Родители, дали болните си деца за отглеждане

  • 106 301
  • 1 184
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 524
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=179256.20

Това остана в друга тема пусната от Мейз.

Ще бъда винаги част от вас! А вие-част от мислите ми!  Hug

# 76
  • Мнения: 263
Мили момичета,
иска ми се да можех да направя нещо за вас, но понеже не мога силно ви прегръщам! Пожелавам ви да сте силни и някак да успеете да продължите напред! Дано времето наистина да лекува!

# 77
  • Мнения: 4 586
Мейз, Ела, препоръчвам ви да си намерите учител по йога и да се занимавате. Освен, че ще стопира пълнеенето и ще ви създаде социални контакти, с йога се постига равновесие между душата и тялото. Създава уют на тая душа в това тяло. В големите градове не е трудно да се намери учител.

# 78
  • Мнения: 572
Да Ви споделя!
Днес се видях с Ела, изглеждаше толкова по добре!  С една хубава зелена жилетка и с грим,  Явно по добре е вече от предишната ни среща! Много се зарадвах Simple Smile
Wolf,  замислила съм се  ама нещо времето не стига или е въпрос на организация най вече хихихик

# 79
  • Мнения: 4 414
Йогата е страхотно нещо...и аз съм се замислила за някой курс някъде...сега е практикувам от дъжд на вятър вкъщи...ще потърся нещо подходящо в центъра и ако искаш, ще ти свирна Wink

# 80
  • Мнения: 37
Ох така си поплаках докато четох темата...  Cry
Мeyz и Ela много съжалявам за това ,което преживявате вие и вашите съкровища Cry

Днес по новините по БТВ даваха за едно дете на 16 с Проблеми!Имахме гости и всички плакахме! Но на какво приличаше майката и какво ще прави детето когато остане само?
 В какъв свят живеем>

Ох, meyz да ти кажа честно не минава ден в който да не мисля за това какво ще прави детето ми след като си отида от този свят и така се страхувам, че тази мъка и напрежение ще ме съсипят преждевременно. 

Ela аз водех известно време малката в дома във Виница и съм останала с много добри впечатления. Дано това да те успокоява малко. Ако искаш обади ми се да отидем заедно до дома, но това трябва да е до средата на юни, защото ще пътувам след това. А и ако просто искаш да поговориш с някого Wink
Идеята за йогата е добра. Wolf , а случайно да знаеш за рейки нещо? В смисъл някакви отзиви.
Късмет на дечицата, а на всички майки много сила. Praynig
P.S. Wolf извинявай, че те пренебрегнах с горното изречение - и на всички бащи много здраве, защото те са ни опората Wink

# 81
  • София
  • Мнения: 4 412
За йогата и аз съм за, ако намерите курс, хайде заедно.
Не мислете толкова какво ще стане с децата след вас, за всичко се намира решение. В нашия блок живеят 2-ма човека с доста тежки психо отклонения. Нямам време да пиша, но се справят, дори и с помоща на съседите.

# 82
  • Мнения: 4 414

когато Ния беше в интензивното и не знаехме какво ще се случи, единствената ми мисъл беше да съм здрава, за да мога да се грижа за нея. това обърна света и приоритетите ми на 180 градуса. мили мами, грижете се за себе си, защото това е грижа за децата, които имат нужда от вас. намирайте време и начин да разтоварите, колкото и невъзможно да изглежда това. прегръщам ви  Hug

NiPre, какво те интересува за рейки?
ето няколко сайта:
http://reiki.hit.bg/
http://www.viaanima.dir.bg/_wm/pbasic/?df=186&dflid=3
http://www.mysticbg.com/content/reiki/home.asp

моето мнение е, че рейки е голяма сила, ако се практикува от духовно извисен и чист човек. всичко останало е "мижи да те лажем".

