G! петъчно

  • 9 945
  • 162
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Ох, милата. Не се травмирай толкова. Кръсти си едно място G и ще си имаш и ти Mr. Green
"Gъз" например  Mr. Green
Това го имам, открих го отдавна, слава Богу Mr. Green
Оставаше на 28 още да го търся  Laughing

# 31
  • Мнения: 79
Ох, милата. Не се травмирай толкова. Кръсти си едно място G и ще си имаш и ти Mr. Green
"Gъз" например  Mr. Green

ееееее, направо се напиках от смях:)))

# 32
  • Мнения: 4 734
Аз имам М-точка, Л-точка, В-точка, всякакви точки.
Разчупете ги малко тези стереотипи Crossing Arms
G-точка, голям праз ooooh!

# 33
  • Мнения: 6 029
Аз имам М-точка, Л-точка, В-точка, всякакви точки.

тва са първите букви на съответните места ли са или случайно ги написа. newsm78

# 34
  • Мнения: 4 734
Нямат логическа и преднамерена последователност, но са инициали на личните ми точки Whistling

# 35
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Айде сега малко ПОнаУчномУ

[/quote]
G-точката е термин, който е формулиран от немския доктор Ернест Графенберг.

Къде се намира ?

G-точката е малко парче тъкан, което е разположено на 2 инча от вагиналния отвор, на предната стена и се уголемява по време на стимулация.

Как действа ?

G-точката е директно свързана с оргазмения център в мозъка. Затова, когато се стимулира и оргазмът настъпва, женския сексуален отклик е крайно интензивен. Тази ерогенна зона може да бъде усетена само, когато жената е възбудена - тогава зоната се увеличава от приток на кръв и става твърда и взъбудена. Веднъж възбудена интензивните сексуални удоволствия следват непрестанно.

[/quote]

# 36
  • Мнения: 6 029
оф. ужасна е научната страна на вУпроса.

# 37
  • Мнения: 6 029
Нямат логическа и преднамерена последователност, но са инициали на личните ми точки Whistling

е са се фърлих в един размисъл....

# 38
  • Мнения: 3 423
Отдавна съм открила своята
Г-точка. Без да се налага да
ме манипулират женски или
други списания. Хладилникът,
това е моята Г-точка. Тръгвам
винаги настървено към него,
отварям го разтреперана, а от
устните ми се отделя едно "оох".
Защото знам какво ще последва.

Бу, никога не съм чела женски
списания, не разбирам защо ти
го правиш. Не им се давай на тези.

# 39
  • София
  • Мнения: 298
Заразена от масовата психоза по осъзната сексуалност и обезпокоена и аз като Бу, че съм лишена от нещо, веднъж се въоръжих с търпение и известна еротична фантазност и се впуснах в търсене на точка Г. Първия път намерих нещо, но не бях сигурна дали е то. Затова опитах и втори път - пак уцелих. Обаче се справям само, когато съм насаме със себе си. Има време, викам си, ето една посока за развитие на съвместните ни занимания.

От друга страна, обаче, съм съгласна с една от открилите топлата вода, че усещането наподобява пиш-позива.

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу, никога не съм чела женски
списания, не разбирам защо ти
го правиш. Не им се давай на тези.
Честно - никога? Даже на път или на море без по-перспективно четиво? Аз в къмпинга миналото лято зачетох даже 'На кафе', гладът за печатно слово какво ли не прави...
Четях навремето руското Космо, което е впрочем много интересно и няма общо с американизирания вариант, който е на нашия пазар и копирането е безкрайно смешно и неуместно. С другарите се менкахме после - аз им давах Космо, те на мен - Плейбой (пак руски и пак интересен). Но въпреки адекватното си съдържание и руското издание ме учеше, че обезателно имам, трябва да намеря и експлоатирам Г-точката.
И не, че нещо - ама викам, мног ли губя, малко ли...знам ли Thinking Ще си умра ей тъй в неведение...

# 41
  • Sf
  • Мнения: 808
Днес не съм на себе си, не намирам думи и не си подреждам мислите. Абе, струва си да се говори днес с мен, та затова ще запитам един странен, разбирайте тъп въпрос: Що е наречена G точка? Това за доктор Ернест Gрафенберг е ясно що така я нарекли. Що например, не е U, X, O или да е комбинация от букви: bez point, s point...

А какво да кажем за тези дето имат две и повече Джи точки... Да не е само 2 инча от вагиналния отвор, на предната стена и се уголемява по време на стимулация.

Ей го на, аз ако измисля точката за мъжете и на мен ще я кръстят, обаче засега фамилията ми също започва с Г... Ще се объркат хората.

В леглото: Скъпи, намери ли ми Джи-то? Да, а ти моето Джи?
Накрая да не дойде джи пи-то  Mr. Green

Пък после фамилията ми може да започва с Я и тогаз на мъжете може съвсем да се обидят: Я, ти си имал "Я" Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 423
Бу, никога не съм чела женски
списания, не разбирам защо ти
го правиш. Не им се давай на тези.
Честно - никога? Даже на път или на море без по-перспективно четиво?

Абсолютно никога!!!
И не възнамерявам.

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Абсолютно никога!!!
И не възнамерявам.

А, да знаеш, че изпускаш Grinning

# 44
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

А, да знаеш, че изпускаш Grinning
Какво изпуска?! Каза ти жената, че си има G точка Mr. Green Joy

Общи условия

Активация на акаунт