Открих супер готини дрешки!

  • 3 787
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Под носа ми е и да незнам ooooh!
Благодаря за информацията Hug

# 16
  • Мнения: 1 455
Момичета моля ореантирайте ме.
Това до Хепиленд ли се намира newsm78
Доколкото знам там е сградата на завод Витоша???
В самата сграда ли е магазина?

# 17
  • Мнения: 482
Момичета моля ореантирайте ме.
Това до Хепиленд ли се намира newsm78
Доколкото знам там е сградата на завод Витоша???
В самата сграда ли е магазина?
ако имаш предвид Хиполенд в Ску Сити Център - там е завод Електроника.
Завод Витоша е на бул. "Черни връх" - кв. Лозенец, Хладилника

# 18
  • Мнения: 3 457
Отговарям !!!  Laughing Работното време е от 9.00 ч. до 19.00 часа, няма проблем да си купиш и една дрешка. Цените са /ще пиша това, което аз съм купила/ блузка с къс ръкав с бродерии, с апликация между 12-16 лв, панталон дълъг - до 20 лв., рокля с бродерии, панделки и разни финтифлюшки - до 24 лв., бебешко боди с дълъг ръкав и дълги крачоли - около 15-18 лв., бански - около 20  лв. Казвам около защото има различни модели и в зависимост е различна цената. Аз пазарувам за 2 годишно момиченце. Доколкото разбрах дрехите за деца над 4 години имат малко по-висока цена. За мен лично това са прилични цени, още повече че виждам че са направени от качествени материали, а не турските буклуци дето се раздърпват и избеляват. Има якета, блузи с дълъг ръкав .... абе готино е, аз съм доволна, че го намерих, видях една залепена обявка и реших да отида.
 Grinning ако ви интересува още нещо моля питайте
приятен уикенд!!!
за турските боклуци обаче не асъм съгласна-по-качествени материи от турските няма Peace,говоря за българските и китайските дрипи-друг е въпроса ,че някои търговци търсят възможно на ниската цена ,купуват нещо за по долар и после го продават за по 20 лева и съответно ние клиентите заблудени от високата цена решаваме ,че е качествено  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 019
Момичета моля ореантирайте ме.
Това до Хепиленд ли се намира newsm78
Доколкото знам там е сградата на завод Витоша???
В самата сграда ли е магазина?
ако имаш предвид Хиполенд в Ску Сити Център - там е завод Електроника.
Завод Витоша е на бул. "Черни връх" - кв. Лозенец, Хладилника

Мисля, че точно з-д Витоша има предвид. И там има магазин за играчки, но забравих как се казва. Входа обаче е другия, а не този, който е с въртележката и е близо до магазина за играчки.

# 20
  • София
  • Мнения: 626
и аз се записвам Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 11 708
И аз се записвам.Би ли обяснила по-подробно как и от къде  може да се влезне в завод Витоша за тази фирма на 3 етаж?
Благодаря!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 019
Ако идваш от х-л Хемус, стигайки до з-д Витоша минаваш покрай магазина за играчки и стигаш до първия вход, на който вътре има метална въртележка. Подминаваш го и по-нататък има друг вход. Срещу вратата има портиер, питаш го да те упъти към асансьора, качваш се на 3 етаж и в дясно има врата на която пише bg tex. Дано съм го обяснила разбираемо.

# 23
  • Мнения: 1 455
shoshi благодаря ти Hug
Да там детския магазин се казва Хепиленд и ми е много любим Wink
Дано да се ореантирам,предполагам,че има кой да ме опъти там.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 708
Ако идваш от х-л Хемус, стигайки до з-д Витоша минаваш покрай магазина за играчки и стигаш до първия вход, на който вътре има метална въртележка. Подминаваш го и по-нататък има друг вход. Срещу вратата има портиер, питаш го да те упъти към асансьора, качваш се на 3 етаж и в дясно има врата на която пише bg tex. Дано съм го обяснила разбираемо.
Благодаря!  bouquet

# 25
  • Мнения: 207
Аз живея срещу завода,това е централния вход.Не съм ходила,но при първа възможност ще отида и ще ви пиша.Познавам жени дето шият там и ми казаха че точно сега няма нищо интересно.Но ще отида и лично ще видя,ще пиша

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 3 688
и аз ще го посетя:)Благодаря за информацията.

# 28
  • Мнения: 386
Има ли някой посетил този магазин вече, че и аз се каня са го посетя днес?

# 29
  • Мнения: 132
Момичета, shoshi много точно ви е описала местонахождението на фирмата. Не съм съгласна, че няма интересни неща, аз вчера пак ходих и смятам, че има доста интересни летни неща. Единственото което е, че шият сезонно, например сега има неща педимно за лятото.

Общи условия

Активация на акаунт