Косматата тема

  • 2 663
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840

Подстригват ги преди горене, ако са били по дълги защото трябва да са 1-2 м.м.  newsm78 Колко процедути прави, че не си доволна?  Shocked

Първо ме караха да си ги отглеждам, после ги стригаха.Бяха само някакъв незначителен прозрачен мъх, ама пуста суета.Правих 4 процедури и всеки път ми обясняваха, че няма как да стане, щото били светли и все нещо стрижеха и ми горяха кожата.
Накрая си излизах обгорена и подстригана. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 958

Подстригват ги преди горене, ако са били по дълги защото трябва да са 1-2 м.м.  newsm78 Колко процедути прави, че не си доволна?  Shocked

Първо ме караха да си ги отглеждам, после ги стригаха.Бяха само някакъв незначителен прозрачен мъх, ама пуста суета.Правих 4 процедури и всеки път ми обясняваха, че няма как да стане, щото били светли и все нещо стрижеха и ми горяха кожата.
Накрая си излизах обгорена и подстригана. Mr. Green

Принципно светлите и пресни (немахани) косми се махат най-лесно и с по малко процедури... Да не би да си ходила на някое студио дето правят шменди капели...  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840

Принципно светлите и пресни (немахани) косми се махат най-лесно и с по малко процедури... Да не би да си ходила на някое студио дето правят шменди капели...  newsm78

Обратно - казаха ми, че нямали пигмент, който да отвежда лъча до корена, затова светлите не можели да се тертират.
Добро е студиото, а парите му съвсем добри, цифромания до шия.За да ме подстрижат се изръсих достатъчно - ефект друг не видях.
Ще опитам с лазерна, ако и там не стане, все ми е тая.Не са ми проблем космите, поне не и тези, дето ги третирам с подобни методи.
Другите си ги махам с епилатор и с бръсначка - много ефективно Mr. Green

# 18
  • Мнения: 27 524
Ами например по ръцете са ми тънки и светли косъмчетата и предпочитам да не си създавам работа, която не ми се вижда чак толкова наложителна. Това ако се брои за ходене космата  Rolling Eyes

Не се брои. Броят се густи, черни храсталаци  Laughing
По ръцете и аз не пипам, имам едни почти бели, много тънки и прозрачни, изобщо не се виждат. По краката нямам почти, по 5-6 на крак само  Party

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
Епилатор и бръсначка за различните места.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Козметичка + епилатор.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 798
Епилатор за мишници, интимни части и ръце.
Бръсначка само за краката.

# 22
  • Мнения: 6 958

Принципно светлите и пресни (немахани) косми се махат най-лесно и с по малко процедури... Да не би да си ходила на някое студио дето правят шменди капели...  newsm78

Обратно - казаха ми, че нямали пигмент, който да отвежда лъча до корена, затова светлите не можели да се тертират.
Добро е студиото, а парите му съвсем добри, цифромания до шия.За да ме подстрижат се изръсих достатъчно - ефект друг не видях.
Ще опитам с лазерна, ако и там не стане, все ми е тая.Не са ми проблем космите, поне не и тези, дето ги третирам с подобни методи.
Другите си ги махам с епилатор и с бръсначка - много ефективно Mr. Green

На мене ми обработиха добре мъхестите косми и се махнаха  Peace Явно всеки си говори и си процедира както си знае...  #Crazy Не съм ходила на лазерна, но съм чувала че фотоепилацията е по ефективна, а аз съм и доволна от нея...  Peace А за парата немам думи  Money скъпо е да, но съм доволна поне...   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Епилатор- за ръце,мишници и крака
Кола-маска/при козметик/- за триъгълник
Много рядко и бръснач- ако има подкожни косъмчета-поне веднъж-два пъти годишно

# 24
  • Мнения: 645
Мишници бръснач. Крака и интим - кола маска при козметичка Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 588
Епилатор и бръсначка за различните места.

 Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Епилатор и бръснене

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
На мене ми обработиха добре мъхестите косми и се махнаха  Peace Явно всеки си говори и си процедира както си знае...  #Crazy

А,де! newsm78
Не зная защо ни се разминават ефектите.
Може да пробвам пак, като сменя салона.
Ще видим.
Тъкмо се бях отказала и ти сега пак ми вкара мухата....

# 28
  • Мнения: 2 759
                    Твърдо за лазерна, ако не - козметичка  Peace. Само се чудя защо 'козметичка', а не 'косметичка'  hahaha...

# 29
  • Мнения: 6 958
На мене ми обработиха добре мъхестите косми и се махнаха  Peace Явно всеки си говори и си процедира както си знае...  #Crazy

А,де! newsm78
Не зная защо ни се разминават ефектите.
Може да пробвам пак, като сменя салона.
Ще видим.
Тъкмо се бях отказала и ти сега пак ми вкара мухата....

Съжалявам, ако съм те объркала нещо...  Embarassed Но си права, че ефекта е различен при всеки... едни доволни, други не...  Crossing Arms


Твърдо за лазерна, ако не - козметичка  Peace. Само се чудя защо 'козметичка', а не 'косметичка'  hahaha...

 Много правилно Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт