Плуващи бебета

  • 2 643
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 567
Преди бих била твърдо ЗА. Сега обаче, откакто малката направи две инфекции от басейна, където тренира, вече не бих била така категорична, да водя малко бебе в нашенските басейни.

# 16
  • Мнения: 5 468
Не бих завела бебето си под 1 година на басейн.

# 17
  • Мнения: 28
Много отдавна се интересувам има ли подходящо място за водни занимания с деца в София. Ако някой има информация моля да я сподели.

Аз самата съм от Силистра. Да там има басеин специализиран за целта, доколкото зная работи и в момента, предпочитат заниманията да стартират с по-малки деца - бебенца; задължителни са предварителни изследвания.

# 18
  • Мнения: 150
Колебая се. Не съм убедена, че в София има достатъчно чист басейн и достатъчно опитен треньор. Виж, ако живеех в Англия примерно, изобщо нямаше да се замислям. Не съм убедена как да гласувам  newsm78
Страх те е за него, независимо дали се притесняваш от удавяне или инфекция... Следователно вторият отговор е за теб.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 19:25 от 100jan

# 19
  • Мнения: 3 506
Не съвсем, щом като във въпроса не е уточнено, че става въпрос за Бг - на много други места нямаше да ме е страх, т.е. страхът ми не е страх по принцип. Тук имаше тема преди време за една треньорка, която организираше плуване за бебета в Банкя. Таман се бях наканила да отида и се оказа, че басейнът често е доста замърсен. Не знам дали още ходи там някой.

# 20
  • Мнения: 150
Ами ето какво може да се направи по въпроса (поне за бъдещите бебета) - БГ Мама е четено списание, а това е неговия форум. Като се вдигне шум, като се види, че има интерес към този вид дейност - хоп! И току виж частната инициатива се задействала. Идеалист ли съм? Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 626
Да, аз го водя от малък.  Восих го в Банкя с треньорка, сега си го водя аз Hug

# 22
  • Мнения: 5 391
Когато синът ми стана на 5 месеца го записахме на плуване в тукашният "Дом майка и дете".
Попаднахме да некадърна жена, която още първият път успя да го уплаши, защото не го подготви достатъчно, не му даде време да посвикне, директно започна да го дърпа за врата и да го му полива вода в/у очите.
Резултатът е ясен, рев при всяко следващо ходене още преди да го топнем, опитахме как ли не да го разсеем и да го занимаем с някоя играчка, но не се получи.
Плувната му кариера завърши преди още да е започнала Confused

# 23
  • Мнения: 503
Ами ето какво може да се направи по въпроса (поне за бъдещите бебета) - БГ Мама е четено списание, а това е неговия форум. Като се вдигне шум, като се види, че има интерес към този вид дейност - хоп! И току виж частната инициатива се задействала. Идеалист ли съм? Simple Smile
Не си идеалист. И аз мисля, че това е механизма, който ще задейства подобна инициатива. Ако в Силистра и Русе се е запазила тази дейност от време оно, това е чиста случайност.
Гласувах с първа опция. Бих записала децата си при подходящи условия.

# 24
  • Мнения: 37
Здравейте момичета. Вече е имало такава тема във форума. Ето тук се обсъждат именно тези неща:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=92034.0

# 25
  • Мнения: 6 390
От 6.месечно водя дъщеря си на басейн / голяма риба е  Wink Grinning / горещо препоръчвам на всеки  Peace

Снимките са страхотни  Party

# 26
  • Мнения: 1 400
Ами ето какво може да се направи по въпроса (поне за бъдещите бебета) - БГ Мама е четено списание, а това е неговия форум. Като се вдигне шум, като се види, че има интерес към този вид дейност - хоп! И току виж частната инициатива се задействала. Идеалист ли съм? Simple Smile
Не си идеалист. И аз мисля, че това е механизма, който ще задейства подобна инициатива. Ако в Силистра и Русе се е запазила тази дейност от време оно, това е чиста случайност.
Гласувах с първа опция. Бих записала децата си при подходящи условия.
Ами всъщност в Русе не е баш от време оно. Поне за това място , което аз знам. Просто се намери директор на въпросната детска градина, който да се наеме да възстанови  съществуващият и не използван от време оно басейн , да намери подходящ персонал за същият и така. И двете са ходили на плуване от постъпването си в детската градина (тоест от три годишни).  Peace
Дано наистина стане навсякъде така Praynig

# 27
  • Мнения: 146
Здравейте,
Аз съм за, но къде в София? Четох и темата, която беше пусната по-рано но не открих и до ден днешен къде има специален басейн за бебета с треньор. Интересува ме обучение в малка група, а не индивидуално.
Първото ми дете ходеше на басейн от 5 месечен в чужбина и беше удоволствие и за двама ни.

# 28
  • Мнения: 6 461
Страничката с подводните снимки е страхотна.

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам съсед, който е пуснал и двете си новородени бебета във ваната.
Не би не било страх, ако съм сигурна в инструктора, който го прави.

Общи условия

Активация на акаунт