Събота или неделя?

  • 1 221
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Мразя неделята. Всяка неделя ме хваща депресия от лентяйство.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 234
Според зависи.В събота обикновено се възстановявам от изминалата седмица и съм една такава отвеяна и мързелива.....В неделя съм по с акъла си.Има случаи в които обаче е обратното-съботата ми е разтоварваща,а неделята я проспивам Wink

# 17
  • Мнения: X
Гласувах с: "И двата ги обичам". Въпреки че от шест месеца обожавам и понеделника.  Mr. Green На новата ми работа ми е толкова интересно, че понякога се хващам как с нетърпение чакам да дойде новата седмица.

Всъщност за мен днес е събота, а утре - неделя, но няма значение- пак ще се размажа зверски. Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 6 713
В събота съм още много, много уморена. Спя до обяд, съответно денят почти е минал.  Rolling Eyes После пазаруване, готвене, чистене, излизане и така...

НО - в неделя е пълната ми почивка  Peace Mr. Green - палачинки за закуска, време за мен си, разходки, кафенета...  Crazy

# 19
  • Мнения: 6 167
събота сутрин. и после става, но сутринта, мисълга, че имам цели 2 дни почивка ме опиянява.
държи ме до неделя следобяд ( когато почва Всяка неделя) - тогава тревожната мисъл, че утре съм на 'даскало' ме обхваща  и се изнервям))
сега е горе долу същото  Crazy , само че без Всяка неделя, но пак - към 17,30 ми се вкл. лампичката

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 926
Все ми е тази, нито събота, нито неделя.
От 2000г. работим със съпруга ми на смени и няма събота, няма неделя, почива се както дойде.
Всъщност в момента сме и двамата - 2 дни работа, 2 дни почивка.

# 21
  • Мнения: 15 619
 И Събота и Неделя, че и останалите пет и тях ги любя.
Един ден се надявам да разбера защо... Thinking

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Събота. Независимо какво правя тогава съботата си е събота.

# 23
  • Мнения: 1 371
Събота!
 Peace

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
събота
щот знам, че идва неделя  Mr. Green

 newsm03

# 25
  • Мнения: 1 002
и аз така - събота , щото идва неделя
и петък - щото идват и събота , и неделя ... Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт