Elfino-отслабване без строга диета

  • 8 392
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Stundji , ти колко време го пи?
Спазвали указанията - примерно, ако е казано да се пие преди, сле по време на хранене?

Най-добре го спри и ако ти отминат болките бързо, пробвай пак.Ако пак се повтори този ефект - спираш окончателно и забравяш.
Като при това си записваш състава му, че ако видиш продукт, който има някоя от съставките на този, да знаеш да не го купуваш и него

# 31
  • Мнения: 1 334
Stundji , ти колко време го пи?
Спазвали указанията - примерно, ако е казано да се пие преди, сле по време на хранене?
Най-добре го спри и ако ти отминат болките бързо, пробвай пак.Ако пак се повтори този ефект - спираш окончателно и забравяш.
Като при това си записваш състава му, че ако видиш продукт, който има някоя от съставките на този, да знаеш да не го купуваш и него
Пия го едва от 2 дни.Приема се 15 мин преди ядене,което спазвах.Единствените съставки,които бяха посочени са Американския боб и Индийската ягода.Дори помощните съставки не бяха упоменати,което е странно..Знам ли....

# 32
  • София
  • Мнения: 2 840
Абе, спирай го, да не си докараш някой гастрит, че после никакви диети няма да можеш да пазиш, защото боли ужасно и забравяш за зеленчуци, плодове и т.н.

Продължавам да се опитвам да си спомня дали при мене е имало някакви такива ефекти, но не мога, защото аз по принцип имам гастрит, имах и язва, та от време на време ми се обостря гастритът и е възможно просто да не ми е направило впечатление.Все пак съм изпила по-малко от опаковка Амико и то за повече от месец, при положение, че е за седмица.А гарцинията я пих, де, но нямах проблеми със стомаха.

Впрочем, на опаковките на зеления чай Сание пише, че в началото се получават такива стомашни болки, но после отминават.Възможно е и тук да има такава опция, но е трябвало да я опишат все пак.

# 33
  • Мнения: 230
Нали бях обещала да докладвам за ефекта на Elfino Thinking......не знам защо,но получих страхотни киселини и болки в стомаха.Май е редно да го спра,нали Rolling Eyes

Здравейте! Заинтригувахте ме с темата за новия продукт, та се разрових из net-a и открих сайта на Елфино. STUNJI май е нормално да има болки в някои случаи, защото разгледах в сайта  и виж какво пише тук на 4-ти въпрос http://www.elfino.eu/?id=80&ln=bg

Сега доизпивам китайските капсули и мисля да си го купя това Елфино. Пък и за 60 капсули цената ми се вижда добра. Ох, нали все от гледна точка на портмонето разсъждаваме Embarassed

Лек ден на всички!

# 34
  • Мнения: 1 334
STUNJI май е нормално да има болки в някои случаи, защото разгледах в сайта  и виж какво пише тук на 4-ти въпрос http://www.elfino.eu/?id=80&ln=bg
Току-що и аз разглеждах сайта и прочетох това за болките в стомаха.Явно аз спадам към редките случаи ooooh!Не знам....ако е така,ще продължа пак,пък ако не спират болките ще го спирам окончателно.

# 35
  • Мнения: 6 958
Спри продукта, недей да си вредиш с него  Praynig Hug Peace

# 36
  • Мнения: 4 916
Е, ако си сигурна, че не са предизвикани от нещо друго - спирай ги.
Сигурна съм,че не е от храната,защото и досега пак съм се хранила по този начин ooooh!Малко ме е яд.Увеличавам спорта тогава Close

Повече спорт, повече вода, заленчуци, плодове... можеш и без хапчета  Peace

# 37
как се пие и какво действие има

# 38
  • София
  • Мнения: 3 689
някой друг ползвал ли го е?

# 39
  • Мнения: 230
PURWO iskam da se izwinq 4e pi6a na latinica, no kirilizatora mi se bug-na i sega o6te ne sum instalirala nov.

Momi4eta az si izpih kitaiskite kapsuli, no taq suhota w ustata naprawo me poburka i sega we4e ne gi piq. Ami zna4i zapo4nah go towa ELFINO - aptekarkata mi go preporu4a mnogo. Da wi kaja ot nego se 4uwstwam super nqmam nikakwi strani4ni efekti. Piq go we4e desetina dena i rezultatut e minus kilo, kilo i ne6to newsm44. Ne spazwam nqkakwa osobena dieta - piiwam powe4e woda i towa e. Jelae6ti da go piem zaedno? Leka we4er na wsi4ki.

# 40
# 41
  • Мнения: 1 424
За продукта не знам,но сайтът е много хубав и има интересно инфо  Peace

# 42
# 43
  • Мнения: 1 817
запис  Peace

# 44
  • Мнения: 230
Zdrawite! Ami az go piq ELFINO we4e dwe sedmici i kantar4eto ot4ita po4ti DWA kg po - malko smile3534. Ne winagi e to4no dwa, no predi sedmica se kolebae6e okolo ediniq kilogram, sega we4e okolo wtoriq! Mai raboti! I oswen towa tezi dni sega po4iwnite powe4ko gosti imahme i edni wkusotiiki se pohapwaha Embarassed I wupreki towa kantar4eto ot4ita minusa! Abe mnogo got - iskah tuk da wi se pohwalq - swalqm edni dunki (ot koito predi korem4eto i palaskite otstrani poizka4aha taka da se kaje) bez da gi razkop4awam newsm03

Nqkoq ot was ne pie li?

Общи условия

Активация на акаунт