Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 654
.........Но наистина ако е над 3,500 не се навивам за нормално раждане изобщо, било то и с епидурална.
Ох, лека нощ за сега.

Ми аз какво да кажа като първото се роди 3850кг./55см...? Родих си го нормално с епидурална и при наличието на един огроооооомен миомен възел, заради чието разположение изобщо не е препоръчително да се прави секцио. В интерес на истината с първото раждане нямаше проблеми, ама сега ще видим как ще е, че бебето още не се е обърнало подобаващо, а и вторите нали уж се раждали по-големи от първите  ooooh!

# 271
  • Мнения: 832
опа, добро утро явно аз днес откривам форума  Laughing

Ааааа на Кракра е, объркала съм Rolling Eyes.

мерси за инфото, но може ли малко повече подробности, къде на Кракра? нещо мамите коменитарха, че трябва човек да се запише, тел?
извинявам се ако вече сте го обсъждали, но наистина ще ми е за първи път ходенето на лекция

# 272
  • Мнения: 3 091
ха добрютро  wavey
след малко се заспилвам да обикалям алерголози, анестезиолози, вътрешни лекари и други такива люде. очертава се типичен болничен ден.
покрай тая бременност и обиколки по лекари се замислям как ли живеят наистина болните хора, за които това закъсненията на часовете, грубите сестри, фръцкащите се лекари, лабораториите, точенето на кръв и др. подобни екстри са ежедневие...

# 273
  • Мнения: 533
Ina ana хиляди благодарности, за инфото обиколих половин София за такъв комплект от трико с ластик утре ще посетя Бокала  Grinning. Можеш ли да кажеш какво съдържа от хубаво трико ли е и на каква цена  Grinning
Ами на мен наймного ми хареса екрю с малки мечета(синьо и черно).Цената беше от 17-20лв.не повече!Съдържа :Плик105)145,Чаршаф с ластик 105(165,Калъфка35(40.Пловдивско произдводство-100%памук.

# 274
  • Мнения: 533



[/quote]Намира се в бивш-настоящ културен дом Лиляна Димитрова,на гърба на музикалния театър при паметника Левски.Тел за записване е 9461369.Запиши се днес от 9 до 17.30 за утрешната лекция.Дори и да ти откажат пиши ми на лични ,аз съм се записала ,но ще трябва да пропусна и ще влезеш с моето име
опа, добро утро явно аз днес откривам форума  Laughing

Ааааа на Кракра е, объркала съм Rolling Eyes.

мерси за инфото, но може ли малко повече подробности, къде на Кракра? нещо мамите коменитарха, че трябва човек да се запише, тел?
извинявам се ако вече сте го обсъждали, но наистина ще ми е за първи път ходенето на лекция

# 275
  • Мнения: 832
Намира се в бивш-настоящ културен дом Лиляна Димитрова,на гърба на музикалния театър при паметника Левски.Тел за записване е 9461369.Запиши се днес от 9 до 17.30 за утрешната лекция.Дори и да ти откажат пиши ми на лични ,аз съм се записала ,но ще трябва да пропусна и ще влезеш с моето име

много благодаря
майче, дано всичко мине ок

# 276
  • Мнения: 16
Здравейте, девойки мари убави! Hug

Аз придобих вдъхновение да се разпиша във форумчето и ето ме на!

Виждам, че бебокът на GMSvetla се е обърнал седалищно и бързам да я успокоя ... и ние до преди няколко дена бяхме седалищно, ама вчера вечерта доки каза на УЗ-то, че пак сме заели правилна изходна позиция и пак се започнаха едни терзания на мисълта как ще раждам.
Та то до последно май бебоците си правят каквото си искат и се въртят като пумпалчета Joy
Каза ми, че съм имала условни индикации за секцио, ама всъщност никоя от причините не била толкова решаваща, та от другата седмица сигурно ще влизам в болница и там вече като ми направят последни изследвания ще се чудят как да раждам.

Майчето, успешно преборване на всички доФтори днес и дано да минеш с едно ходене, че ... нали си ги знаем докитата!