# 83
  • Мнения: 869
Здравейте мили мои.Вчера се завърнах от София,а днес нямах търпение да видя Анди.Вече е по-добре.Плевмонията ,която имаше е отшумяла.Изглежда много по-добре.Все си мисля колко сила има в тази малка душичка.Какво ли не преживя милото ми детенце.Какви ли не манипулации и антибиотици,повече от месец висока температура.На мама мъжагата Heart Eyes

# 84
Здравейте всички мами!Наистина идеята е добра за тази тема, аз ви чета постояно и знам колко е тежко на всички тези мами и татковци. Ще ви разкажа за моята история накратко. Родих на 13.02(след 8часа раждане )момиченце,казва се Теодора(кръстихме я на баща си) , много желано и чакано с огромна любов бебче.На следващия ден когато исках да я видя, зопочнаха лошите новини, първо ми съобщиха  че е в ковиоз,  предположението за синдром на даун  и сериозна сърдечна аномалия. След изследване направено в трета градска болница от д-р Майя Павлова бе установено Атриовентрикуларен септален дефект(АВСД) с атриален и камерен компонент(пълен) с обща АВ клапа.На 8-ми март оставихме моето бебче в дом за медико социални-грижи в с.Бузовград, защото се изискваше постояно лекарско наблюдение. Cry Cry Cry Cry Cry От тогава аз не съм същия жизнен и радостен човек, който бях. Всеки ден плача за моето ангелче и гледам снимките и клипчетата който съм и направила.Ходим през 2-3 седмици да я виждаме със таткото, но от тук нататък трябва сама да ходя, защото таткото заяви че повече нежелае да ходи,  защото последния път като ходихме на 10май Теди беше много зле беше  почти синя от сърдечната недостатъчност, много трудно и тежко диша, лекуващата и лекарка каза че е кислородо зависима и че не и остава много живот, трудно се храни, а от всичкото отгоре сега пак е с племония, много се моля по-бързичко да се излекува, защото толкова ми е мъчно, като я видя цялата сбоцкана Cry Cry. Лекуващата лекарка в дома, каза че за операция неможе да става и дума, защото просто няма да издържи пътя до София Cry Cry CryИмаме насрочена консултация за утре 21.05 с д-р Павлова, но засега ще се обадим само по тел., искрено се надявам и моля  Praynigда ми каже че нещо може да се направи.
Теди се роди 3.800кг. и до момента е със същото тегло, а за операция казаха че трябва поне 6-7кг.Единственото нещо което ме успокоява в момента е като се надявам че ще може да направим операция на сърчицето и че тя ще е в моята прегръдка, че ще мога да се грижа за нея Praynig, че скоро тя ще е вкъщи.Това е единственото нещо което ме крепи.

# 85
Lili_24  stiskam palci da  e po dobre bebence!
I az sum se zaputila kum Doma i mislq `e na 25.05 ]e putuwam pak ako neshto ne se razminat neshtata! Pishi ni kak e bebka i moge da se razberem nechto

# 86
  • Мнения: 572
Lili_24  stiskam palci da  e po dobre bebence!
I az sum se zaputila kum Doma i mislq `e na 25.05 ]e putuwam pak ako neshto ne se razminat neshtata! Pishi ni kak e bebka i moge da se razberem nechto
аз съм,

# 87
  • Мнения: 869
Единственото нещо което ме успокоява в момента е като се надявам че ще може да направим операция на сърчицето и че тя ще е в моята прегръдка, че ще мога да се грижа за нея Praynig, че скоро тя ще е вкъщи.Това е единственото нещо което ме крепи.
Миличка,най-важното е да имаш надежда.Вярвай  миличка,че всичко ще се оправи.Знам колко е трудно,но вярвай.Знам,че ще направите всичко възможно за бебенцето и знам,че ще успеете.Усещам го с сърцето си.Много съжалявам,че е трябвало да преживееш този кошмар....
Извинявай,че не пиша повече но много ми е трудно,наистина.Ще се включа утре.Днес просто е един такъв ден за мен...първата годишнина от сватбата ми и равносметка за най-трудната и отвратителна година за мен.В ден като днешния само ми се плаче... Sad

# 88
  • Мнения: 1 271
Честита Годишнина мила Ела и кураж.  Hug  bouquet

 1dating

макар че на такива дни и аз съм тъжна и си поплаквам Heart Eyes

# 89
  • Мнения: 2 116
Ela79   Не си сама..........   action032  spoko Честита годишнина миличка!   bouquet 1dating

Общи условия

Активация на акаунт