От каква възраст бебето спи с възглавничка?

  • 7 176
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216
Сложих бебешка възглавичка чак като стана на 2.

# 16
  • Мнения: 3 478
Все още не съм и сложила възглавница. Скоро май няма да го направя. Надявам се тя ди си покаже кога е готова.

# 17
  • Мнения: 3 425
От новородена спи на възглавничка, която обаче е по- скоро символична  Grinning
Напоследък обаче, понеже спи при нас на спалнята, упорито се намества по нашите възглавници  Tired Което изобщо не ми харесва  Rolling Eyes

И ние сме така и се чудя да не му стане нещо. Сутринта го намерих направо излегнал се върху възглавницата ни с цялото си телце.

И ние сме така  Peace Сякаш я търси....беше настинал и му бях подложила нещо като възглавница,за да не се задавя нощем от кашлянето и оттогава все си го търси и се намъква на моите възглавници сутрин...май ни е дошло времето  newsm78

И според мен въртенето едва ли е от липсата на възглавница!

Последна редакция: нд, 15 апр 2007, 16:57 от Kaлa(Bella13)

# 18
  • Мнения: 4 451
Въртенето на бебето в кошарката определено не е свързано с липсата на възглавница. На бебката не слагам възглавница и смятам да е така поне до 2г. И с голямата дъщеря процедирахме по същият начин. На мястото на главичката слагах само калъфката от възглавницата.

# 19
  • Мнения: 200
ние от първия ден

# 20
  • Мнения: 2 956
От както се е родила дъщеря ми си е с въглавничка,но символична...може би не повече от 1/4 от времето е на нея...не и прави впечетление със ли е или без.

# 21
  • Мнения: 639
аз и слагам от доста рано,но на нея не и харесва

# 22
  • София
  • Мнения: 1 230
Не слагам и няма да сложа скоро, просто Ани доста се върти и се "катери", завира си главичката в ъглите на кошарата. По скоро ще й пречи отколкото да й е удобно. Както са писали момичетата по-горе, детето само ще си покаже ако иска.

# 23
  • Мнения: 2 015
Моя спи с възглавница откакто се е родил, но тънка.Макар, че аз и до ден днешен спя без.

# 24
  • Мнения: 117
Моя спи с възглавница откакто се е родил, но тънка.Макар, че аз и до ден днешен спя без.
достатъчно символична е , ама е възглавница  Peace

# 25
  • Мнения: 2 957
Моето момченце все още спи без възглавница.Има една,която е за гушкане и без нея не заспива.
Пробвала съм да му сложа такава за спане,но той се върти,започва да я подмята и май и не му е удобно с възглавничка.

# 26
  • Мнения: 5 790
Виктория спи с възглавница от около месец, което значи, че й сложих възглавница, когато стана на 2 год и 2-3 месеца.

# 27
  • Мнения: 222
преди 2 дни й сложих възглавница и то много тъни4ка, просто за да видя дали 6те й допадне и дали 6те й е удобно, и двете ве4ери спа непробудно,но не мисля 4е им е необходима,аз и до днес спя на много тънка възглавница или без

# 28
  • Мнения: 1 427
Дъщеря ми все още спи без, на 2 години е. Не мисля да и слагам скоро.

# 29
  • Мнения: 5 362
Кали спи от годинката някъде,но с ниска.

Общи условия

Активация на акаунт