романтична вечер

  • 4 624
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 392
Те романтичните вечери не бяха ли докато се "свали" мацката ? Тогава за целта се "свалят" и всякакви звезди и т.н. То и по филмите май е така ...
   е стига де... ти разби детските ми мечтии Wink все още ги има ,ЕТО МОЯ примерно ама нещо не ни се случва често че с три деца ..... #Crazy,някога и направо към десерта преминаваме Joy
като каза десерта ... имаш ли рецептата за крем-брюлето или само мъжът ти я знае  Grinning

# 16
  • Мнения: 183
само мъж ми Laughingа за мен устава само удоволствието.................. ppp

# 17
  • Мнения: 251
 Не ми се е случвало скоро Cry Мъжо и романтиката май нещо са скарани Mr. Green А на мен ми се иска, а най-често той минава направо към десерта  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 903
Моят съпруг е доста скаран с романтиката. Казва, че "не му идвала отвътре". Но пък и аз предпочитам да е такъв, отколкото някой много романтичен и блезнено ревнив  например ( като съпруга не една моя приятелка).

# 19
  • София
  • Мнения: 392
Моят съпруг е доста скаран с романтиката. Казва, че "не му идвала отвътре". Но пък и аз предпочитам да е такъв, отколкото някой много романтичен и блезнено ревнив  например ( като съпруга не една моя приятелка).
... че да не те следи какви ги вършиш ... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 1 446
Ние сме почти младоженци, без деца и живеем самостоятелно!

Романтика всяка вечер!

# 21
  • Мнения: 183
блазе ви давайте все така Laughing.....и сладък десерт Joy

# 22
  • Мнения: 2 407
Честно казано, 1, 2 пъти да съм му правила.

# 23
  • Мнения: 620
Ооооо на мен ми напарвиха едно импровизе преди около 2 месеца Hug
Понеже още не си бяхме купили никакви кухненски принадлежности- импровизацията беше пълна-пластмасови чаши,покривка от салфетки,запалка вместо свещ....Независимо от всичко това желанието му да се почувствам романтично и поглезена струеше отвсякъде,а то е най-важния елемент според мен. Laughing
Десерт ествествено имаше....и преди вечерята,и след това Wink Ако можеше само на десерти да се кара...,но трябва и да се яде все пак .... Laughing   

# 24
  • Мнения: 830
Ха ха,какво беше това романтична вечер май съм позабравила JoyА като се сетя преди колко често се радвахме на подобни изживявания.........ех, спомени.
Сега ако решим да си направим подобно нещо малката първо ще събори свещите,ще се накипри в скута на татко си ще му вземе вилицата и ще панде яко ровене във вечерята.Виното задължително ще се вкуса с цяла ръчичка навряна в чашата и после ще се маже по покривката LaughingМдамммм пълна идилия и романтика Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 589
Ха ха,какво беше това романтична вечер май съм позабравила JoyА като се сетя преди колко често се радвахме на подобни изживявания.........ех, спомени.
Сега ако решим да си направим подобно нещо малката първо ще събори свещите,ще се накипри в скута на татко си ще му вземе вилицата и ще панде яко ровене във вечерята.Виното задължително ще се вкуса с цяла ръчичка навряна в чашата и после ще се маже по покривката LaughingМдамммм пълна идилия и романтика Mr. Green


Това ми е добре познато-само свещите не е събаряла ....още Laughing
Аз в такива случаи казвам-да са ни живи и здрави децата.А романтиката.....ще караме на спомени Sunglasses

# 26
  • Мнения: 4 451
И моят мъж не е много на "ти" с романтиката. Вече взех да свиквам. Най-много да ме заведе на ресторант, където на масата си има свещи, които задължително пали. Виж в началото на брака ни аз редовно организирах такива романтични вечери, ама като го гледам че не е много по тази част, престанах. А той и сладко не обича - никакви кремчета, никакви десертчета. hahaha

# 27
  • София
  • Мнения: 392
И моят мъж не е много на "ти" с романтиката. Вече взех да свиквам. Най-много да ме заведе на ресторант, където на масата си има свещи, които задължително пали. Виж в началото на брака ни аз редовно организирах такива романтични вечери, ама като го гледам че не е много по тази част, престанах. А той и сладко не обича - никакви кремчета, никакви десертчета. hahaha
Важното е теб да обича  Peace

# 28
  • Мнения: 447
Ха ха,какво беше това романтична вечер май съм позабравила JoyА като се сетя преди колко често се радвахме на подобни изживявания.........ех, спомени.
Сега ако решим да си направим подобно нещо малката първо ще събори свещите,ще се накипри в скута на татко си ще му вземе вилицата и ще панде яко ровене във вечерята.Виното задължително ще се вкуса с цяла ръчичка навряна в чашата и после ще се маже по покривката LaughingМдамммм пълна идилия и романтика Mr. Green
ето това е нашата романтична вечер  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Никога Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт