изисквания за багаж

  • 13 599
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
A  я да попитам по опитните летци от мене: мога ли да си сложа фотоапарата в ръчния багаж? Че май ми е единствената ценна вещ, да не изчезне... Откачам тука с това събиране на багаж, много ме изнервя и сигурно още работи ще се сетя да питам като си сбера мозъка Rolling Eyes
Благодаря ви предварително. Hug

За фотоапарати няма проблам, стига да не снимаш на излитане и на кацане - строго забранено е, защото предполагам можеш да заснемеш летищата и да дадеш секретна информация на някой терорист Wink

# 16
  • Мнения: 2 575
A  я да попитам по опитните летци от мене: мога ли да си сложа фотоапарата в ръчния багаж? Че май ми е единствената ценна вещ, да не изчезне... Откачам тука с това събиране на багаж, много ме изнервя и сигурно още работи ще се сетя да питам като си сбера мозъка Rolling Eyes
Благодаря ви предварително. Hug

За фотоапарати няма проблам, стига да не снимаш на излитане и на кацане - строго забранено е, защото предполагам можеш да заснемеш летищата и да дадеш секретна информация на някой терорист Wink

Ти майтапиш ли се???
Няма такова нещо.Аз най-обичам да снимам точно на излитане и кацане - после най-често нищо не се виджа  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 299
A  я да попитам по опитните летци от мене: мога ли да си сложа фотоапарата в ръчния багаж? Че май ми е единствената ценна вещ, да не изчезне... Откачам тука с това събиране на багаж, много ме изнервя и сигурно още работи ще се сетя да питам като си сбера мозъка Rolling Eyes
Благодаря ви предварително. Hug

За фотоапарати няма проблам, стига да не снимаш на излитане и на кацане - строго забранено е, защото предполагам можеш да заснемеш летищата и да дадеш секретна информация на някой терорист Wink

Ти майтапиш ли се???
Няма такова нещо.Аз най-обичам да снимам точно на излитане и кацане - после най-често нищо не се виджа  Mr. Green
А не се вижда.... Вижда се - невероятни облаци и ясно синжо небе... такава красота е...имам купища снимки, но за съжаление не знам как да ви постна тук една да видите - красота  Hug

# 18
  • Мнения: 1 299
А някой знае ли за пренос на колело със самолет колко ще ме "удерат"?

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
А някой знае ли за пренос на колело със самолет колко ще ме "удерат"?
Аз пренесох един неразглобяем цветарник на три нива от София до Лондон през Прага  Embarassed Нищо не ми взеха, защото като кила влизах в лимита. Предполагам зависи от тежестта.
Да ти кажа, цветарникът пристигна леко надран, с разпокъсана опаковка и без едното гумено краче, но аз по принцип го бях отписала още когато го купих и много се зарадвах, като го видях на лентата в Лондон, даже и в това му състояние  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 299
Ама колелото тежи бая  newsm78

# 21
  • Мнения: 3 423
А някой знае ли за пренос на колело със самолет колко ще ме "удерат"?
и мен подобно нещо ме терзае-дали може да кача детето в самолета с колелото триколка Crazy вместо с количката
или ще го сложат в багажното newsm78
от тур агенцията не знаят

# 22
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Ами ние като пътувахме специално преди излитане ни предупредиха за фотоапаратите и преди кацане също. Даже мина стюардесата да види. А и пишеше в брошурата на авиокомпанията.
 newsm78


# 23
  • Мнения: 1 299
За фотоапаратите знам, че не е разрешено да снимаш в самолета, защото е забранено да се снима екипажа. На мен са ми проверявали снимките и ако има някой от екипажа ме карат да трия. Но през прозореца са ми давали да си снимам.

# 24
  • Мнения: 321
Нямаш ограничение за обем, важното е да се поместиш в килограмите. Аз вчера пътувах със самолет, и  имах проблем с килограмите бях с 10 кг в повече и ме накараха да си вадя от багажа направиха компромис за 2 кг  Laughing .
 Между другото, ръчния багай никой не ти го тегли. Стига да не е обемист можеш да го направиш и 10кг (сложи си по- тежките неща).
       приятно пътуване   Peace

# 25
  • Мнения: 2 575
Ами ние като пътувахме специално преди излитане ни предупредиха за фотоапаратите и преди кацане също. Даже мина стюардесата да види. А и пишеше в брошурата на авиокомпанията.
 newsm78




Странно - коя е авиокомпанията?

# 26
  • Мнения: 13 512
май взеха да се втиляват нещо. никога досега не ми се е случвало, а винаги съм снимала. Летя предимног с Air France,Bulgariq Air i British Airways

# 27
  • Мнения: 1 299
Добре де, ами ако си над нормата какво - вадиш от багажа? Ами ако няма какво да извадя? не се ли доплаща за повече килограми? И колко е newsm78

# 28
  • Мнения: 13 512
Добре де, ами ако си над нормата какво - вадиш от багажа? Ами ако няма какво да извадя? не се ли доплаща за повече килограми? И колко е newsm78
разбира се ,че можеш да доплащаш. Тя може би има предвид това, че те карат да  вадиш, ако куфарът тежи повече от 32 кг- не е разрешено един багаж да тежи повече пт 32 кг. Ако е над 20, му лепят лепенка Heavy

# 29
  • Мнения: 3 423
май взеха да се втиляват нещо. никога досега не ми се е случвало, а винаги съм снимала. Летя предимног с Air France,Bulgariq Air i British Airways
да допълня  и Аерофлот и Alitalia
снимам си и аз на воля  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт