя също пиела този чай инхуа само се надявам да ти помогне и на теб.Аз вече бях споменала че от този чай съм 100 пъти по доволна от ксинектала тогава луди пари дадох за него само не се отказвай и без друго си го купила не го прекъсвай според мен неможе да няма ефект още при първата опаковка на мен чак на 5 ден помогна.На една позната пък се похвали че още след първото пакетче  SickАз днес съм само на портокали поради пречината Мирандичка че мн ми съхне устата и все ми се иска сочно плодче.

# 23
  • Мнения: 6 958
...
Миранда - браво за таблицата - страхотно седи така в началото на темичката.

Благодаря ти  Hug А за колегите - да - винаги ще се намери някой да дава лекции кое е полезно и кое е вредно, но избора и преценките са наши  Peace

EMANOELITA при предното плодолечение единствено ми се облагаше езика (по неговото отражение да не ти казвам как виждах реакцията на тези пусти цигари 15, но така и не можах да ги спра, дано ги намаля поне), а за потенето аз не се потя изобщо, дори и при тренировка (явно кожата ми е такава дебелоТлъста знам ли)  Thinking Аз дъвча дъвка вечер след като хапна нещо и после си мия зъбките и за да избегна вредния навик да ям (т.е. дъвча един път на ден за около час - надявам се да не ми навреди, но ми помага да не ям)... А за яда и нервите по време на диета и аз съм така, особено когато се изтегля и няма ефект или когато наште ме нахокат нещо заради диетата или ме приканват да ям...  #Cussing out А за Ксеникала, незнам колко си изпила, но те съветвам никога повече да не го пиеш   Embarassed а и не само него, а каквито и да било таблетки и хапчета... Дори и чайчетата не са особено полезни, но ако трябва да избираме те са по малкото зло...  Peace А за плодовете мила видях в таблицата, че употребата на ябълки по време на чая трябва да е ограничена - не си го обяснявам защо точно на ябълки  newsm78 Ти хапваш ли ги?!? А за папкането аз също съм и единствено по време на плодолечение масово на ябълки и портокали, а новата ми мания за грейпфуртите и сока от лимон с вода...  Peace А за грипчето, да се оправяте сладури  Hug

Belinea този път се посмях с теб, хич не те разбрах какво си говориш или какво ни говориш...  Joy hahaha Joy

# 24
  • Мнения: 2 759
...Олеееееееееееееее мило, здравей  Hug Hug Hug Така се радвам да те видя...  bowuu Съжалявам, че си качила килограми  Confused Сауна костюма е 15 лева... Аз не го поръчах, защото тренирам с неопренови бермуди и неопренов колан... Ако искаш някакво инфо за тях ми кажи за да ти дам  Peace Ако искаш дай и данни за да те ''плъокна'' в таблицата при нас  Hug Ти как си, как вървят нещата при теб  Heart Eyes

                   Мерси много за топлото посрещане  hug, макар че си ви чета редовно и хич не се отделям... Искаше ми се да дочакам черешите, но вече имам отчаяна нужда от малко диетка и не мога да се стърпя вече  Mr. Green... Данни няма да давам, че ми е малко неудобно  Flushed...
                  И аз имам клинче, само дето съм го позарязала напоследък... Обаче с него мога да тичам, а с този клин ако отида до стадиона май ще избия рибата  hahaha... За какво мога да го ползвам? И още нещо: дали мога да... спя? Ей, това мързела голяма работа  Mr. Green...

Не мога да повярвам - MechoPuh Ти се появи  - е ха добре завърнала се   bouquet
Май След Великденските празници доста позабравили ни плодчета ще се завърнат

                 Миличко  Hug и на теб!
                 Привет и на всички нови, стари и всякакви плодчета... Готина банда сте се събрали  thumbsup.

# 25
  • Мнения: 6 958
Данни няма да давам, че ми е малко неудобно  Flushed...
И аз имам клинче, само дето съм го позарязала напоследък... Обаче с него мога да тичам, а с този клин ако отида до стадиона май ще избия рибата  hahaha... За какво мога да го ползвам? И още нещо: дали мога да... спя? :.

