Пързалки, люлки, катерушки на НОЕМВРИЙЧЕТО са първи дружки!

  • 12 605
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Добро утро!
Ваньо е днес на ясла. Сутринта издържа геройски да не плаче чак докато прескочи прага на групата му. След три дена почивка очаквах днес да се разплаче далеч по-рано. Детето само отиде към пейката пред шкафчето му, после чинно тръгна към вратата на групата да му отворят, като дишаше тежко, тежко...

Били, снимките са много хубави и разбира се за това основен принос имат момчетата   bouquet
Анеле, дано се размине възможно най-леко проблема с пишлето. Освен да почистваш с риванол, друго не се сещам за сега...
Майче, и аз съм в групата на съпричастните с появата на Чакълчо.
Тити, раздразнителни хора колкото си щеш, като искат да пътуват без да чуват смях или плач да яхват по един щъркел... Радвам се, че за вас обратния полет е бил далеч по-спокоен от първия... И Добре дошли!

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Тити, добре се завърнала  bouquet Хора всякакви - хич да не ти дреме. Самолетът е място, където не могат да се проявяват претенции. Преди 15-на и пове4е години нашите и сестрами заминаха за Унгария за известно време - тя още на три години, съответно в самолета влезе с гърнето - имало много възмутени хора от това, и от това че доста си поревала Shocked
По темата Росен - на есен ходихме в болницата и там докторката ни каза, че се практикувало само пълното обрязване Shocked с лепенка за обезболяване и някакъв инструмент.
Довечера ще видим педи какъв съвет ще даде. Важното е, че на детето май не му е дискомфортно.

Диди, браво на Ваньо  bouquet Явно приема нещата философски Mr. Green

# 227
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Майче, и аз те мисля. Желая безпроблемно появяване на Чакълчо! Чакаме с нетърпение добрата вест!
Тити, добре завърнала се!
Анеле, безболезнено разрешаване на проблема, важно е детето да се почувства добре.
Били, хубава фотосесия, а и моделите...да ги схрускаш.
Диди, и занапред да понася така нещата в яслата.

Ха добър ден! И слънчев да е!

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Били, чудесни са снимките Simple Smile

# 229
  • Мнения: 9 914
анелето, какво му е на Росен като диагноза, че само пълно обрязване се практикува?

дидди - Иван е голям характер наистина.

# 230
  • Пловдив
  • Мнения: 392
не му е забелена напълно пишката; а в болницата самотова  сепрактикувало

# 231
  • София
  • Мнения: 830
Ох не мога да чета, но искам да ви покажа какви прекрасни снимки направихме на Панчарево на пикника.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126597

# 232
  • Мнения: 1 608
Ох не мога да чета, но искам да ви покажа какви прекрасни снимки направихме на Панчарево на пикника.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=126597

Колко са пораснали! Shocked
А пък белег май хич и няма да остане на красавица Калина.

# 233
  • Мнения: 1 253
Тити добре дошла  Hug честно казано и аз предпочитам детски смях в самолета вместо рев Simple Smile който иска да спи и да му е тихо докато лети да си купи собствен самолет  Wink
Анеле хич не разбирам от темата, но стискам палци всичко да е наред.
Аз доколкото знам обрязването в детска възраст е често практикувано из Европа от гледна точка на предпазване от инфекции, особено в зряла възраст. Доколкото помня тази практика е възприета когато се е доказала връзката между честите инфекции по полов път и рака на шийката на матката. Нещо от сорта беше. Говорили сме си с колеги чужденци, които имат момченца и се оказва, че повечето от тях са ги обрязали вече, а и самите татковци също са минали тази процедура като деца

Много ме е яд, че от офиса не мога да разгледам никакви снимки  Sad
Приятен ден на всички!

# 234
  • София
  • Мнения: 830
Били, аз тъкмо разглеждах твоите снимки и си мислех, че е супер да си мъжка майка.
Тити, все така да се завръщаш жива и здрава.
Майче, чакаме дневен отчет.
За белега, защо мислиш, че сме с бретон?! Скрила съм го под него.

# 235
  • София
  • Мнения: 44 407
Анеле - а няма ли др болница, преди време д-р Оги в темата за фимозата беше препоръчал един свой колега в Пловдив -
Потърсете в Пловдив д-р Йонков в детската хирургия на Пещерско шосе.
Той добре познава този проблем.
защо не го потърсите за второ мнение?

# 236
  • Мнения: 1 608
Много ме е яд, че от офиса не мога да разгледам никакви снимки  Sad
Приятен ден на всички!
Налага да ни покажеш обаче, Wink защото сигурно и Ния е пораснала и променена много.(

Ели, супер е наистина, но дано третото все пак да е момиче, че и аз да връзвам опашки и да слагам шноли. Laughing

Анеле, дано всичко мине бързо и безболезнено за всички ви.

# 237
  • Мнения: 1 253
Налага да ни покажеш обаче, Wink защото сигурно и Ния е пораснала и променена много.(

Показването е лесно, защото имам линка към последните снимки които съм качвала в майла си  Wink
та ето ги
http://picasaweb.google.com/arsova.ani/200704Nia

имам и по нови, ама не стига време да ги сваля от фотоапарата. Надявам се тези дни и това да направя Simple Smile

# 238
  • Мнения: 1 608
Еххо, Ния си е едно малко момиченце вече, нищо бебешко не и е останало. Heart Eyes

# 239
  • Мнения: 752
Здравейте и от нас!
aneleto, много е гадно с тия пишки. Мен много ме беше страх от тях и затова си "поръчах" и второто женско.  Laughing Дано всичко мине възможно най-безболезнено за детето.
Майче, стискам палци всичко да мине добре. Бързо и лесно раждане, и сладко бебче.
напълно те разбирам за почивката ти. Осем месеца след като родих малката, се разболях и трябваше да лежа в болница. Бях на предела на силите си и докторката като ме видя вика: " Оо, забрави скоро да те изпиша. Децата ти да си ги поделят и да ги гледат баби, дядовци, и татко. Ти ще почиваш тук." Толкова ми беше мъчно, защото не се бях откъсвала от тях дори за един ден. Но честно казано наистина добре ми дойде тази почивка. Силно казано почивка, защото бях доста зле, но поне си поспах.
тити, добре дошли. Страхотно е да си правите такива пътешествия.
За морето - ние вече резервирахме. За първи път от толкова рано. Края на юни сме там. Миналата година кумувете ни бяха по това време на море и било чудесно.
По тоя повод да ви питам чух, че имало някакви непромукаеми бански. Ние още не щем на гърне, а искам да я пускам в басейна. Някой ползвал ли е такива и как точно "действат".
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт