Моето великолепно раждане в Шейново!

  • 5 798
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 146
Честита рожба на теб и таткото! Да ви е живо и здраво и много палаво.   bouquet
Ама то верно да му се доражда на човек като чете за твоето раждане. Wink

# 31
  • Мнения: 195
Благодаря ти за прекрасните думи!

Честито бебче и много здраве на цялото ти семейство.

Аз се наблюдавам в Шейново и съм решила там да раждам, познавам д-р Семра Акташ и подвърждавам, че е великолепен човек. Аз съм с болки вече два месеца и тя откри причината. Сега ми предстои ново влизане в болницата за още изследвания. Надявам се всичко да е наред и се моля да родя възможно най-безпроблемно.

Пожелавам го на всички бъдещи майки - успех и горе главата.

# 32
  • Мнения: 4 519
Честито ти бебче, Zanda! Много ти е хубавичко! Ако родя момче, синовете ни ще са адаши - много харесвам името Максим!
Да ти е живо и здраво и много да му се радвате!  bouquet

# 33
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Честито бебче   bouquet
И аз съм от доволните от Шейново. Сега смятам пак там да раждам. А Жени Коричкова е една наистина великолепна акушерка и жена.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 075
Mom An, чудесно Wink
Аз не го избрах името, сънувах го в началото на бременността направо 3-4 годишен и той си каза името и докато не решихме окончателно, че ще е Максим - не се пръкна, хехе, преносих 9 дена!
Майчета, смело раждайте, наистина са чудесни докторите и акушерките и ще ви обърнат внимание без да сте им "бутнали" и без да избирате конкретен човек. Ние се плашим от неизвестното и точно затова толкова отчаяно искаме да платим за да ни обърнат внимание, но има един момент - когато плащаш няма да ти обърнат толкова внимание, защото знаят, че си обвързан с конкретен лекар, а така - всичките са твои!
Радвам се, че толкова хора споделят хубавите ми впечатления от Шейново. Дано сме все повече!
 cheers

# 35
  • Мнения: 311
Честито! Много се радвам, че всичко е минало толкова добре и си с такива впечатления от Шейново след всичките ужасии, които се изписаха за тази болница.
На мен също ми предстои раждане скоро и аз ще раждам там и се надявам и аз  да разказвам като теб след това. Hug



 Peace

Това все едно аз съъм го писала.
ЧЕСТИТО!!!

Дано и при мен е така Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 1 075
Първо да ти честитя прекрасния бебок.Да ви е жив и здрав
И искам да ти благодаря за темата.На мен също ми предстои и мисля да е в Шейново,но имаше една ужасна тема колко е гадно раждането там и взех да се притеснявам как ще мине.Останах с впечатлението,че там се държат с родилките като с животни,но ти ме успокои.
Желая ти много щастливи мигове   bouquet

Берни, изобщо не се притеснявай! И като родиш ги помоли ако може да те качат на третия етаж, там е ремонтирано, а първия етаж казват, че не е много приятен за престой. На третия има една май е акушерка нисичка и нервничка, тя е към ВИП стаите в другия коридор и много си отваряше устата. Но като се опита да ни навика, че си изпращаме количките с бебетата, аз й скочих и я направих на пет стотинки. Викам не си ли раждала, две била родила. А как имаш очи да викаш по едвам вървящи жени, дето са тотално шашардисани, все в този дух и тя млъкна. После гледаше да ме заобикаля по коридорите, но си крещеше по онези, които й мълчаха. И изобщо - ако искаш нещо казвай си! Те сами няма да го направят.
Искайте си да ви направят тоалет на първия втория ден, те ще го направят по-добре от вас, но често не го предлагат или проформа минават и ти внушават "не искаш тоалет, не искаш тоалет" Wink А всъщност трябва да го правят.
Също и ако ви направят забележка, че ползвате тоалетната на втория етаж. Просто ходете подир обяд, няма опашки и нахално казвайте, че не ви харесва тоалетната горе и ако може да сложат чиния и тогава ще си стоите на вашия етаж.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 19:27 от Zanda Ksurik

# 37
  • Мнения: 705
Честитоооо  Grinning

Добре, че е форумът, за да разберем какво става  Mr. Green
И то в подробности. Много се радвам за вас. Поздрави  Grinning

# 38
  • Мнения: 5 228
Честито бебе!
Така хубаво си го  написала, направо да му се доражда на човек.  Laughing Браво на теб! Има нужда от такива позитивни разкази.

# 39
  • Мнения: 1 269
zanda ksurik не можеш да си представиш колко много успокояваш бьдещите мами(особено тези,които са се насочили кьм шейново като мен) Peace

# 40
  • Мнения: 9 973
и аз ще раждам там,дано е леко!!!!!!!! Praynig

# 41
  • София
  • Мнения: 1 075
Честитоооо  Grinning

Добре, че е форумът, за да разберем какво става  Mr. Green
И то в подробности. Много се радвам за вас. Поздрави  Grinning

Майчоо, мерси!
Уикендът по градинките!
Деси, ще е леко!

# 42
  • Мнения: 851
Аз също съм очарована от Шейново!!! Вярно е че сестрите са много красиви и повечето са страшно мили! Викат ни "майчета". Сладурани!Аз обаче родих при доктор Мишел, който е велик доктор и супер човек!  Hug Hug Hug Най-важното е, че той ми роди детето /щото аз пък хич не слушах и не можеш да напъвам и той ми изкара детето на косъм от това да ме режат!!!!/. Не ми мръдна от краката тоя човек близо 8 часа. Решавахме кръстословици, хилехме се...жесток човек, благодаря му от сърце!!!!И на всички лекари в Шейново! Каквото и да ги почерпя - малко е като благодарност за всичко, което направиха за мен!!!  bouquet  bouquet  bouquetПрисъединявам се и аз - раждайте в Шейново!

# 43
  • София
  • Мнения: 1 075
Има ли още доволни от Шейново?
Аз имам идея - да вземем да се обединим и да им напишем благодарствено писмо? Толкова много подписки СРЕЩУ нещо напоследък... И всички веднага скачат.
Не ви ли се струва, че сме забравили как се благодари просто така, по човешки?

# 44
  • Мнения: 5 228
Аз и друг път съм писала, че съм много благодарна на лекарите в Шейново и особено на д-р Велев.

Общи условия

Активация на акаунт