За коликите

  • 1 091
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Мисля ,че от двете ...Саб е по добро.
Така мисля аз.... Wink

# 16
  • Мнения: 451
Реа имаше страшни колики, пробвах всичко ,което се предлага тук и накрая си взех Инфакол. Само той помогна и го препоръчвам горещо.

# 17
  • Мнения: 742
Нито едно от двете. Нито чайчето на Хип ни помогна  Crazy

# 18
  • Мнения: 545
първо ползвахме Саб - не помогна, после Еспумизан - пак не. Сега чакам да ми донесат Инфакол, но не вярвам да помогне, нали и трите са с една и съща основна съставка, но имам човек, който се връща от Англия  и може да ми го донесе. Сигурно Инфакола е тамошният вариант на Саб И Еспумизан

# 19
  • София
  • Мнения: 2 404
Ползвам Саб. Ефект... май има... малко. И Еспумизан, и Инфакол, и Лефакс, според мен ще имат сходен ефект. Активната им съставка е една и съща - симетикон.

От Долче Нана се скъса да плаче на всеки час цяла нощ.  Cry

Ще пробвам и чая на Хип, но май докато пробваш това и онова, коликите просто отминават. Затова и хората си мислят, че последното, което са пробвали е най-ефективно, пък те просто са преминали. Laughing

От опит: най-помага носене на ръце от свеки. Не знам как го прави, но и в мен, и в таткото плаче, но щом свеки я вземе на ръце, се успокоява като с магическа пръчка.  Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 3 064
Еспумизан не съм ползвала, Саб работеше май, също и Бебинос. Чайчето на хипп го успокояваше също. Ама при нас не бяха страшни коликите като цяло.

# 21
  • Мнения: 2 652
И аз знам, че Инфакола бил много добър (Лефакс е същия медикамент, просто различно търговско наименование). Сега, обаче, имало някакви съвсем нови капки, още по-успешни, но не знам как се казват - пак от Англия се поръчват. Като науча ще пиша.

# 22
  • Мнения: 245
На Марианката ми нито едното,нито другото и помогнаха, намерихме познат в  Германия ,който ни прати Lefax. като започнах да го давам забравихме че имаме бебе с колики Peace

Общи условия

Активация на акаунт