За малко помощ моля

  • 1 086
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 371
Kasidy, преинсталирай си DC+. Може там да е проблема. Когато теглиш така - теглиш от pc-тата на другите потребители, а не от сървъра на Интернет доставчика ти. Аз си тегля от нашия сървър и от дс+.
А може да питаш тези от ComNet за адреса, на който им се намира сървъра - мисля, че така е най-бързо и удовлетворяващо свалянето на филмите.

# 16
  • Мнения: 1 992
Явно тук е мястото да кажа, че и нашият торент тракер изчезна и няма изгледи да се появи. Пренасочва ни към някакъв друг, ама той е пълна боза.

# 17
  • Мнения: 4 733
Срам ме е, но ще питам Embarassed
Обадих се в Com Net и обясниха, че ДС-то имало нова версия и трябвало да затрия тази, да дръпна новата и да я инсталирам. Успях да изтрия тази, която имах обаче новата която УЖ изтеглих нито я намирам, нито знам какво да я правя Embarassed

# 18
  • Мнения: 612
DC++Client ни е новото DC .  Потърсих в софтуера им, но нещо не го виждам, та не мога да ти го изпратя. Трябва да го дръпнеш от нета и като го отвориш ти излазат в прозореца клиентски регистрации, а долу в дясното бутонче в Public DC , като кликнеш са ти !!!YYY!!!, XXX и т.н.
В гугъл излизат няколко места от където да го дръпнеш, успех! Иначе аз съм доволна от Ком нет.

Общи условия

Активация на акаунт