Кое е най-обидното ?

  • 10 454
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Мен ме е наричал мърша и това доведе до временна раздяла. От 9.02. не живеем заедно но редовно се чуваме и чатим, което доведе до доста промени в него-вече много много неща не се случват -  от пренебрежителните забележки до открито нежелание да говори и споделя. Много е обидно, когато ти се случи. Но когато това е съпругът ти и се е случило инцидентно, си струва да му напомниш какво губи ако продължава така. Ние сме имали проблеми и преди, но тогава съм се пренасяла за месец-два за почивка и резултат е нямало. Сега се пренесох с целия си багаж-моя и на детето при родителите си, записах я тук на градина, почнах шофьорски курсове и започнах да правя планове за живота си без него. Той най-после разбра посланието че не се шегувам и отбелязвам много голяма промяна в положителна посока.
Надявам се да се случва на много малко майки и да намерят начин да го променят. Никой не заслужава подобно отношение.

# 106
  • София
  • Мнения: 2 109
Брех, какви сте светци! ooooh! Ние пък си се обиждаме - сем. Роуз пасти да яде Mr. Green Хубавото е, че бързо ни минава и не помним такива неща Wink

да не си кривя душата, и ние сме така Whistling
обиждаме си се обаче само насаме, никога пред чужди хора Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 02:53 от Desconocida

# 107
  • Мнения: 1 364
Не се обиждане.

# 108
  • Мнения: 3 675
Ние с мъжа ми не се караме, въпреки че понякога единия става жертва на словесните атаки на другия.Най вече за нещо дребно-наричала съм дъртофелник, склеротик /особено като е забравил нещо да свърши, както трябва/. Иначе на мен ми е казвал шматка без да се обиждам особенно /когато съм казала нещо не на място, а това взе да ми става навик/, понеже съм понапълняла с няколко килца ми викам мечо, шишко.Мисля, че това е в рамките на нормалното Grinning

# 109
  • Мнения: 619
Там е  работата ,че при нас тези неща ги няма.Още сме дето се казва "пресни ,пресни" гаджета.
Да ви кажа той разбра за тази тема и като прочете малко и му видях личицето ми стана много тъжно Tired Даже ме пита ако съм знаела ,че това ще се случи дали бих била сега с него.
Аз му отговорих съвсем откровенно (и сега знам ,че пак ще ме метнете ,че съм наистина дрисла Crossing Arms)-ДА


HAPPY_GIRL ...не си дрисла. Grinning  Оби4а6 си го 4овека ,и това е добре.Само му обясни колко много  те боли когато те обижда..и не допускай това да се слу4ва.
В смисъл понякога ние жените бихме могли да предизвикаме дадена реакция на мъжете към нас,но все пак те трябва да си мерят думите....колкото и да са  ни ядосани Naughty

  bouquet
Не мога да си кривя душата ,че често ... не съм за изтрайване ,защото в моменти на словесни атаки се държа.... по много дразнещ начин. Thinking

# 110
  • Мнения: 269
и без обидни думи караниците вече са ми в повечо... ooooh!

# 111
  • Мнения: 16
За мен обида е тридневно мълчание след караница. Не съм простачка, с която да не може да обсъди проблема си. Но НЕ, мълчи !!!!!!!
Обиди с думи иначе - не.

# 112
  • Мнения: 917
просто не се обиждаме, не мога да си представя съпругът ми да ме обиди  - за което благодарности на свекървата за доброто възпитание

# 113
  • Мнения: 71
Никога не ме е обиждал. И се надявам никога да не го направи, защото каквото съм чувствителна няма въобще да ми хареса.

# 114
  • Мнения: 1 564
Никога досега не ме е обиждал. Аз съм му се обиждала, ако ме слуша, но не ме чува  Wink Laughing
Peace

# 115
  • Мнения: 2 039
 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Така ще вика на майка си  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не ме обижда,не го обиждам!Пак ще повторя,както в други свои постинги:кадето се изрече първата обида,там свършва уважението  Peace

# 116
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Дразни ме обръщението "ма".Забранено е за употреба. Naughty

# 117
  • Мнения: 5 468
Моят мъж не е от най-приказливите, за разлика от мен. Така сме и като се скараме. Той докато каже ГЪК и аз съм го насмела набързо Joy. Обиждам го много, като му се ядосам..., винаги почвам с вик: "Ти си бил много загубен бе" Joy, той мен - не може или в момента така блокира, че предпочита да млъкне.
Преди няколко години ми беше казал, че съм много тъпо парче... леле, така се засегнах, че ревах 2 дена от обида. Аз (умната, интелигентната Rolling Eyes Peace) - тъпо парче? Ауууу... Тогава разбрах, колко е обидно да те обиждат. Но за толкова години заедно, мисля, че заради едно тъпо парче, няма смисъл да се развеждам Crazy.
И приказката за лошата дума... Отдавна той го е забравил това, а аз още помня. Сигурно са минали 3 години оттогава...

Стига сте подкокуросвали жената. Като се скарат двама души, напълно възможно на някой да не му издържат нервите и да хвърли някоя обида. Зависи от темперамента на човека.

# 118
  • Мнения: 1 563
не се обиждаме, дори и в състояние на афект, аз не бих приела такова отношение Naughty.Иначе си викаме шматки и пръдльовци, ама със добро чувство

# 119
  • Мнения: 636
Не се сещам. Като се караме ми казва "Луда ли си". Май аз повече го обиждам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт