Априлско слънце вън припича, ВАРНА към плажа скоро ще тича - 21

  • 11 384
  • 269
  •   1
Отговори
# 45
Здравейте момичета!
Реших и аз да се запиша във форума на варненските бъдещи и настоящи майчета.
Живея в района на лятно кино Тракия. Термина ми е за 03.05.2007г., но другата седмица ще влизам за планово секцио. Полът на бебето е мъжки и се надявам всичко да бъде наред с раждането и да гушкам едно здраво и хубаво бебе.
Ами това е за сега, ако нещо повече ви интересува пишете!!!

# 46
  • Мнения: 95
Вержи, мила надявам се всичко с Лора да е наред. Стискам палци всичко да мине по - бързо.
Аника само търпение сигурна съм, че Марти ще е добре.
А аз да се похваля ли или да се оплача ходихме днес на консултации и се оказа, че сме 9 кг. и сме високи 64 см. Не знам но имам чувството че отглеждам smile3535.Успокоиха ме че скоро щял да престане да натдава толкова, но на мен ми е  Thinking newsm78.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 893
dijna здравей! ще стискаме палци  Praynig
di_ ами и аз така и не отидох да проверя в Кауфланд дали има карти  Rolling Eyes
в момента имам 9 мечета, мислех че са повече но съм изхвърлила единия пакет без да го "обрежа"  ooooh! за жирафа 14 или 18 трябваха  newsm78
трябва да се уговорим с tydy да се видим, хем една разходка да му праснем  Wink
аз си смених Личната карта и вече съм Госпожа и съм брюнетка и по документи  Flutter
остава да видя дали ще ме съжалят да ми извадят шоф.книжка с документи от 2004та  Rolling Eyes
изкарах изпита и така и не отидох до КАТ да си извадя книжка стана 3 години Banghead .
 дали ще ме карат да ходя на опреснителен курс  Thinking

# 48
  • Мнения: 274
Запис!
Ние сме все още зле! Пак ми кашля  #Cussing out ходихме на лекар тук ама хич не съм въодушевена!
Вержи, дано всичко е наред и има смисъл от инжекциите!
Не успях да ви изчета и се надявам да не съм пропуснала нещо важно. Поздрави и целувки на всички!

# 49
  • Мнения: 3 971
Ехо ,                добър вечер дами! Flutter Flutter Flutter
Утре ако не ми мине котка път съм във Владиславово и ако е хубаво времето /в което се съмнявам / сме навън Grinning Да си огледам квартала че не съм ходила от 5м Rolling Eyes Ако има желаещи да се видим да свиркат 0899982603   Whistling Wink Grinning

# 50
  • Мнения: 376
DVV да беше дала и мерки и теглилки....да видиш колко предложения щеше да имаш на тоз тилифон  Joy Димек: висока....., широка...., с....коса, ....очи. Да не се обидиш....просто това ми беше първата мисъл, като ти прочетох постинга.  newsm51

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
аз хубаво ша ти свирна, ама как ша ма чуиш кат си у влайслауу а аз на мегданя  newsm78
толкоз силно не мога да свиря Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 971
аз хубаво ша ти свирна, ама как ша ма чуиш кат си у влайслауу а аз на мегданя  newsm78
толкоз силно не мога да свиря Mr. Green

Ами научи се де  Mr. Green Joy

DVV да беше дала и мерки и теглилки....

Висока 120см тежа 100кг червени очи /след снощната ракия Joy/ и рошава роса hahaha Mr. Green Crazy

# 53
  • Мнения: 8
Virginity Извинявам се за тъпия въпрос ама и аз не съм си сменила още личната карта ...та ме интересува има ли глоби за закъснение,колко се плаща и къде? EmbarassedАз съм от тъпите оФци дето все някой друг им върши работата,ама тоя път няма да стане...то като е лична карта май лично трябва да ида нали Joy Joy Joy

# 54
  • Мнения: 125
Добрютро! Ние спахме,спахме, оправихме се и сега Коко пак си пее приспивната песен! Като прочетох мерките на бебе Братанчо и се успокоих,че не сме само ние  smile3535Ако след обяд времето се оправи както вчера мога да предприема поход до някъде, но не и до Морската. Муцанке, до вас някъде. Среща?!  bouquet

# 55
  • Варна
  • Мнения: 893
ама това на пръсти и с вдигнати ръце нали?  Mr. Green


merypopins зависи къде живееш. аз съм към I РПУ и Паспортната ни служба е в общината.
значи искат :

снимка актуална,
акт за раждане,
свид-во за граждански брак,
акт за раждане на децата,
старата ти ЛК
Акт за закъснението (отиваш в районното да ти го съставят )
и Задгр.Паспорт
ако имаш.
 
попълват ти документите за 6,50лв.
глобата е 20лв
а цената на картата е :
нормална услуга - 10лв -за 30 дни,
бърза - 20лв за 3 дни,
и експресна - май 60лв беше- за 8 раб часа.
като ако искаш бърза или експресна с попълнените док. отиваш долу в РДВРто демек Централна паспортна служба.

# 56
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Ако след обяд времето се оправи както вчера мога да предприема поход до някъде, но не и до Морската. Муцанке, до вас някъде. Среща?!  bouquet

И аз, и аз само да спре вятъра

# 57
  • Мнения: 8
Вержи   МНОООГО ти благодаря Hug Цял роман си ми написала като за мен точно Wink

# 58
  • Варна
  • Мнения: 893
ауууу боже ама то само 11:30 бе  ooooh!
аз мисля че е към 4:00 малии от кога не съм ставала рано  Mr. Green
още седя с хавлиите. гледах новото филм на чичко Брус Уилис  Heart Eyes и сега ще гледам новото епизод на Загубеняците  Mr. Green

мери попинс  Hug знам как е да се нуждаеш от обяснение по тея въпроси  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 33
Добро утро!
Ние както винаги не спахме.
Вержи ще ходим до София, защото ми казаха, че във Варна няма добри детски невролози и ми препоръчаха една болница, където били най-добрите.
Вчера на прегледа при Георгиева се оказа, че си имаме и рахит и рефлукса ни още не се е оправил и продължаваме на Аптамил АР и въобще край нас нищо розово  newsm45.
Дано поне днес времето да е хубаво за да поизлезем, че с това стоене в къщи вече ще полудея.

Общи условия

Активация на акаунт