G! петъчно

  • 10 004
  • 162
  •   3
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533
цял живот един клитор не могат да открият, ти чак на G точката залагаш... Laughing

аз си мислех досега, че са синоними Crazy Бу, друга работа нямаш ли, да ме караш сега да мисля. Присвоявам си лискината точка, и на мен така ми действа винаги. Ето, пак огладнях.

# 46
  • Мнения: 3 423
Абсолютно никога!!!
И не възнамерявам.

А, да знаеш, че изпускаш Grinning

Роят се, борят се, пънат се,
но не могат да ме прелъстят.
Щото не разбират от Г-точки.

# 47
  • Мнения: 46 565
Аз пък никога не съм я търсила  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 360
Това малко ми звучи, като натискаш копчето- цък и готово. newsm78
Според мене най-сигурното копче на удоволствието се намира в мозъка, както на жените, така и на мъжете. Joy

# 49
  • Мнения: 2 891
Там е точката, но я намират майсторите, любители на целувките тип "от кръста надолу"

# 50
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Там е точката, но я намират майсторите, любители на целувките тип "от кръста надолу"
Ъъъ. Понаучному, както разбрахме, е около два инча навътре - 5 см. Още съм чела (много чело, много знае!), че трябва с лек натиск да се потребява точката. Та целувките май нямат общо  newsm78 или греша?

# 51
  • Мнения: 2 212
Леле, аз съм силно възмутена и разочарована, никога не съм предполагала до какъв мащаб достига невежеството на форумките... Mr. Green
добре, че все пак Бу се осмели да пусне таз тема, иначе уж математиката ми е в кръвта, ама пусто на координатната система точно тази точка ми е непозната  Blush

# 52
  • Мнения: 4 753
любители на целувките тип "от кръста надолу"
В тоя случай само с целуване не става работата Whistling
Виж,притежателите на палави пръсти по-могат да успеят Laughing

# 53
  • Мнения: 3 423
любители на целувките тип "от кръста надолу"
В тоя случай само с целуване не става работата Whistling

Бу, а гъзобрък упражняваш ли?
Там търси, там.

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Бу, а гъзобрък упражняваш ли?
Там търси, там.
Лиске, не ме карай да мета моята си тема  Naughty
Темата за аналите на форумките е другаде.

# 55
  • Мнения: 4 753

Liso, не я подвеждай. Там ще намери друго Laughing

# 56
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Луди сте, лудиии. Бу обяви общофорумско търсене. Хайде, че утре ще се отчитаме кой я е намерил Laughing

# 57
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Бу обяви общофорумско търсене. Хайде, че утре ще се отчитаме кой я е намерил Laughing
Ба! Имай доблест да гообявиш ти, де Laughing
Аз само се чудя всеки ли има, защо не се открива толкоз лесно, ако да, и дали е жизненоважна употребата й.

# 58
  • Мнения: 2 891
Там е точката, но я намират майсторите, любители на целувките тип "от кръста надолу"
Ъъъ. Понаучному, както разбрахме, е около два инча навътре - 5 см. Още съм чела (много чело, много знае!), че трябва с лек натиск да се потребява точката. Та целувките май нямат общо  newsm78 или греша?

Зависи от използуваната метода и подръчните допълнителни устройства  Mr. Green


Виж,притежателите на палави пръсти по-могат да успеят Laughing
именно

# 59
  • Мнения: 1 446
Категорично съм съгласна, че не е редно всеки асансьор да си има G-точка (Ground button - партер), а ние да сме през една!

Общи условия

Активация на акаунт