съпруга или любовница?

  • 9 562
  • 201
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 212
Намерих го, намерих го  Party Party Party

/но не във форума, а в хисторито на кю-то, щото се сетих, че съм го давала/

Попитали един мъдрец:
- Какво е почтена жена?
Мъдрецът казал:
- Това е жена , която има един мъж и един любовник.
- Това не е ли лека жена?
- Леката жена има един мъж и много любовници.
- Това не е ли пропаднала жена?
- Пропадналата жена няма нито мъж, нито любовник.
- Това не е ли самотна жена?
- Самотната жена има само един мъж.

# 76
  • Мнения: 4 792
И любовниците и съпругите имат различни привилегии. Много зависи и от мъжа, колко е добродушен и влюбен съответно.

# 77
  • Мнения: 1 006
Моя любима приятелка казва :"Пожелавам на всички любовници да станат един ден съпруги на същите мъже." Със сигурност тя има предвид негативите ухаещи освен на кисело зеле и на шкембе чорба с повечко чесън.

Знаете, че всички мъже са ловци по природа. Струва ми се, че ако един мъж е ловец, но е прекалено природен е въпрос на време колко често ще сменя околната си среда.

Не мога съвсем точно да си спомня една реплика на Мина, но ще се опитам да я цитирам. Беше нещо приблизително в смисъл, че ако един мъж е риба и на бастун ще го уловиш. Само мандата на рибарката ще е различен.

# 78
# 79
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А сега от позицията на съпруга не чувстваш ли някакви угризения и не ти ли става неприятно при мисълта, че някоя друга жена може да се наслаждава на съпруга ти, докато ти му переш чорапите и му готвиш свинско със зеле? Simple Smile
Никакви угризения не изпитвам, защото не съм развалила семейството на никой! Е, малко съм употребила този или онзи, ама то да не е сапун, та да се изхаби....И после-някой се е поосвежил! newsm68

# 80
  • Мнения: 151
Най-добре е да си съпруга, но мъжът ти да те възприема като любовница
Peace Peace Peace

# 81
  • Мнения: 151
Била съм и любовница  smile3505 и въпреки всичко съпругата винаги е била на 1-во място.

Случила си на мъж в този случай специално.
Или ти не ме разбираш какво искам да кажа,или аз теб неразбирам. Thinking

# 82
  • Мнения: 17
всъщност тази тема ми се появи в главата,след като,веднъж чух,случайно,една тъпа чалга песен,в,която припева гласеше горе-долу,така- ''кажи ми,че ме мразиш,прибери се при онази,дето носи твойто име ''-нещо подобно беше,стана ми малко гадничко.''Онази",може в този момент да е у дома с детето,което има висока температура,примерно,чудейки се,къде се е запилял тати,и кога ще се прибере,а тати да си вее байрака с ''ТАЗИ'',която един ден,ще стане ''ОНАЗИ'' за някой друг мъж,и ще го чака с детето,и ще види какво е усещането.

# 83
  • Мнения: 3 674
Най-добре е да си съпруга, но мъжът ти да те възприема като любовница

Интересно казано  Thinking  Да, има не6то такова... Peace На мъжът трябва винаги да му е интересно.... с жена му Flutter
Нямам впредвид не  само сексуално, а вьоб6те...по принцип  Wink

# 84
  • Мнения: 139
Била съм и съпруга и любовница! Любовница на семеен мъж! Много ми беше удобно! Друга го переше , готвеше и гладеше!! Нямахме битовизми за обсъждане, не ми хъркаше нощем и не ми хвърляше мръсни чорапи по пода!! Нямаше право да ми държи сметка за нищо, защото си бях свободна жена и не зависех финансово от никого ! Просто ни беше приятно! Никакви ангажименти....Не го чаках с ракийка и салатка вечер или със свинско със зеле във фурната! Приятни емоции, поне за мене, а и вероятно за него! Защото и след като не се виждахме вече си останахме добри приятели! Само хубаво за него! Не му наруших личното пространство ! Не обсъждахме семейството  и жена му! И сега ми става приятно като си спомня!!! Grinning
newsm10 newsm10 newsm10, и аз така.
Всъщност, гледайки повечето омъжени жени в България, някак си хич не ми се иска да съм на тяхно място, още повече когато съпрузите им са винаги на разположение...

# 85
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи... Rolling Eyes

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зависи от какво?
Ей на, разбрахме, че е по-добре да си любовница, защото не переш чорапи и не готвиш свинско със зеле.
Обаче по празници виждаш само отпечатъка от главата му върху възглавницата, защото той е на разходка с децата и съпругата.

# 87
  • в Низината
  • Мнения: 705
Зависи от кой ъгъл ще го погледнеш. Точно заради гореизброените плюсове и минуси да си от едната и от другата страна.
Аз лично смятам, че е по-добре да си в позицията на съпруга.

# 88
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зависи от кой ъгъл ще го погледнеш. Точно заради гореизброените плюсове и минуси да си от едната и от другата страна.
Аз лично смятам, че е по-добре да си в позицията на съпруга.

И аз. За това съм съпруга Mr. Green

# 89
  • Мнения: 139
Зависи от какво?
Ей на, разбрахме, че е по-добре да си любовница, защото не переш чорапи и не готвиш свинско със зеле.
Обаче по празници виждаш само отпечатъка от главата му върху възглавницата, защото той е на разходка с децата и съпругата.
Да де, 2-3 часовата "полагаема" социализация на съпругата, след като почти два дена е прала, гладила, готвила..., а през това време аз имах време да уча за изпити, да ходя на курсове по чужд език, да ида на плуване, да изляза с приятели...Когато една жена има сгъстено ежедневие - работа, учене, социални контакти, хоби - да бъде любовницата е привилегия и право, без ангажименти и задължения. А много често се случва съпругата да седи вкъщи с хлапетата по празници, докато благоверният е с любовницата си извън града, по простата причина, че тогава любовницата има свободни дни, а съпругата е свободна и на разположение винаги...

Общи условия

Активация на акаунт