Магията на малките ритничета

  • 3 760
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 309
Ох, разчувства ме Grinningнаистина е така, наистина е магия, която не може да се опише с думи, желая ти леко раждане и прекрасни мигове с бебчето, и да си все така силна и в отглеждането му Hug

# 17
  • Мнения: 497
 smile3525 smile3525  smile3525

Желая ти много сили!!!!!!!!

# 18
  • Мнения: 2 746
Много добре си го написала, мила!Пожелавам ти да бъдеш силна за двама и да нямаш повече проблеми, да имаш до себе си хора, които да те подкрепят и да посрещнат с радост малкото човече, когато му дойде времето! Бъди щастлива!  bouquet

# 19
  • Мнения: 173
Браво мила!
Точно така продължавай в същия дух, защото този бебок ще разчита на теб, а ти трябва да си силна!
Пожелавам ти безпроблемно раждане и скоро да гушкаш твоята малка душичка.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... Не само наум, казвай му и на глас колко много го обичаш бебчо... И на двама ви ще стане още по-хубаво.

# 21
  • Мнения: 1 207
Пожелавам  ти никога да не се пречупи този дух който имаш заради детенцето и теб самата.Въпреки че имам един прекрасен син много ми липсва онова време когато бях бременна preggo

# 22
  • Мнения: 424
благодаря ви момичета, никога няма да загубя силите, които придобих сега .
 Simple Smile

# 23
  • Мнения: 424
нормално л е на моменти да рита много рязко и силно, така че да ми омръдва ръката ако е на коремчето? какво ли му има( въпросът , който посоянно ми е в главата newsm78)дали е добре Thinking

# 24
  • България
  • Мнения: 3 621
Страхото е това усещане, малките ритничета. Това ,че в теб расте живот, това е толкова хубавоооо. Това е Божествено. А наистина когато рита силно и аз се чудя дали е добре, все си миля че е неспокойно нещо бебечето и дали не съм му предала от моето напрежение. Но от друга страна по - добре да се усеща, така знаеш че бебчето ти е силно, здраво и активно. Аз очаквам моята бебка съвсем скоро. Не видях в кой месец си, но ти пожелавам както на себе си и на всички , на които ни предстои леко и безпроблемно раждане на здрави и  красиви. мисля че няма по-голямо щастие

# 25
  • Мнения: 1 264
нормално л е на моменти да рита много рязко и силно, така че да ми омръдва ръката ако е на коремчето? какво ли му има( въпросът , който посоянно ми е в главата newsm78)дали е добре Thinking
Нормално е! Наслаждавай се на всяка ритниче и обръщане. А като се роди ще имате още безброй щастливи мигове заедно!
Пожелавам ти здраво и послушно бебче!
 Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 2 652
Разплаках се.... Защо трябва да става така?
Миличка, пожелавам ти едно страхотно живо и здраво бебче. Пожелавам ти да изживееш тепърва най-радостните мигове в живота ти. Пожелавам ти след време да откриеш щастието, защото повярвай ми - нищо не се случва случайно и чак след време разбираме, че цялата мъка е била за наше добро.
Успех!

# 27
  • Мнения: 424
''Разплаках се.... Защо трябва да става така?''
И аз плаках много, миличка и аз се питах постоянно тоя ужасен въпрос, защо трябва да става така -някой да си веят байрака и да не им пука , а жените да страдат. но вярвам, че самотните майки винаги стават добри майки, защото се мъчат сами за децата си .

# 28
  • Мнения: 674
 Малките ритничета в корема наистина са нещо чудесно, но повярвай още по-хубаво е като ВИЖДАШ бебо как ритка и ти се усмихва, гука...Всичко друго остава на заден план! Желая ти всичко най-най-хубаво да ти се случи оттук нататък и съвсем скоро да забравиш лошите моменти! Heart

# 29
  • Мнения: 424
''като ВИЖДАШ бебо как ритка и ти се усмихва, гука...Всичко друго остава на заден план!''

и аз същото чакам, мила  Hugи се радвам, че съм благословена да видя това. пък който си е заминал да си живее живота- прав му път, никога няма да е щастлив без тези мигове на чисто щастие.

Общи условия

Активация на акаунт