МНОГОДЕТНИ МАМИ 14

  • 10 224
  • 305
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
JuliS - логото е страхотно - адски си добра!!! newsm74

# 31
  • Мнения: 3 740
Логото на клуба - Джулис е майсторката, както и на всички рекламни материали... Браво и на нея за всичко smile3501!

Браво на ДжулиС за рекламните материали и за всичко!
Браво за визуалното представяне на логото!
Обаче идеята си е моя! Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 2 433
Така е!!!Спор няма - Идеята за логото си е само на Цвети! Hug Оттам нататък аз само я нарисувах - така че смятам че тя си е авторка на логото!!! Mr. Green ъОф...ама това Кобо Алма хич не ми прелича на теб.. Mr. GreenДобре че караванката поне остави -

# 33
  • София
  • Мнения: 676
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ГАБИ!!! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ОБИЧ И УВАЖЕНИЕ ОТ ХОРАТА ОКОЛО ТЕБ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ВАЛЕНТИН! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ С ГОЛЯМОТО СИ СЕМЕЙСТВО
 
bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

И аз да кажа колко много ми хареса празника! И децата добре се забавляваха  Laughing Само бебката малко се поизмори... Благодарности на всички, които направиха този празник възможен!!!  Hug  bouquet Следващият път ще гледам и аз да се включа, обещавам от сега!

Аз в момента приключвам с курсовете и вече си взех листовките. Да ви кажа, аз четях основно закона, който е публикуван на сайта на КАТ http://www.kat.mvr.bg/activ.htm и този http://www.maverick2000.net/ZDP/zdp.htm . Но тях само ги прочетох и след това ги използвах за справка при решаването на листовките. Мисля, че върху тях(листовките) трябва основно да се съсредоточи ученето, но след като е прочетен много задълбочено Закона. Иначе аз сега чакам дата за практическия, но все още правя толкова грешки, че ще взимам допълнителни часове, но пак не мисля, че ще си взема изпита от първия път... А за педалите не се притеснявайте! - аз още ги бъркам понякога, за резил... преди два - три часа при поредното объркване на спирачката с газта, щях да направя катастрофа, на косъм, щях да надъня колата отпред, добре, че беше инструктора, който има само съединител и спирачка, та не може и той да ги обърка  Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 11 607
Извинявам се за грешката си.... Не ми бе известен факта,че идеята и концепцията за логото е на Кабо Алма, но поне за визуализацията съм сигурна,че Джулис го направи! Извинявам се! Май доста грешки  се събраха на мой гръб...... Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • Мнения: 3 740
Май само аз съм с руски произход Mr. Green Поне докато не се обади и някой друг Crazy

Аз пък съм с руска филология. Което е почти същото. Grinning

Така е!!!Спор няма - Идеята за логото си е само на Цвети! Hug Оттам нататък аз само я нарисувах

Не само я нарисува, а я нарисува прекрасно - много по-изчистено и стилно, отколкото си го представях.

Извинявам се за грешката си.... Не ми бе известен факта,че идеята и концепцията за логото е на Кабо Алма, но поне за визуализацията съм сигурна,че Джулис го направи! Извинявам се! Май доста грешки  се събраха на мой гръб...... Embarassed Embarassed Embarassed
Свиркай си, няма обидени. Hug

...ама това Кобо Алма хич не ми прелича на теб.. Mr. GreenДобре че караванката поне остави -

И аз се чувствам леко неуютно, но ми е стимул да работя върху себе си. Освен това включва всичките ми деца - обаче в романтичен контекст.

Кандидат-шофьорките, хич не се впрягайте. Аз успях да катастрофирам още на първия час по кормуване - оказах се по-бърза от инструктора.  Mr. Green Оттогава обаче си карам безаварийно (изключвам една-две драскотини при паркиране  Embarassed) вече... хм, няма да кажа колко години. Само ще намекна, че взех книжка преди да се омъжа.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 10:31 от Кабо Алма

# 36
  • Мнения: 69
Браво момичета - много идейно лого!!!
А снимки ще кача и аз довечера - още не мога да изгледам вашите (събота и неделя бях обезкомпютърена)

# 37
  • Мнения: 3 740
радеток, ще бъде супер, ако направиш сайт на Клуба. Хайде да минем в темата на Пълна къща http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182403.0 и да събираме там предложенията.

