Мнения за имуностимулаторите на ADLiquid™?

  • 150 809
  • 669
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
Мацката ми каза,че било по-добре да си поръчам Форд кидс
Защо? Нали е на 4 години.

# 46
  • София
  • Мнения: 13 206
А този вторият, като е за деца над 3 години, за възрастни става ли  Laughing
Не, сериозно, прави ли тази фирма имуностимулатори за възрастни, че вече не мога да се освестя Tired Синът ми боледува 1-2 пъти в годината, аз през 2 седмици Shocked Не издържам вече Cry
Аз преди мъничко звъних и ми казаха,че по-принцип Имун Съпорт,става и за възрастни.
Аз бях решили да поръчвам именно него за Боби,нали го дават за над-3 год.възраст?Мацката ми каза,че било по-добре да си поръчам Форд кидс,та сега съм в чуденка... newsm78Казах,че ще помисля,кое от двете и ще се обадя отново.

Ивка, нашата педиатърка ни изписваше Фор Кидс доакто навърши 3 г., после изписа имунния съпорт... Да той става за всички над 3 г. и деца и възрастни. Нямам идея защо е така. В двата сиропа има различни неща...

# 47
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А този вторият, като е за деца над 3 години, за възрастни става ли  Laughing
Не, сериозно, прави ли тази фирма имуностимулатори за възрастни, че вече не мога да се освестя Tired Синът ми боледува 1-2 пъти в годината, аз през 2 седмици Shocked Не издържам вече Cry
Аз преди мъничко звъних и ми казаха,че по-принцип Имун Съпорт,става и за възрастни.
Аз бях решили да поръчвам именно него за Боби,нали го дават за над-3 год.възраст?Мацката ми каза,че било по-добре да си поръчам Форд кидс,та сега съм в чуденка... newsm78Казах,че ще помисля,кое от двете и ще се обадя отново.

Ивка, нашата педиатърка ни изписваше Фор Кидс доакто навърши 3 г., после изписа имунния съпорт... Да той става за всички над 3 г. и деца и възрастни. Нямам идея защо е така. В двата сиропа има различни неща...
Ваче,ами именно.Мадамата пита,на колко год. е детето ми казаха на 4 год и три месеца.Ами каза,по-добре вземете Форд Кидс,пък и  нали вика,ще му го давате само за укрепване на имунната система.
Казах,че ще звънна по-късно  и ще кажа от кой искам,щото не очаквах,че така ще ме хвърли във чуденка. ooooh!
Преди малко,говорих и със нашата лекарка,тя също ми каза,че Имун Съпорта е за деца над 3 год.възраст,и ако поръчвам по-добре него.

# 48
  • София
  • Мнения: 18 679
Айдее, това ще е поредното нещо, което ще си купя, след злощастния ми опит с Цитросепта. Така като се замисля за сиропи, лекарства, витамини, терапии и всякакви такива простотии за последната година съм дала пари колкото за една пералня hahaha

# 49
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Айдее, това ще е поредното нещо, което ще си купя, след злощастния ми опит с Цитросепта. Така като се замисля за сиропи, лекарства, витамини, терапии и всякакви такива простотии за последната година съм дала пари колкото за една пералня hahaha
Белинда,моят съпруг милият много кекав стане ли въпрос за болести.Ха си кихнал срещу него,а го е втресло със 40 градуса Т.В чудо бях се видяла.
Ми то децата дето непрекъснато боледуват,ги изпревари баща им по-болести и болежки.
По съвет на нашата лекарка,започна да приема"Респивакс"до преди това,е пил доста други имуностимулатори,ефект никакъв.Единствено респивакса,го окопити малко.Факт но е така.
Големият грип,който натръшка всички ни,той го изкара съвсем леко.
Сори,че оспамих на сватята темата. Grinning
Ама тя добра и ще ми прости. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 5 468
Сори,че оспамих на сватята темата. Grinning

Абе разберете се бе. То пък не може да се приказва само за нашия сироп.
Сватя, дай да си купим, каквото бяхме решили... Много ще са слаби съставките в този Фор Кидс, сигурно, за дърти магарета newsm78 и няма да им действа, както трябва.

