Въпрос за бънджито?

  • 1 116
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
На мен ми изглеждаше странно според указанията на кутията може да се ползва от 4м. и до 12кг/пласмасово с патето/ .Ще изчакам да направи поне 5м. и тогава.Засега ще е още активната гимнастика само.

# 16
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
и нашето е с патето. Според мен трябва да е не по рано от 5 месеца, независимо какво пише на кутията.

# 17
  • Мнения: 705
Някъде по темите бях чела, че така бебетата се научават да скачат, което е и очевидно. Но когато моят син беше малък не знаех за бънджи гащите и... той сега не може да скача (2 г., 2 м.) Прави едни смешни опити  Joy
За следващо дете задължително ще взема бънджи гащи Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 273
Добре де, а те не се ли закачат на касата на вратата? Ми там, не става ли течение и с тия подскоци се изпотява...

# 19
  • Мнения: 2 616
Aз, когото и да питам за тези бънджи гащи само прекрасни отзиви чувам и децата много им се кефели. Даже се замислям, понеже нашият кръсник ни пита какво искаме за кръщенето като подарък дали да си избера бънджи гащи или проходилка?

# 20
  • Мнения: 4 447
Aз, когото и да питам за тези бънджи гащи само прекрасни отзиви чувам и децата много им се кефели. Даже се замислям, понеже нашият кръсник ни пита какво искаме за кръщенето като подарък дали да си избера бънджи гащи или проходилка?

Бънджи  Peace

И аз искам такова дакупя занашия малъй дечко,но съмчувала,че не билохвабо да се слагат в бънжди преди да е укрепнало кръстчето...демек 6м. newsm78

# 21
  • Мнения: 2 616
То нали и в проходилката  се слага горе-долу на същата възраст?

# 22
  • Мнения: 487
Аз днес минах през 3 големи магазина и никъде нямаха бънджи. Явно ще трябва да поръчвам по Интернет, но ми се искаше да го видя.  newsm78
Някой знае ли къде се продават? Пакостник всъщност имат ли магазин в Овча Купел?

# 23
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Детски магазин ПАКОСТНИК

Адрес: София, жк. Овча купел 1,
ул. Монтевидео и Обиколна,
"Търговски център Овча купел", ет. 2

Тел.: 0899 118 220
E-mail: pakostnik.mg@mail.bg
Skype: pakostnik.mg

Общи условия

Активация на акаунт