ЗА АСПИРАТОРА ЗА НОС

  • 1 035
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Хубаво е да сложиш физ. разтвор защото е полесно да се издърпа.Задължително е да запушваш другата ноздра и когато го пъхнеш в нослето не го вадиш ,а стискаш няколко пъти докато го държиш в ноздричката.Малко е неприятно за Бебчо ,но има ефект.
Абсолютно НЕ се прави така.Изрично го има написано в инструкциите за ползване.Аспиратора се стиска преди да се вкара в ноздрата, отпуска се, докато е вътре и се вади.Ако трябва се повтаря това нещо няколко пъти, но НЕ СЕ ПОМПА ВЪТРЕ В НОЗДРАТА. Naughty Naughty Naughty

# 16
  • Мнения: 8 917
КАК ГО ИЗПОЛЗВАТЕ И ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ СЛАГА ПРЕДВАРИТЕЛНО ФИЗИОЛОГИЧЕН РАЗТВОР В НОСЛЕТО
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ Simple Smile
Аз винаги впръсквам Стеримар и след това действам с аспиратора.

# 17
  • Мнения: 1 668
Аз първо слагам по малко Стеримар, след което изтеглям сополките с аспиратора.
Peace

# 18
  • Мнения: 151
Хубаво е да сложиш физ. разтвор защото е полесно да се издърпа.Задължително е да запушваш другата ноздра и когато го пъхнеш в нослето не го вадиш ,а стискаш няколко пъти докато го държиш в ноздричката.Малко е неприятно за Бебчо ,но има ефект.
Абсолютно НЕ се прави така.Изрично го има написано в инструкциите за ползване.Аспиратора се стиска преди да се вкара в ноздрата, отпуска се, докато е вътре и се вади.Ако трябва се повтаря това нещо няколко пъти, но НЕ СЕ ПОМПА ВЪТРЕ В НОЗДРАТА. Naughty Naughty Naughty
Ами на мен педиатъра ми каза така да го използвам и има Ефект,а преди това нищо не ставаше,като преди всяко стискане вадех от ноздричката.  33uu никога не може да си на 100% сигуна кое е правилно и кое НЕ.

# 19
  • Мнения: 2 723
Слагам Стеримар и после мушвам помпата в нослето, ако има много сополи, не слагам карам без Стеримар

# 20
  • Мнения: 4 784
Нищо не слагам, но и рядко го ползвам. По-добре се справям с клечки за уши като почиствам нослето.

# 21
  • Мнения: 3 069
Нашия аспиратор уж е марков но трябва да споделя, че никаква работа не върши.
Не изключвам варианта и аз да не мога да се справя с него....
И аз имам един на Чико, но нито веднуж не успях да се справя с него... Почиствам с памучени фитилчета.

Точно тази марка е и нашия.Как се прави и използва фитилчето?

Общи условия

Активация на акаунт