Априлско слънце вън припича, ВАРНА към плажа скоро ще тича - 21

  • 11 405
  • 269
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета някой знае ли кординатите на д-р Надежда Тодорова?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 208
Пусни търсачката във форума. Бях я срещнала някъде.

# 62
  • Мнения: 125
Момичета,знаете ли дали някъде в аптеките има Пентаксим?А някоя от вас ползвала ли е тази ваксина за децата си ,защото на нас в понеделник ни е първата ваксинация против ДТК и полиото?

# 63
  • Мнения: 617
Здравейте момичета, да ви се похваля днес Калоян прави 1 месец. Кога мина това време сякаш вчера бяхме в родилния дом Simple Smile

 smile3504

# 64
  • Мнения: 2 096
Момичета,знаете ли дали някъде в аптеките има Пентаксим?А някоя от вас ползвала ли е тази ваксина за децата си ,защото на нас в понеделник ни е първата ваксинация против ДТК и полиото?
В Марешки ги има но с поръчка.. чакаш да ги доставят от склада им ден-два

# 65
  • Варна
  • Мнения: 893
ние слагахме Пентаксим, педито ми каза че това е най-доброто в момента на пазара.
утре дали ще намеря някъде, че на 21ви сме на ДК за втори прием  Thinking

# 66
  • Мнения: 133
Здравейте момичета, да ви се похваля днес Калоян прави 1 месец. Кога мина това време сякаш вчера бяхме в родилния дом Simple Smile

 smile3504
Честито! А при нас така минаха почти 7 месеца вече. И аз все това се чудя: как отлетя времето???

Има ли момичета от района на Лятно Тракия? Ходите ли в градинката зад киното? Желаещи за среща или разходка? И СПОКО - няма да съм с трите. Само с бебо! newsm30

# 67
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Има ли момичета от района на Лятно Тракия? Ходите ли в градинката зад киното? Желаещи за среща или разходка? И СПОКО - няма да съм с трите. Само с бебо! newsm30

Аз не съм в тоз район, ама обикалям из целия град с количката, тез дни съм заета ама може другата седмица да се видим в таз градинка, и барче имало, аз отдавна слушам за него, време е да посетя, ще подберем и други мами да дойдат

# 68
  • Мнения: 125
Честито на Калоян и майка му!   bouquetНаистина, все едно вчера ви честитихме!  Hug
А пък аз от скука дадох на Коко картофено пюре с кърма- 1 лъжичка. Голям майтап - вдига вежди, застива, после маха с ръце и крака и се пита:"Лудата ми майка какво ли ми дава - не е течно, не е сладко?!". Но нали е мъж от рода на мъжа ми - нищо не върна! Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 617

 


Има ли момичета от района на Лятно Тракия? Ходите ли в градинката зад киното? Желаещи за среща или разходка? И СПОКО - няма да съм с трите. Само с бебо! newsm30
[/quote]



 Хела  - Аз съм в района на стадион спартак до мамбо!

# 70
  • Мнения: 96
Направо не ми остава време да пиша ooooh!.Да ви се оплача сега-Марти откакто се е родил е с доста суха кожа.Постоянно сменяме олиото/единствено бюбхен не сме ползвали/Като го сменим 10 дена добре ,после отново сужа кожа.По съвет на педито минах на зехтин,но никакво подобрение,даже по-суха стана. ShockedСеднах да чета по въпроса из форума и като видях някви атопични дерматити и кожата ми настръхна Rolling Eyes.Педито дори не даде съмнение за подобна диагноза.Единствено каза-продължавай със зехтин Thinking.Грабнах Мартин и го заведах на кожен/намерих координатите пак във форума,незнам дали е добра всъщност,бяха я препоръчали на АНИКА75/ newsm78Тя потвърди че нямаме атопичен дерматит,но каза да използваме мед.козметика. NaughtyКато отидох в санита ми препоръчаха на Мустела,но козметиката за атопична кожа #Crazy.Консултантката го гледа детето и каза да взема нея,защото имал атопична кожа,един вид да се застраховам да не нарасне проблема. #CrazyОт вчера се мажем,ще видим какво ще излезе Thinking.И един въпрос-някой купувал ли си е комплектите за кошара на чиполино, аз имам такъв/с пеперудите/но Мартин като хване обиколниците,дръпне два пъти и в ръчичките му остава сякаш от пълнежа им.Вие с кави обиколници сте, така ли става при вас.Вержи как е детето.Извинете че ви занимавам,ама с кой да споделя..... HugЛек ден и приятни разходки  bouquet

# 71
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ох kirkorova80 дано да не е атопичен дерматит, щот лоша работа, мажи с Мустела и дано бързо да се оправи

Хела  - Аз съм в района на стадион спартак до мамбо!

А и аз съм там наблизо  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 922
kirkorova80, на сина ми преди време му беше много суха кожата, на места се разраняваше даже  Sad. Та тогава аз купих на Мустела Стелатопиа (за атопична кожа) и мога да кажа, че след първите няколко намазвания се оправи. Сега го ползвам много рядко, само като видя, че има нужда. Много е хубаво мазилото!

# 73
  • Мнения: 96
BABY DOLL точно такъв съм взела и аз,но засега 1 път съм го мазала.Още не виждам разлика,но искренно се надявам да има такава до няколко дни

# 74
  • Мнения: 2 922
BABY DOLL точно такъв съм взела и аз,но засега 1 път съм го мазала.Още не виждам разлика,но искренно се надявам да има такава до няколко дни

Аз съм много доволна. Просто кожата му е коренно различна, след като започнах да го мажа с него. Дано и на вас да помогне!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт