Мнения за имуностимулаторите на ADLiquid™?

  • 150 811
  • 669
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 485
Не съм доволна! #Cussing outПихме го 3 пъти-ефект-никакъв!
 #2gunfire

# 76
  • Мнения: 1 434
Явно на всеки действа различно ...мисля  че е  нормално  Всеки организъм е различен .Друг е вьпроса  че  всеки се надява   неговото дете  да  боледува  вьзможно  най- малко.  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 456
Аз го купих ония ден, но още не съм започнала да го давам. Вчера започнахме поредния АБ, та се питам сега, дали е удачно да го давам паралелно с АБ или да изчакам като го свърши?

# 78
  • Мнения: 5 468
Ad liquid for kids  е за деца  до  5  год  Imune Suport  е  по  силен  и понаситен и се препоръчва за над 5 год  възраст.
В сайта на фирмата пише, че Фор Кидс е за деца до 3 г. ,а Имун съпорт е за деца над 3 г. Thinking. Аз ще купя този за над 3 години.

lorka barborka, по-добре да спре антибиотика и тогава да почнеш да го даваш.

# 79
  • Мнения: 3 456
Ad liquid for kids  е за деца  до  5  год  Imune Suport  е  по  силен  и понаситен и се препоръчва за над 5 год  възраст.
В сайта на фирмата пише, че Фор Кидс е за деца до 3 г. ,а Имун съпорт е за деца над 3 г. Thinking. Аз ще купя този за над 3 години.

lorka barborka, по-добре да спре антибиотика и тогава да почнеш да го даваш.
да, мерси. И аз така си мислех !

# 80
  • Мнения: 910
Здравейте!
Аз съм много доволна от сиропа For Kids.
Миналото лято дъщеря ми се разболя от варицела и явно имунната й система е отслабнала и октомври месец започна през една седмица да се разболява,тогава беше на 2г. и 1 месец,на втория път като отидохме нашата педиатърка ни изписа този сироп.Само че ни каза ако е здраво детето да го пие по 1ml на ден в продължение на 3 месеца и след това 3месеца почивка,а ако започне нещо да се разболява(кашлица,хрема) мога да й го засиля на 2-3ml.
От октомври месец досега единственото от което се е разболяла е конюктивит.
Може и килограмите на детето да оказват влияние,защото го казахме на наши познати който казаха че тази доза не им действа и са я засилили и вече почти два месеца детето не се е разболявало.Дъщеря ми е 12кг.,а другото детенце е 15-16 кг.
Извинявам се за дългия пост и дано съм ви била полезна.  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 434
Здравейте отново  освен за имунитета  при нас  засили и апетита   bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 1 345
Хайде помощ! Купих го пак прочетох цялата тема и пак неразбрах за дете на 2год. тръгващо на ясла следващия месец как се дава?
Да го дам ли с приема или да чакам септември и колко пъти с какви почивки се дава?

# 83
  • Мнения: 910
Eva23, когато аз го почнах да го давам когато дъщеря ми беше на 2год. и 1 месец(като дата беше 20 октомври и продължих до около 20 фефруари,защото точно тогава при нас имаше страхотн грип), ходеше на ясла. Нашата педиатърка ми каза да и давам всеки ден по 1ml(може в сокче или вода),ако нещо се поразболее-хрема,кашлица ми каза че мога да засиля от 1ml на  2-3ml,и на мен ми каза да го давам 3 месеца и след това 3 месеца почивка.

# 84
  • София
  • Мнения: 13 206
Детския сироп ние го давахме по следната схема.
20 дни по 5 мл. 20 дни почивка, 20 дни 5 мл и пак 20 дни почивка... Сиропа го почваме септември и се дават 2 шишета. Това е курса...

Дъщеря ми беше на година и 9 месеца когато започнах да го давам... До 3 г. възраст съм го давала по горната схема!

# 85
  • Мнения: 47 996
искам да взема сиропа, но ме е страх да не се изприщи от тия билки и пчелното млечице newsm78
за 1 г 3 м по колко да давам , по 1 или по 5 мл ?

# 86
  • София
  • Мнения: 512
Реших и аз да  поръчам от тез отвари лечебни Simple Smile Четох тук, четох и в страницата предоставена ни от Ню. В раздела за резултати и наблюдения, се разходих из мненията на лекари и ми направи впечатление, че For Kids се прилага и на по-големи деца ( 4, 8 и дори 11-годишни).
 Възникнаха ми следните въпросчета : 1.кога давате сиропчето на децата си в дните, в които са на градина - нали се пие непосредствено преди или по време на  хранене 2. в чуденка съм кое да взема  3.Аз колко шишенца да купя за двамата Simple Smile)
 Досега са смучили меченца Ехиначи http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=561 и марсианци http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=563. Не им се понравиха мултисаностол и киди.


  Извинявам се за разхвърления пост - отвикнала съм да пиша.

# 87
  • Мнения: 5 468
1.кога давате сиропчето на децата си в дните, в които са на градина - нали се пие непосредствено преди или по време на  хранене 2. в чуденка съм кое да взема  3.Аз колко шишенца да купя за двамата Simple Smile)
 Досега са смучили меченца Ехиначи http://www.walmark.bg/product_detail.asp?nl_product_id=561
1. Ще го даваме вечер, Тедка. По време на вечеря, например.
2.  newsm78 и на мен това ми е проблема, въпреки че дърпам към Имун Съпорта повече, защото пише, че е за деца над 3 години. Мисля си, че онзи до 3 г., няма да повлияе така, както би повлиял другия.
3.  ooooh! Rolling Eyes

На мен пък ми харесаха тези хапчета Ехинацея, дето си дала линк към тях. Преди време, някой ми беше препоръчал Ехинацея, но купих сиропа. Ами Гери не искаше да го близне дори. Така си го хвърлих, без да успея да й вкарам 2 лъжици в устата от него. Първата я излъгах, но за втората - абсурд. Но не знаех, че има и хапчета, които могат да се дъвчат... Помогнаха ли някак срещу болестите?

# 88
  • София
  • Мнения: 13 206
И аз вечер го давам! Така ми е най-лесно. Непосредствено преди хранене. Да знаете, че не се смесва с месни бульони и мляко! Понеже не можах да разбера какво точно означава това просто не давам мляко и млечни продукти на това хранене, на което давам сиропа...

# 89
  • София
  • Мнения: 5 289
Да сте живи и здрави Ню,Ваче и всичките дето ви изчетох  bouquet,точно такова нещо ми трябваше като този сироп "За деца". GrinningСлед двустранна пневмония и едноседмично лежане в болницата,се чудех какво ще давам на детето за да му подсиля имунитета.Мина се месец и нещо и сега е хремав пак. ConfusedМъжът ми откача като се разболее малкия и вечно ме упреква,че аз съм го разболяла.Та по темата де,обиколихме сума ти аптеки в София никъде го няма,че дори и на места не са чували за този сироп.В сайта погледнах и се разввънях в аптеките в Люлин,накрая го намерих в наличност и пратих моя да го купи.Струваше 34лв и започнах да го давам,с надеждата че ще оздравее бързо без да се влошава и надявам се занапред да минаваме между капките или поне да боледува по рядко. PraynigОбаче сега се чудя още,въпреки че темата съм я изчела 3 пъти вече,сега като е болен по колко мл да му давам newsm78 /на 2г и 3 мес. е и 17кг/ и като оздравее пак по колко?Първия прием сега е от 5 мл,да му дам ли пак довечера или направо утре Thinking?Ще помоля някоя от майките,която го дава отдавна тоя сироп да ме посъветва.Мерси. Hug

Общи условия

Активация на акаунт