съпруга или любовница?

  • 9 557
  • 201
  •   1
Отговори
# 90
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Говори ми, говори...

# 91
  • Мнения: 139
Просто мнение и опит.
Хубавото в случая е, че всеки човек може да избере свободно позицията, в която да бъде. Съпруга, любовница, омъжена, разведена - няма значение, важното е изборът да е съзнателен, не продиктуван от обстоятелствата и човек да се чувства удоволетворен. Сега да трябва пак да избирам - бих си избрала да съм любовница.

# 92
  • Мнения: 3 423
А кое е по-изискано,
метреса или любовница?

# 93
  • Мнения: 68
Аз метреса го свързвам най-вече с това, че въпросният мъж  издържа, т.е. плаща на  жената, с която прави секс. Един вид компаньонка, но  за един мъж.   Може и да не е извънбрачна връзка. 
Любовницата е по-евтиния вариант, както и по-сложния.. Има чувства, надежди, нерви, огорчение.. 
По-изгоден е май първия вариант,особено ако си търсиш само забавление, щедър спонсор и неангажираща връзка. Получаваш само приятните неща от взаимотношенията ви, а не тръгваш с идеята да развеждаш човека и да се жениш за него.  Thinking

# 94
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ох, леле, не съм за тази тема. Нещо много лично го приемам поборничеството за устоите на семейството Crazy
Оттеглям се.

# 95
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мен ми е интересно относно произхода на думата любовница, корена е любов нали, както и любовник, т.е. ако с любовниците си само заради интимните отношения, айде секса да го кажем защо не се нарича по друг начин ами идва от любов...и ако имате интимни  моменти- и физически, и емоционално, но никога не стигате до секс (въпреки, че едва ли някой мъж това го устройва) и все пак любовница ли пак се води .... изобщо ей такива въпроси възникват в детската ми главица  Blush

Аз нямаше да пиша...
Любовница е, как иначе? Тя свирката не била изневяра, казват... Обаче тези мигове на интимност са още по-страшни. Добре, нека не е любовница. Аз бих я нарекла "сърдечна приятелка". И такава не бих могла да бъда, нито да търпя той да има такава. Или всичко, или нищо!

# 96
  • Мнения: 3 447
Ъъъ... сред всичките обяснения за това, колко приятно било да си любовница, никъде не срещнах угризения, съвест... ей такива неща. Или очаквам прекалено много?

# 97
  • София
  • Мнения: 3 479
Ъъъ... сред всичките обяснения за това, колко приятно било да си любовница, никъде не срещнах угризения, съвест... ей такива неща. Или очаквам прекалено много?
Угризения от кого, Дона? Обикновено любовницата/метресата или както там я наричате е чужда за съпругата жена. Ако мъжът не изпитва угризения, че страда жена му /защото аз съм на мнение, че винаги усеща/, защо очакваш чужд човек да страда заради нея?

# 98
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ъъъъ, това чаках и аз. Ама не, не ми се вярва да дочакам. Всъщност, те са двама в тази игра. Мъжете /в повечето случаи/ се разкайват Crazy... А любовниците? Вероятно си мислят, че никога няма да са от страната на "другата".

# 99
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Свободата е лично право на избор!!! Така, че аз познавам жени , коиито не могат и ден да изкарат без мъж до себе си и други, които са  щастливо разведени и живеят с години така , без да страдат от този избор!!! Важна е нагласата, финансовата независимост и ред други неща.....
Истината е ,че един път като ти хареса свободата трудно се впримчваш втори път! А иначе приятели за купони, културни мероприятия, ескурзии-дал господ!! За "цуни-гуни"-  дваж ,и то без ангажименти!!!Но това е моето право на избор, което съм си решила!Не го налагам на другите! Нека всеки си живее както намери за добре, стига с това да не пречи на другите!!!! Peace

# 100
  • Мнения: 1 006
Ъъъ... сред всичките обяснения за това, колко приятно било да си любовница, никъде не срещнах угризения, съвест... ей такива неща. Или очаквам прекалено много?

Приятно е до момента, в който чепа му изсъхне и/или пачката му поизтънее. Междувременно и тутурутката на любовницата може да попресъхне или да му омръзне. Следващия, моля. Докато не е престаряла. Още по-междувременно съпругата е взела живота си в собствените си ръце и е в пъти по-добре от преди по всички параграфи.

Честито на всички.

# 101
  • Мнения: 1 006

Нека всеки си живее както намери за добре, стига с това да не пречи на другите!!!! Peace


Този основен момент от забавачката ти ли го написа?

Какво разбираш под `да не пречи`? И кои са `другите` в случая?

Много често ми казват, че контактувам чрез въпроси. Не съм любопитна, любознателна съм.

# 102
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сакри, както винаги - образна и точна Hug

# 103
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ей, Сакри, не се научи, че има и други, които мислят по-различно от тебе!!!!! Шъ тъ върнем в училище!! То това се учи в училище , а не в детската градина!!!  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 676
А този прекрасен живот на любовница колко може да продължи??? Всяка жена рано или късно достига до желанието за дете. Аз не си представям колко щастлива бих се чувствала да си гледам детето сама, да не говорим то колко би било щастливо. Без това да е наложено от липсата на всякакво разбирателство между нас, просто по презумция....

Общи условия

Активация на акаунт