Всеки ден ли сменяте дрехите на бебето?

  • 7 075
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На вашата възраст сменях всяка вечер след баня и ако има аварий през деня.

# 16
  • Мнения: 8 505
След баня-задължително.Освен това всеки път,когато се наложи (ако се е изпотила или нацапала).До ден-днешен съм така-например не мога да облека на дъщеря си пижама,която вече е обличана предната вечер.

# 17
  • Мнения: 3 478
Денем ако се наложи сменям и по два пъти. Пижамата всяка вечер и до ден днешен.

# 18
  • Мнения: 8 769
С дъщеря ми се вманиачвах на тема стерилност и чистота. Сменях и бельо, и дрехи всяка вечер след къпане.
След това, докато детето растеше установих и научих доста неща. Като следствие, изобщо не се втелясвах със сина ми. След баня сменях само бодито. Горните дрешки ги носеше по два дни. Айде сега, да не са манекени.
Освен това, има да сменяте дрешки по няколко пъти на ден, когато станат само с 4-5 месеца по-големи  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 622
Тези,с които е в къщи сменям всеки ден.Детето ми пълзи,търкаля се на пода,завира се къде ли не и в края на деня дрехите вече са видимо мърляви.Тези,които обличам за разходка не пера на всеко обличане. Ако не са мръсни,разбира се...Бодито,чорапогащника и чорапките(терлички за в къщи)сменям всеки ден.

# 20
  • Мнения: 3 356
Аз днес сменях от до всичко само 5 пъти.Предстои ми и къпане по-късно.
А има и хубави дни,когато минавам само с дрехите ,с които е бил в яслата и едни за вкъщи.

# 21
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Почти всеки ден всички дрехи. Понякога без бельото. Иначе тези, с които си ирае навън няма начин просто да не се перат след всяко излизане.

# 22
  • Мнения: 2 197
Винаги сменям дрехите вечер след банята и понякога и през деня ако се изцапа от първия и ден в къщи. Засега спи по боди. Горните дрехи са на различен принцип: якетата се носят поне по 4-5 пъти, панталоните сменям на 2 носения, блузите се носят по веднъж.

# 23
  • varna
  • Мнения: 1 012
след баня-слагаме пижама,а през деня по няколко пъти се преобличама че се цапа човека Grinning

# 24
  • Мнения: 6 461
Бельото абсолютно всеки ден .

А другите дрехи ...по преценка,но със сигурност и на двамата ми най-малко по два пъти на ден.
Няма начин след като се приберем от разходка да не сменяме дрехите.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 522
След баня то е ясно, че ще ги сменя, но се сменят и по няколко пъти на ден. Беба е с рефлукс и повръща, цапа се доста.

# 26
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Тези,с които е в къщи сменям всеки ден.Детето ми пълзи,търкаля се на пода,завира се къде ли не и в края на деня дрехите вече са видимо мърляви.Тези,които обличам за разходка не пера на всеко обличане. Ако не са мръсни,разбира се...Бодито,чорапогащника и чорапките(терлички за в къщи)сменям всеки ден.

процедирам по абсолютно същия начин  Peace
дрешките за вкъщи освен че ги сменям всеки ден се случва и по няколко пъти на ден, ако се изцапа...

# 27
  • Мнения: 4 451
Къпя я всяка вечер и съответно сменям дрешките всеки ден. Цапа ги с пюрета, каши, мокри ги със слюнка и няма начин просто.

# 28
  • Мнения: 6 618
Да сменям домашните ,а от дрешките за разходка  дънки и якенцата носим по 2-3 пъти .

# 29
  • Мнения: 574
Да всяка вечер след баня!Ако повърне през деня също сменям! Peace

Общи условия

Активация на акаунт