# 38
  • Мнения: 133
 smile3501 smile3501
 Всичко прочетох, всички снимки разгледах и всичко ми хареса - страхотни деца, страхотни мами и татковци, срахотно настроение. А на живо е било още по-хубаво. Радвам се, че сте си изкарали чудесно. Браво и на организаторите - не е било лесно, но явно сте се справили чудесно. newsm10
Мерси на всички споделили инфо и снимки и най-вече на Цоцоланка. Ама как ти остава време бе жена за всичко  newsm78 То няма тема или проблем дето да не можеш да помогнеш. И го правиш с желание.Ето сега дори и за шофьорските курсове.Като майка-закрилница на многодетните майки, т.е. два пъти многодетна - или в случая май по-скоро си един път многодетна и един път многомайчна. Това последното не ми прозвуча много, но е ясно какво искам да кажа. А мога да се изразя и малко по-математически - майчинството ти е в геометрична прогресия. newsm47

Честит рожден ден Габи. Да си весела, щастлива и много обичана newsm59
А към България поглеждаш ли? Една лятна ваканция? Хайде и това да ти пожелая!

# 39
  • Мнения: 524
Дойде и моят ред!

Габи, далече си от нас, но толкова те обичаме и ти желаем щастие и радост с децата ти. Здраве и успех в таз "пуста чужбина"
newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67
Благодаря ви ,мили момичета, за хубавите пожелания послучай вчерешния ми личен празник. Беше за мен прекрасен завършек на изключително емоционален ден. Исках пресно-пресно да пиша, но кой те оставя...
За мен моя празник започна още на 14.04. В неделя бях сигурна, че няма какво особено да очаквам от отрудения си съпруг и палававите си деца и тъкмо се бях настроила за "делнична" неделя, когато мъжът ми ме извика да изляза на двора. Отвън ме чакаше младеж с доставка на цветя. Вярвайте, щях да припадна от изумление. За секунди заподозрях, че романтиката се е върнала в мъжа ми, но младежа бързо ме осветли- пратка от Флорида- приятелка от младежките ми години, с която от време на време сечуваме по скайп-а.беше помислила за всичко-огромния красив и естествен букет, бонбони, картичка, дребни сувенирчета за децата. Поръчала и снимка от момента на доставката. Нямате представа каква разплакана "пача" бях. Ще трябва и аз да се опитам да ги кача, щото радостите се умножават, когато ги споделяш.
След това деня доизкарахме в Мърчаево-мъж строи, жена му сади...ягоди.Ръцете ми до лакти в пръст и тор. Mr. GreenАма не би беше досадно-по-скоро интересно.
По-късно брат ми ми дойде с торта( пак изненада) и накрая вие. Дори отказах предложението на съпруга ми за ресторант-емоциите ми бяха задоволени.Не исках повече..

Секстет,пардон Кабо Алма-сигурно ще свикна с новото ти име, но ако направиш като Цоцоланка запитване, кое да остане, може би ще ти се наложи да сменяш пак ник-а си. Дай Боже!

Момичета, исках да споделя впечатленията си от празника, ама май съм позакъсняла. Абе ще видя...

Хубава, хубава седмица ви желая и много прегръдки!

# 40
  • Мнения: 11 607
Гледайте Кабо Алма при Марта и Жените! В момента е!

# 41
  • Мнения: 2 433
по кой канааааааааалллллллл

# 42
  • Мнения: 11 607
по кой канааааааааалллллллл

Едноооооооооооо - Канал 1 БНТ

# 43
  • Мнения: 3 740
Е, това беше, което успях да вмъкна - нищо за отношението на държавата.

# 44
  • Мнения: 11 607
Е, това беше, което успях да вмъкна - нищо за отношението на държавата.

И това,което каза не бе малко... На мен ми хареса. Да, държавата,че е за бой - така е, ама пък смятам,че хората искат да чуват истински истории, да усещат живия живот на многодетното семейство.. Според мен това с държавата би им подействало много демотивиращо, но това,което каза ти днес - точно обратното....


Днес цяла сутрин има повече мами, които са в темата.... Числото се върти около 7-8.. Браво! Остана освен да четат да покажат,че могат и да пишат......

Общи условия

Активация на акаунт