Планово секцио в коя г.с.?

  • 17 990
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 757
Моето - 2 дни преди термина.

# 16
  • София
  • Мнения: 928
Това определя наблюдаващият те гинеколког. Зависи от това кое налага секциото. Има ли риск zа тебе или бебето, как протича бременността...
Моето бе 2 седмици пред термина.

# 17
  • Мнения: 2 152
от 7 до 10 дена преди термин Peace

# 18
  • Мнения: 117
Около 10 дни преди термина.
Късмет и леко възстановяване   bouquet

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 522
По принцип бебето се смята за доносено след 38-ма седмица. Затова и планово секцио се назначава от тази седмица нататък. Естествено винаги има изключения. Моето беше една седмица преди термина по преценка на лекаря, но то се получи по спешност иначе смятахме да чакаме максимално дълго.

# 20
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Моят гинеколог смята, че колкото по - близо зо термина, толкова по - добре. Моето беше в 37 г.с.

# 21
  • в стаята
  • Мнения: 469
Моето беше 4 дни преди термина.

# 22
  • Мнения: 3 089
моето ще бъде другата седмица - в 38-а - 14 дни преди термин.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз бях планувана 12 дена преди термина...друг е въпроса, че родих 2ч. преди плануваното секцио  Crazy

# 24
  • Мнения: 28
12 дена преди термина ,вече бях с 2см.разкритие.Но както са писали и др.мами доктора най-добре ще прецени кога и защо да го направи.Успех на тези на който им предстои.

# 25
  • Мнения: 3 116
15 дни преди термин, но раничко беше. Малката се роди доносена, но незряла и трябваше да остане в кувиоз и на кислород 4-5 дни  Thinking

# 26
  • Мнения: 858
38 седмица беше при мен

# 27
  • Мнения: X
здравей, моето секцио е правена 9 дена преди термина.успех

# 28
  • Мнения: 819
По принцип около 10-тина дни преди термина,естесвено може и седмица,зависи от деня,който си харесате.Моят термин беше на 1-ви февруари,определих си 25 януари,което е около седмица преди термина...и на същият ден сутринта...ми изтекоха и водите.Както казват,жената си усещала кога ще се случи чудото,ама аз как съм го изчислила с такава точност...

# 29
  • Мнения: 24
разбира се ако е без някакъв специфичен проблем - стандартно.

Общи условия

Активация на акаунт