G! петъчно

  • 10 121
  • 162
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 733
 Joy Ще умра от смях с тая тема Joy...

За пореден път се уверявам, че теоретизирането на нещата до нищо добро не води.
Ей я Бу, води си вероятно хубав полов живот, задоволителен, и изведнъж иде Gosmopolitan  и й размахва пръст: свършваш ли? по колко пъти? не?? а знаеш ли къде ти е G -точката? не??? йебиGа!!

Не е убава тая, ако се радваш на секса, просто се радваш. Не можем да си прекараме живота, бъркайки си из карантиите, дирейки си нещо, дето някой е препоръчал, че да се наречем "пълноценни сексуално".

По въпроса - малко по-горе някой нещо спомена за "плясваш му ръката върху клитора". Е искам това да го видя и чуя, хем звучно Joy....

А за самата точка - ако е това, което аз си мисля, и мене все на чуркане ме кара като опре дотам, тъй че, собствено, не е Gоляма белА, ако не прекараш денонощията в дирене  Grinning

# 61
  • Мнения: 109
Евала rafikah!
Мис Бу, и аз го ударих на размисъл след един такъв прочит на женско списание, и се притесних, че не съм пълноценна жена, и се литнах да я търся тая точка(ше и се невиди).Намерих ли я -не знам, а и ми е се тая.Напоследък достигнах до извода, че тия списания са вредни и ни карат да вършим глупости и да се самонавиваме за тоя дето духа. Па като се почнат едни терзания..Ела та се дръж.
Мога да си пикая и без G-то.  Mr. GreenАйде бе!

# 62
  • Мнения: 6 029
аз сигнах до извода че G точката е неква пиклива история и не си заслужава да се занимава човек с нея.

# 63
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Joy Джули рулз!

# 64
  • Мнения: 6 029
Бу, ти си виновна сега. Разби ми фантазиите за обетованата точка. Cry Cry Cry

# 65
  • Мнения: 3 423
аз сигнах до извода че G точката е неква пиклива история и не си заслужава да се занимава човек с нея.

Аз отдавна казвам да бягате
от женски списания, ама вие...

# 66
  • Мнения: 6 029
Аз бягам от тях, ама нали ви казвам, Бу е виновна

# 67
  • Мнения: 4 371
любители на целувките тип "от кръста надолу"
В тоя случай само с целуване не става работата Whistling
Виж,притежателите на палави пръсти по-могат да успеят Laughing
2 в 1  newsm53

# 68
# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Момичета, отговора на въпроса на Бу е открит вече. Да всички жени имат G точка. Тя се намира на края на думата shopinG Joy

# 70
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Момичета, отговора на въпроса на Бу е открит вече. Да всички жени имат G точка. Тя се намира на края на думата shopinG Joy
Ааа, ако е така - аз много активно си ползвам Г-точката Mr. Green

Rafikah ме разби, честно! Laughing

# 71
  • Мнения: 698
ох...........не мога..... убихте ме от смях с тази тема..... Joy  Joy Joy

за протокола - в 3-та опция съм аз. но пък може и моята да е в хладилника - за което не се бях сетила...  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 2 407
Много искам да я открия, засега без успех, оставям на  някой друг...

# 73
  • София
  • Мнения: 18 679
Егати, как може да ви се припикава бре Rolling Eyes Shocked Мноу странно!

# 74
  • Мнения: 583
 Joy Joy Joyще ме  спукате от смях момичета. Трябва ли да я търсим тази точка и къде? Като открие някоя от вас да пише. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт