Козметиката и манията към нея

  • 1 118
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 605
такава съм и аз.Не само за козметични продукти-дрехи чанти обувки,по някога се мразя много.но съм си такава добре че мъжо не ми писка.Вече ми е свикнал.Има продукти които ги копувам и след това не ги използвам-почвам да ги подарявам на приятелките си.Ето сега от Ейвън си купих някакъв лосион-вече не ми харесва стои си във шкафчето Embarassed
Peace Peace Peace Наистина трябва да си направим и клуб на маниачките! Grinning

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 14:13 от tzvety26

# 16
  • Мнения: 5 103
Аз съм луда на тема козметика -бяла и декоративна, за другите ми лудости няма да споменавам.

# 17
  • Мнения: 2 959
ЗАпочвам да се чудя ...всички жени са така...
Пролетна амбицио, не, не всички жени са така. Поне аз/ а като гледам още две съмишленички откривам/ съм пълна противоположност, опитвам да си доставя младост, добре поддържано тяло/ кожа/ коса с минимум козметика. Успех в избора, дано откриеш своят продукт и марка!

# 18
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ох до болка познато
 маниячка на тема чанти, гримове, обувки, колани и тонове кремове - за незнам си какво
 ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Добре де, разбрахме, че всички сте маниячки. А маниачки има ли?!

# 20
  • Мнения: 4 916
Добре де, разбрахме, че всички сте маниячки. А маниачки има ли?!

 Joy

# 21
  • Мнения: 372
Аз пък не съм - нито маниячка, нито маниачка  Grinning  Ползвам само най-необходимото, с редки изключения на импулсивни изхвърляния... Вместо да се тровя с козметики, предпочитам да си купя някаква дреха, обувки... книги.. Wink

# 22
  • Мнения: 8 505
Не ми е мания козметиката.Купувам само това,което ми трябва,не купувам определен продукт (например крем за лице) преди да е свършил предния,не се изхвърлям прекалено с цената и не очаквам да намеря вълшебен продукт Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
Ха- значи сме много!
Аз да се оплача- имах си "моя" крем, но го спряха от производство. И сега съм като ужилена - хем не мога да си намеря място и търся крема, хем от Хидра хроно на Лиерак така ми се поду лицето и подпухна... Мислех, че е от бременността, ама не е , защото нито краката ми отичат, нито ръцете... а сега под очите ми висят като силиконови подплънки за сутиен едни торби... Добре, че кремът ми е от тестер и не съм давала пари за него!

Общи условия

Активация на акаунт