Кое ви е любимото кътче във вашия дом и защо?

  • 2 396
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
аз май най добре се чувствам в кухнята и на двора под стряхата голям кеф особено пролетта  bouquet

# 16
  • Мнения: 6 993
Леглото Grinning Всичко може да се прави в него...

# 17
  • Мнения: 269
В зимната градина, опъната с книга в ръка, а около мен са цветята и хубава музика.
Oх, това ми е мечта.... Heart Eyes Laughing
Сега-в парка, а вкъщи...под душа и пред компа, като спи бебо  Wink

# 18
  Моето любимо се наложи да го преградим и да си направим банята там.А беше една стая, като салон, с много приятна, уютна светлина и излъчване.Уви Sad

# 19
  • Мнения: 6 958
Всичко в моята стая  Peace

# 20
  • Мнения: 3 674
Любимото ми кът4е е в ...кухнта  bowuu Много оби4ам да се размотавам с тиган4ета и тенджерки.... Sunglasses Пусто та я моя страст да експеримитирам постоянно... Mr. Green

Сигурно в преди6ния си живот съм била" ГЛАВЕН МАЙСТОР ГОТВА4"   chef...например в дореца на  норвежкото Кралско семейство  newsm78  Joy

# 21
  • Мнения: 2 957
Целият ми дом ми е любим.о кътче.С огромно удоволствие се прибирам у дома,където и да съм ходила (дори и само на разходка в квартала  Simple Smile).Много обичам да си стоя вкъщи:)

# 22
  • Мнения: 261
И на мен навсякъде в нашия дом ми е любимо място.Само на мивката мразя да вися,миейки чиний.Иначе самата кухня ми е една от най-любимите сред любимите места Grinning

# 23
  • Мнения: 13 188
В хамака на двора под вишната! С книжка в ръка.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 524
В леглото е най-хубаво. Може и сама да бъда в него  Mr. Green с книга, списание или гледайки телевизия.
Най-интересното място в къщи е пред РС-то.

# 25
  • Мнения: 2 957
В хамака на двора под вишната! С книжка в ръка.

И на мен щеше да ми е любимо...ако имах двор,вишна и хамак  Wink

# 26
  • Мнения: 17 546
В спалнята. В мекичкото ни, уютно легло, на тъмно...(обичам да спя през деня и ми е нужно да е тъмно) и пред компютъра!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 155
И на мен целият ми дом е любимо кътче ... но, все пак повече се застоявам - в единя край излегната на дивана (мъжа ми си има свой), пред ТВ, на терасата (въпреки, че е малко хубавата гледка и малко се чувствам 'като на изложба'), на възглавницата в спалнята ... хайде стига толкова!  Sunglasses

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На столчето пред компа Mr. Green

Peace Peace Peace

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
В хамака на двора под вишната! С книжка в ръка.
Мечтата на живота ми  Peace

Общи условия

Активация на акаунт