Незнам от какво ти е неудобно, нали сме си свои  Wink но на мене хиляди пъти ми е неудобно и адски гадно и тъпо за всичко което става и правя... Не мога да си контролирам нервите и настроенията напоследък...  Blush

Ако си облечеш анцунг върху клинчето, няма кой да те разбере че си с него  Peace Но наистина е неудобен за тичане, аз едвам на кроса се движа с него, като циментирана съм  Mr. Green Аз не спя с него, защото няма файда, но ако е от тези найлоновите и т.н. подобни, може да се спи и ще има ефект за потене...  Peace

П.С. Най-сетне отивам да тренирам след 2 кафета и 2 чая и суматиту им дЖигарки 15 По късно ще се включа пак...  Peace

# 26
  • Мнения: 331
EMANOELITA, ако искаш питай приятелката си, но миризмата на ацетон е най-силна при белтъчните диети - ацетоновият дъх при нас се получава при разграждането на вътрешните отпадъци. За да се намали е необходимо да се предизвика основна реакция при хранене (разграждането на белтъците има кисела реакция) за което е необходимо да ядем сладки плодове и да слагаме малко мед в чая (мразя чай с мед  Twisted Evil)
katti79, и при нас е същото, измъкнах се с номера, че ям само вечер. (писна ми от това  blahblah - уморих се да слушам колко е вредно, как се връщат кг. - аз нищо не съм върнала, и се чувствам страхотно)
Belinea, в ресторант минавам само със салата - домати (те кой знае защо се водят плод).
miranda_rs, миличка в каква таблица видя, че трябва да ограничаваме ябълките  Praynig
MechoPuh, аз ако забелязваш съм на кратко режимче, черешките са за голямото. Майчице как ще си ги хапвам - с двете ръце.

# 27
  • Мнения: 6 958
miranda_rs, миличка в каква таблица видя, че трябва да ограничаваме ябълките  Praynig

Съжалявам, ако съм те шокирала  Shocked И аз така реагирах... В таблицата към чая Инхуа има храни разделени на: не се консумира, ограничено, разумно и неограничено...

Конкретно за плодовете какво дават:

Разумно: грозде

Ограничено: банани, диня, круши, праскови и ябълки

Неограничено: мандарини, ягоди, домати (плодо-зеленчука) и крастваици и моркови (за захранването ги вмъквам тука)

Не се консумира: фурми

Само за тези плодове са дадени данни!!!  Peace А за ваше сведение за всички зеленчуци е: неограничено  Peace А за мед не пише никъде  Thinking

# 28
  • Мнения: 2 759
... уморих се да слушам колко е вредно, как се връщат кг. - аз нищо не съм върнала, и се чувствам страхотно)...
MechoPuh, аз ако забелязваш съм на кратко режимче, черешките са за голямото. Майчице как ще си ги хапвам - с двете ръце.

                   Слънчо, аз върнах килограми само и единствено от... обездвижване или незнам как да го нарека. Аз дори пеш не ходя почти. Цял ден почти лежа пред компютъра, вечер пред телевизора и накрая в едно балдахиново нещо  Mr. Green. Ако водех нормален начин на живот нямаше да връщам. Дори съм забелязала, че след като спра режима веднага качвам пак 1-2-3 кг вода, обаче до седмица-две процесът на изгаряне продължава... В тия две седмици не включвам захранването. Съвсем нормално и на воля си хапвам и пак продължавам леко да свалям Peace.

                   Мирандичка, това с настроенията е от пролетта, но за всеки случай си вземи един тест с чертички  Heart Eyes.. И допускам, че ти е време малко да починеш с диетата, само на спорт мини временно, за да може организма ти да позасили метаболизма, пък и да имаш сили за черешковците после  Hug. Иначе аз лично имам нужда в момента от повече витамини - лесно се уморявам и изобщо като цяло усещам пролетната умора yes.
                   Зариби ме с тия костюми  Hug, ще се барна и аз в един такъв  Whistling... Тъкмо после като питаш за отзиви - ще ти споделя... Но принципно мисля, че изпотяването е много хубаво нещо - организма изхвърля редовно натрупаните токсини и регулира/подобрява функциите на тялото.

# 29
Лелее ама вие как сваляте 2 или 4 кг за 2-3 дена...?Спортувате ли нещо освен диетата..?Защото това наистина са страшно добри резултати за толкова кратко време.. Flutter Hug
Аз досега съм си следила за колко време колко кг свалям-и излиза за 1 седмица "-2-3 кг",хем спортувах всеки ден(бягане),правех и упражнения,+скачане на въже..и стриктно спазвах диетата без нарушения,с много вода,и ябълки..и пак бавно свалям да му се невиди..
 
п.с Да ви питам може ли сушени плодове да се ядат-продават ги в големите магазини-Била,Лайф..??Аз много харесвам сушен кокос..много е вкусен..и мисля че не му слагат захар,ми си е натурален..

Общи условия

Активация на акаунт