съпруга или любовница?

  • 9 500
  • 201
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
...
Но ги посещаваше, даваше пари, после
по-рядко, после още по-рядко.
Е, това е "толкоз просто и логично..."

# 61
  • Мнения: 702
А какво мислите по въпроса любовницата да има дете от въпросния мъж, а той да живее с децата и жена си?
Защото познавам такива любовници, времето минава те остаряват и решават да имат дете, не срещат подходящия и .................................

Познавам такава жена.  Бащата не призна детето за свое, смени си телефонния номер и се покри някъде.

# 62
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Била съм и съпруга и любовница! Любовница на семеен мъж! Много ми беше удобно! Друга го переше , готвеше и гладеше!! Нямахме битовизми за обсъждане, не ми хъркаше нощем и не ми хвърляше мръсни чорапи по пода!! Нямаше право да ми държи сметка за нищо, защото си бях свободна жена и не зависех финансово от никого ! Просто ни беше приятно! Никакви ангажименти....Не го чаках с ракийка и салатка вечер или със свинско със зеле във фурната! Приятни емоции, поне за мене, а и вероятно за него! Защото и след като не се виждахме вече си останахме добри приятели! Само хубаво за него! Не му наруших личното пространство ! Не обсъждахме семейството  и жена му! И сега ми става приятно като си спомня!!! Grinning

# 63
  • Мнения: 5 539
А сега от позицията на съпруга не чувстваш ли някакви угризения и не ти ли става неприятно при мисълта, че някоя друга жена може да се наслаждава на съпруга ти, докато ти му переш чорапите и му готвиш свинско със зеле? Simple Smile

# 64
  • София
  • Мнения: 3 898
Определено съпругата е по-добрият вариант, ама понякога човек няма възможност да избира кое от двете да бъде.

# 65
  • Мнения: 2 212
Мен ми е интересно относно произхода на думата любовница, корена е любов нали, както и любовник, т.е. ако с любовниците си само заради интимните отношения, айде секса да го кажем защо не се нарича по друг начин ами идва от любов...и ако имате интимни  моменти- и физически, и емоционално, но никога не стигате до секс (въпреки, че едва ли някой мъж това го устройва) и все пак любовница ли пак се води .... изобщо ей такива въпроси възникват в детската ми главица  Blush

# 66
  • Мнения: 1 418
Не искам да съм любовница,защото
това е намеса в чуждо семейство.Аз
съм на принципа:Не прави това,което
не желаеш да ти правят.Ама вече не
искам да съм и съпруга.Бях един път,
стига толкова(май).А друг е въпросът,
ако съпругът ми има любовница...
тогава и аз ще си хвана-естествено.

# 67
  • Мнения: 2 212
Ей това, което казва Виктория също провокира въпроси - значи ако съпругът ни няма любовница(или поне не го знаем) всичко е ок и имаме непоклатими принципи, но ако той има - на мига и ние може да си хванем и къде остават принципите ... т.е. тези принципи не са относно другата жена, а относно нас самите и собственото ни его и се ръководим само от него... Ако то бъде наранено, тогава принципа вече е принцип, но с обратен знак ... Изобщо сложно нещо е това ...

# 68
  • Мнения: 1 418
Зависи.Може и да се разделим.
По принцип не си давам своето,
освен ако не ми е омръзнало,ама
знае ли човек...Всеки реагира
различно.

# 69
  • Мнения: 5 647
А ти кое предпочиташ- съпруг или любовник? А може би и двете?  Thinking

# 70
  • Мнения: 2 212
А ти кое предпочиташ- съпруг или любовник? А може би и двете?  Thinking

Има един много готин и верен подпис по темата  Grinning

# 71
  • Мнения: 3 423
Абе едно е да си лаламе залудо,
друго е да попаднем в ситуация.
Моя позната гледаше трите деца,
докато мъжът й си вееше камбаната
с други девици. Имаха търкания, но
после се разбраха да живеят отворен
брак. Всеки се почесваше с желаната
чесалка, после попълваха обща данъчна
декларация. Децата им отраснаха. Датчани.

# 72
  • Мнения: 5 647
А ти кое предпочиташ- съпруг или любовник? А може би и двете?  Thinking

Има един много готин и верен подпис по темата  Grinning

И къде е, за да не го търся?

# 73
  • Мнения: 1 418
Ако питаш мен за съпруга и любовника
ще кажа,че имах и двете едновременно.
Предпочетох любовника и се разведох.
Много е дълго за обяснение.Моногамна
си падам.Ама понякой път ми избиват
балансите.
Предполагам,че става въпрос за моят подпис
(не съм сигурна)

# 74
  • Мнения: 2 212
А ти кое предпочиташ- съпруг или любовник? А може би и двете?  Thinking

Има един много готин и верен подпис по темата  Grinning

И къде е, за да не го търся?

Съжалявам и се извинявам на носителката на подписа, но не мога да си спомня ника й, а до преди да ми трябва като сега постоянно я засичах из темите, сега сума теми прерових и не я намирам, за да ти копирам подписа й... но като го намеря (което очевидно ще е като спра да търся  Laughing) ще ти го пратя на ЛС  Peace

П.П. Виктроия, не става дума за твоя подпис.

Общи условия

Активация на акаунт