# 51
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сори,че оспамих на сватята темата. Grinning

Абе разберете се бе. То пък не може да се приказва само за нашия сироп.
Сватя, дай да си купим, каквото бяхме решили... Много ще са слаби съставките в този Фор Кидс, сигурно, за дърти магарета newsm78 и няма да им действа, както трябва.
Хи хи,знаех си аз,че си душа човек.  bouquet
Ами сватя,довечера като се прибере мъж ми,последна консултация със него и утре го поръчвам този "Имун Съпорт"ако не помогне,няма и да навреди.

# 52
  • Мнения: 5 468
Ще помогне, сватя! Аз съм оптимист вече за това. Виж на хората, как им помага.
Аз като погледнах списъка, с аптеките, в които го има, че то до нас една аптека пише, че има такива продукти. Ще отръскам телеса тия дни до там, да видя, какво и що...

# 53
  • Мнения: 1 035
изчетох цялата тема,но така и не разбрах... защо от есента смятате да го почвате? неможе ли от сега, пролет-лято  newsm78
моята щерка от снощи е с бронхит и е на мн силен АБ,освен това пие Проспан,Стодал и противоалергичен сироп. #Crazy

та мога ли да и давам сега от това вълшебно сиропче или да изчакам да оздравее...... или пък да чакам август.....  Thinking

# 54
  • Мнения: 984
аз купувам от 2 г. този сироп давам го, не само пролет и есен, а когато има опасност от някакви вируси. Купувам For kids и никъде не пише, че е за деца до 3г. . Съставките на двата са различни, в детския, мисля че имаше пчелно млечице, което е много подходящо за деца. Веднъж нямаше внос на детския и взех от този за възрастни и не го хареса нещо на вкус. Искам да ви препоръчам да го давате след ядене, съставките дразнят стомаха и ако детенце се оплаче, че му се повръща да знаете, че е от него, пише преди ядене, но и след ядене действа, каката от 2 години, повече от капки за нос и ефизол не е пила, а преди в месеца по 2 пъти АБ

# 55
  • Мнения: 5 468
взех от този за възрастни и не го хареса нещо на вкус.
Пише, че е с вкус на ягода, не е ли хубав? newsm78 Страх ме е да не е гаден вкуса и малкото да откаже да го пие (обнадежди ме това, че е с вкус на ягода), че тогава ще стане война люта в къщи. Бях й купила преди Ехинацея, похвалиха ми я и Гери не пожела да я близне. Направо бягаше с писъци, като й подавам лъжицата. Наложи се да я хвърля тази Ехинацея и това си е.

И в Имун Съпорта пише, че има пчелно млечице - 100 mg.

изчетох цялата тема,но така и не разбрах... защо от есента смятате да го почвате? неможе ли от сега, пролет-лято  newsm78
Казаха, че било добре през летния сезон, детето само да си гради имунитет. А през зимния, да му се помогне малко.
Но щом боледува и сега, защо пък не... То не е казано, че трябва да се пие само през зимата. ПРосто ние така си говорим.

# 56
  • Мнения: 984
леко нагарча в устата, но може да се дава в сок

# 57
  • Мнения: 1 035
леко нагарча в устата, но може да се дава в сок

кое от двете сиропчета нагарчва?
моята щерка е на 2г и 2м.... кой е по-хубав за нея? newsm78

# 58
  • Мнения: 6 315
моята щерка е на 2г и 2м.... кой е по-хубав за нея? newsm78

Този за деца под 3г. ако ще се дава преди да ги навърши Simple Smile.

Ню - ехинацията си е ужасно горчива, нормално е да бяга детето, то и аз не бих го пила с удоволствие  Laughing. AD Liquid For Kids също не е с прекрасен вкус, но е значително по-приятен, а и ако смесиш със сок съвсем няма да има проблем Simple Smile. Предполагам, че и с Immune Support ще е така.

tedka* смело можеш да даваш от сиропа сега, даже не профилактичната доза, а повече. Когато Йоан пи последния си АБ му давах 2х5мл на ден. Сега пак ще взимам.

# 59
Някой може ли да напише какви са съставките му и по каква схема се дава ?Колко пъти в годината ?

Общи условия

Активация на акаунт