Априлско слънце вън припича, ВАРНА към плажа скоро ще тича - 21

  • 11 383
  • 269
  •   1
Отговори
# 30
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Вержи дано да има ефект от сичко това и да се оправите бързо

# 31
  • Мнения: 3 971
Ох ,мила дано подейства

# 32
  • Мнения: 376
Вержи дано се оправите.
Никой не казва нищо за Образцови аптеки, а ми трябват спешно!

# 33
  • Мнения: 335
iva-bebe  образцова аптека има на пискюлиев от колохозния пазар като тръгнеш на долу по десния тротоар като вървиш ще я видиш,аз от там си поръчвах ваксините и на другия ден ми ги доставяха.

# 34
  • Мнения: 2 096
Отдавна не ъм писала при вас та да се разпиша..
Гащеризон си бях поръчала в магазин На тъмно.. шият и по поръчка. Цените са добри..

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Но срещу Гастро действително има интересни неща - всеки ден минавам от там и почти всеки ден сменят витрината. Дано намериш там това което търсиш.
Успех  Wink
Благодаря, снощи си купих чуден панталон, с който мисля да изкарам остатъка от бременността.

# 36
  • Мнения: 33
Здравейте мацки!
Да се запиша и аз в новата тема.
Около нас само проблеми та се чудя от къде да започна с оплакванията. Нашата педиатърка  #2gunfire ми взе акъла миналата седмица, като ми заяви, че според нея Марти не вижда. Ходихме на очен лекар в очна болница, оказа се че зрението му е малко по-слабо което било нормално за неговата възраст, това добре но очната иска консулт с невролог, за това другия четвъртък ще ходим в София при детски невролог, стискайте палци, че много се притеснявам Praynig.Вчера пък ходихме при Райков там слава богу всичко е ок. Днес пък сме при Георгиева за рефлукса. Баткото пак е с гнойна ангина и направо вече ми идва да се гръмна #2gunfire. Започнаха да ми избиват балансите от токова болести #Crazy.
Хубаво ви се оплаках. Хайде лек ден на всички. Peace

# 37
  • Варна
  • Мнения: 893
ох , ужас бе Аника  Sad
защо ще ходите чак до Сф?? newsm78

мерси за пожеланията  Praynig

# 38
  • Мнения: 3 971
Вержи имам 4 мечета за теб до няколко дни ще станат 6

# 39
  • Варна
  • Мнения: 893
 Hug ама сетих се иаз кога да събирам  ooooh! Joy

# 40
  • Мнения: 535
Вержи, аз имам много мечета, така и не намерих книжка  Confused Само кажи колко ти трябват и ще ти пратя по майка  Peace
troia,намери ли Пентаксим, че и аз трябва да купувам пак?

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 14:37 от di_

# 41
  • Варна
  • Мнения: 144
samo zapis 4e mi se skapa kirilicata

# 42
  • Мнения: 3
Здравейте мами да се запиша и аз!Днес ставаме на 6 месеца!

# 43
  • Мнения: 125
Здравейте, мацки! Появих се и аз най-сетне. Нямаше кой да трямбова до ц-ра да плати нета, добре че мъжо днес отдели от скъпоценното си време. Честито дипломиране на Диляна! Вержи, душко, дано всичко е минало вече с вашето оченце! честита половеин годинка на бебока на Дани Попова! И дано педката на Аника не е права и проблемът е дребен! Ние сме 8 кг,67 см. Бяхме на консултация,но на ваксина не. Зверски се плунчи и има подути кучешки зъби на горната челюст. Пием сокче от ябълка, защото морковите са някакъв ужас! Днес изклъопа 60 гр, утре - повече. Акането се пооправи - през ден, общо взето ака много по-често отколкото майка му прави секс!!! Айде, времето се оправя и ще припкаме до Морската!

# 44
  • варна
  • Мнения: 193
и аз да се разпиша, че не съм го правила отдавна. а защо нямаше днес разхождащи се в морската? времето беше супер, и слънчево при това Sunglasses
емито е невероятно послушна. постоянно се усмихва, вече се смее с глас, издава всякакви звуци. хайде да се стопля, да ходим по разходки, че да се изфукам с детето си Heart Eyes ами тя преди беше малка и само спеше, трябва да се похвалим с новите достижения

Общи условия

Активация на акаунт