КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 13 (Сезон 4)

  • 28 059
  • 616
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 21 105
Биляниш и Стела в “Шоуто на Венелин”
Скрит текст:

Стела и Сандев са се разделили официално. Тя каза, че само се чуват чат пат, заради детето, понеже и той го вижда.

Биляна също каза, че са скарани с Димов. Обвинява го за някои неща. Сега не се поздравявали дори.

Последна редакция: сб, 20 дек 2025, 22:37 от diziler

# 601
  • Мнения: 21 105
Андрей Кумбаров от втория сезон и Кристиан Янков от третия сезон също ще участват в “Бърлогата”

# 602
  • Мнения: 21 105
На Бъдни вечер по БТВ. Ц ц ц ц ц….





# 603
  • Мнения: 13
Желая ви весели празници с този… интересен извънземен поздрав Misc Alien
https://youtu.be/Kdwb9kuGb9Q?si=EzxquDSvr7oXfueQ

# 604
  • Мнения: 21 105
Каква е тази гнусна чалга? Направиx грешка, че кликнаx на тази ужасия, сега алгоритмите ще ми предлагат подобни клипове.
Ето затова трябва човек да знае на какво кликва. И си има правило в този форум, че ютюб и вибокс клиповете се вграждат, т.нар. "ембедване". Като се вижда тъмбнейл и човек сам си преценява да кликва ли на плей или не. Така че не изсипвайте клипове, а ги вграждайте.

# 605
  • Мнения: 21 105
В Чакалкаст  Криси и Виктор от "Ергенът: любов в рая" казаxа, че искат да участват в Къщата на инфлуенсърите догодина. Особено Криси много  навита. Така че... смятайте Grinning

# 606
  • Мнения: 136
Аз не мога да разбера причината поради която се валидират с телевизионни участия такива печално известни псевдозвезди като Стефани, а в случая на Веселин абсолютно неизвестни индивиди. Той е известен с това, че е с нея, в най-добрия случай. Абсолютно неразпознаваемо лице. Това колко последователи има в инстаграм (често използван контрааргумент) не ме интересува, не живея в инстаграм и това не го прави обективно известен.

Отделно, време е да върнем дрескодовете. Явно хората много са се отпуснали, щом се приема за нормално да си показваш зърната по телевизията на Бъдни вечер. Това, че най-вероятно е запис, не променя нещата, трябвало е телевизията да наложи контрол. Представям си хората около масите как си пускат телевизора за фон на вечерята и виждат този резил. Стандартите ни като общество са под 0, щом такива хора не само получават 5 минути слава, но и се задържат достатъчно, за да стигнат и до телевизията.

# 607
  • Мнения: 302
В Чакалкаст  Криси и Виктор от "Ергенът: любов в рая" казаxа, че искат да участват в Къщата на инфлуенсърите догодина. Особено Криси много  навита. Така че... смятайте Grinning

Виктор милионера колко ли хонорар ще иска Grinning ами да го взимат поне гарантирано ще има да се излага много

# 608
  • Мнения: 21 105
Един месец да си почине. Всъщност въпросът беше към Криси дали би участвала в други риалитита, тя каза "Да, защо не"? - "Кои например"? Тя вика: Ами... "Къщата на инфлуенсърите, ако ме поканят." И Виктор се включи, каза, че и той би участвал.

# 609
  • Мнения: 21 105
Алпер, Васил, Денислава и Божана от сезон 4 заедно с Ицака определят "Годишни тикток награди"
Скрит текст:


Даниел Xaxa от сезон 3 е поредният участник в "Бърлогата"
Скрит текст:


Персиян от сезон 2 в подкаст "Айляк" коментира "Къщата на инфлуенсърите"
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 29 дек 2025, 13:03 от diziler

# 610
  • Мнения: 21 105
Йоана от сезон 4 гостува в момента в “Преди обед”, каза, че в “Къщата на инфлуенсърите” е имало доста повече дразнители в сравнение с “Ергенът” Wink

С Мартин са били в Париж, даваха снимки…

# 611
  • Мнения: 21 105
Валерия Дакова (Къщата на инфлуенсърите 3) и Веселка Маринова (Къщата на инфлуенсърите 2) идната седмица в Черешката на тортата:

Анонс

# 612
  • Мнения: 21 105
Винаги има ново дъно Grinning Стела Павлова от първия сезон на "Къщата" е поредният участник в "Бърлогата"

# 613
  • Мнения: 9 831
Тази ли беше мис "До ся са чук@х " Joy

# 614
  • Мнения: 4 062
Същата фина дама.

Общи условия

Активация на акаунт