Момичета, и аз се записах утре за лекцийката на Кракра! Малко ми е далечко но ще се дотътря все някак. Дано не се разраждам дотогава, че в корема ми е пак революция в момента. Всъщност имаме ли някакава уговорка да се чакаме някъде отпред или всяка да речем да държи вестник Работническо дело, за да се разпознаваме, или нещо такова???

# 277
  • Мнения: 1 461
Добро утро и он мен. Не съм влизала защото вчера имах изпит и трябваше да се подготвям.
Днес времето е много лошо тук, вали дъжд и няма да можем да излезем на разходка.Остават 10 дена докато си дойде тати  Hug
пожелавам ви лек и ползотворен ден

# 278
  • Мнения: 65
Tony Bonbony, все ще се познаем, някой сме се виждали вече Wink
Моля, който иде първи да пази места.

Миналият път Дания беше отишла рано и ни беше запазила най-хубавата маса, до лекторката. Hug  bouquet

Хайде до утре!

PS: Днес такъв мързел ме гони и сега седя и се чудя да ходя ли на йога или не...  newsm78

# 279
  • Мнения: 26
zdravei tony bonboni,az sam gore-dolu nova.t.e nesam pisala,no 4eta redovno i razbrah 4e hodi6 v mola.az giveia tam i me interesuva dali vse o6te ima lekcii tam i kolko se pla6ta tai kato mi e blizo. ina4e hodia i v mis kapris , no mi e dale4e.mersi! Wink Simple Smile

# 280
  • Мнения: 832
и аз се записах за лекцията утре  Laughing
Balonesa - колко по рано да се отиде? да кажем 9,15 ч или по-рано?

# 281
  • Мнения: 87
аз предния път стигнах към 9 без 15 и съответно имаше само 2 момичета, та се чудих дали не съм сбъркала  Mr. Green Към 9 взе да се пълни и да се запазват маси.

мен ме мъчи някакъв гърлобол, надявам се да го преборя до утре, за да дойда и аз на лекцията и да се видим.

# 282
  • Мнения: 832
аз предния път стигнах към 9 без 15 и съответно имаше само 2 момичета, та се чудих дали не съм сбъркала  Mr. Green Към 9 взе да се пълни и да се запазват маси.

мен ме мъчи някакъв гърлобол, надявам се да го преборя до утре, за да дойда и аз на лекцията и да се видим.

леле...1 ч по-рано, ще се опитам да дойда по-рано, на водя детето на градина към 8 ч и после докато се предвижа...ще видим

Дания - оправяй се и идвай  Hug

# 283
  • Мнения: 1 531
хай  Hug  
аз вчера не разбрах кое беше едното моми4е от нашите - пак не съм в час  Sad  Crazy  
утре ще дойде - вижте ме и ме викнете пак плссс  Mr. Green
а за петък звучи супер  Peace  само че не съм сигурна щото някъде по това време тръгвам за ЖК, която е на майната си под витоша на бул българия  ooooh!  тъй че зависи - ама поне за половин час мога да с джойнна  
Flutter
ние тези дни купихме първите дрешки - от произведено в БГ, както и от мола в гео милев, дойдоха ни и леглото и гардероба (за него нямам думи ooooh! ама ще измисля нещо с плат и кабарчета най-вероятно  Peace ) а днес ще накупим и други неща - време е еййй  Heart Eyes

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Привет за днес,
liana   , зависи от структурата ти. Имам приятелка, на която и 2-те деца са с нормално раждане и са по 4.600 и 56 сантиметра, но на мен 3.500 ми е максимума. Още първия път ме предупредиха - тесен таз, ниска съм и т.н. Все още не сме решили как ще раждам, но щом сега е 3.800, а според доки имам поне още 2 седмици докато се разраждам, незнам тогава колко ще е. Аз никак не исках секцио и много се зарадвах, като се обърна главично, защото до преди месец си стоеше напречно, но сега с тези кила направо ме разби.
Тони Бонбони, бебока си е главично от месец, но килцата са му доста и това ме тревожи.
Ей, мами да разказвате за лекцията, защото аз не мога да се замъкна за лекциите в Пловдив, все си намирам някаква работа.
 

Общи условия

Активация на акаунт