Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 175
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 480
Имаш подкрепата ми!
Целувам те и теб и детенцето ти!
Ти си много силна майка!
Пиши за всичко,което те вълнува-така ще споделяш и ще ти е по-добре-насреща сме!
Аз лично съм била на твоето място и зная какво преживяваш. Hug

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Миличка meyz
ние ще цзастанем зад теб
нека потърсим инфо или МАя и Валя да дадат направо колко гласа трябват и- и да опитаме една кампания
аз съм борбен човек и когато нещо ще помогне - ставам дваж по-борбена
така, че ще се опитаме... друг е въпроса дали ще успеем
ама успяхме с този подфорум, ще успеем и с твоя - ако не веднага то след време

Аз лично вярвам че ще има полза от такъв подфорум - до корлкото знам няма до сега в българското нет пространство нещо такова
а вярвам че не си единствена и тъй като сте 2 за по-малско от месец... изводите да гти правят другите...

# 17
  • Мнения: 572
Днес по новините по БТВ даваха за едно дете на 16 с Проблеми!Имахме гости и всички плакахме! Но на какво приличаше майката и какво ще прави детето когато остане само?
 В какъв свят живеем>

# 18
  • Мнения: 278
Ами това е вечния въпрос, да носиш ужасно чувство за вина до живот или да направиш жертва в името на някого, пък дори да загърбиш част от себе си.

# 19
  • Мнения: 2 327
Meyz, аз имах предвид, че дори и хората, които са оставили деца предпочитат да не говорят за това. И сама си се убедила. Може би ако има такъв форум повече ще започнат да споделят наистина... Но това няма да стане изведнъж...

# 20
  • Мнения: 4 451
Прегръщам те силно майчице мила! Много ми е мъчно. Cry И аз имам болно детенце, но проблемът ни далеч не може да се сравнява с твоят. Много сила ти желая!  bouquet

# 21
  • Мнения: 13
И ние сме с теб и те подкрепяме..... Постът е много искрен и трогващ... надяваме се модераторите да го оценят, защото наистина е хубаво да има къде да се обсъждат болките и неволите на родителите, дали децата си за отглеждане...  Hug  Hug  Hug

# 22
  • Мнения: 869
Мислих си какво стана с закованата тема,която щеше да се направи?Дали има отговор от модераторите?
Аз подкрепям меиз в това нейно начинание,защото и аз съм една от тези майки.Благодарение на нейните теми намерих в нейно лице приятел,което е толкова ценно в положението ,което се намирам.Бих искала да споделя още куп неща,но не ми се иска да се натрапвам.Искам да говоря,но незнам къде.
Може би това,че сме само двете ви спира.Но аз знам ,че сме много.Когато ходя да виждам в дома малкия виждам болката в очите на хората-толкова силна и несподелена болка.Но думите ми се изплъзват и дори не смея да заговоря тези жени.Повечето от тях не искат да говорят,но имат нужда от помощ.Знам това.
Имате ли предтава какво е мълчиш,да криеш чувствата си.Някои жени стигат дори и до психически отклонения-не могат да се съвземат дълго време (Имам такива примери)А може би не искате такива като нас в този форум?Повярвайте ми ние търпим и критика CryКазвам го не за друго,а защото има и такива примери.Истината е,че получихме много подкрепа,но и критика.Приемаме я.

# 23
  • Мнения: 278
Мислих си какво стана с закованата тема,която щеше да се направи?Дали има отговор от модераторите?
Аз подкрепям меиз в това нейно начинание,защото и аз съм една от тези майки.Благодарение на нейните теми намерих в нейно лице приятел,което е толкова ценно в положението ,което се намирам.Бих искала да споделя още куп неща,но не ми се иска да се натрапвам.Искам да говоря,но незнам къде.
Може би това,че сме само двете ви спира.Но аз знам ,че сме много.Когато ходя да виждам в дома малкия виждам болката в очите на хората-толкова силна и несподелена болка.Но думите ми се изплъзват и дори не смея да заговоря тези жени.Повечето от тях не искат да говорят,но имат нужда от помощ.Знам това.
Имате ли предтава какво е мълчиш,да криеш чувствата си.Някои жени стигат дори и до психически отклонения-не могат да се съвземат дълго време (Имам такива примери)А може би не искате такива като нас в този форум?Повярвайте ми ние търпим и критика CryКазвам го не за друго,а защото има и такива примери.Истината е,че получихме много подкрепа,но и критика.Приемаме я.

Ела не мисли такива неща, на всички ни е трудно, на нас също защото ежедневно несгодите са пред нас, няма как да избягаме от тях. Така, че пишете, ние също ще се включваме. Нали форума е за това, да си споделяме неволите.  Hug

# 24
  • Мнения: 4 414
А може би не искате такива като нас в този форум?
как изобщо можа да ти хрумне подобно нещо?! разбира се, че ви искаме, даже държим да пишете по-често!  Hug
можете да пишете в тази тема....не знам дали е нужно да се заковава - темите за ДЦП, СД, бъбречни проблеми не са заковани, но са посещавани и винаги са на първа страница. Просто пишете и другите родители като вас ще дойдат и ще се включат!
 добре сте дошли и в седмичната тема/а и във всяка друга тема/ - там всеки е с различен проблем, но всички си споделяме проблемите, мъките и радостите.  bouquet

# 25
  • Мнения: 869

Ела не мисли такива неща, на всички ни е трудно, на нас също защото ежедневно несгодите са пред нас, няма как да избягаме от тях. Така, че пишете, ние също ще се включваме. Нали форума е за това, да си споделяме неволите.  Hug
[/quote]   Ние и го правим,но идеята ми беше друга.Дали ако няма такава тема,няма да се включат повече майки като нас.Защото и вие сте добри приятели,но изживяваме съвсем по различен начин болката си.Вие сте избрали друг път.Иска ми се да поговоря за по-ежедневни неща,ако щеш и как е облечено детето ми ,с какво е нахранено.Едни такива малки на пръв поглед и незначителни неща.За свижданията,за тревогите ни.Това е

# 26
  • Мнения: 869
А може би не искате такива като нас в този форум?
как изобщо можа да ти хрумне подобно нещо?! разбира се, че ви искаме, даже държим да пишете по-често!  Hug
можете да пишете в тази тема....не знам дали е нужно да се заковава - темите за ДЦП, СД, бъбречни проблеми не са заковани, но са посещавани и винаги са на първа страница. Просто пишете и другите родители като вас ще дойдат и ще се включат!
 добре сте дошли и в седмичната тема/а и във всяка друга тема/ - там всеки е с различен проблем, но всички си споделяме проблемите, мъките и радостите.  bouquet
  Наистина беше малко по-емоционално от моя страна.Извинявайте.Вие винаги сте ни подкрепяли.
А за това че другите теми не са заковани,да.Но ние които говорим сме още малко.И затова темата бързо ще се измести.Това е.

# 27
  • Мнения: 534
Аз подкрепям идеята за такава закована тема,но единственото предимство е ,че винаги ще бъде на първа страница.Малко хора са склонни да човъркат в душата си и това ще я направи слабопосещавана.Но дории на няколко души да даде възможност за отдушник е нещо Peace

# 28
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз съм за закована - по ред причини!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
Да предложим да я заковем, щом така предпочитат. За мен закованите теми са с някакви правила и рядко ги чета. Момичета, вие ще дадете пример и на други майки да споделят проблемите си. Много ми се иска да намерите утеха Hug

Общи условия

Активация на акаунт