София срещу нова София

  • 10 422
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
Имам познат от Пазарджик, който стига до центъра на София, за почти същото време, което им отнема и на дружбенци.
 Simple Smile зависи, зависи, да знаеш, че трамваят е много бърз...
аз предлагам състезание

# 16
  • София
  • Мнения: 3 099
Ами за бившият хубав квартал Лозенец нещо да кажете, ..... такива??? (познай думата зад многоточието)

# 17
  • Мнения: 2 723
А какво значение има! Простаци живеят навсякъде по света.

ахаааа  Joy

# 18
  • Мнения: 7 723
Ами за бившият хубав квартал Лозенец нещо да кажете, ..... такива??? (познай думата зад многоточието)

.... к`во викаш за точките???  Whistling Whistling Whistling

# 19
  • Мнения: 3 447
По презумпция в центъра живее интелигенцията, а в покрайнините преобладава битовата работническа простотия.
Без да използвам крайни определения като "интелигенция" и "работническа простотия" ще кажа, че има нещо такова. Било е въпрос на градоустройство, а тези квартали, които не са новопостроени, са били крайградски села.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
...
Обеля и Овча купел 2 изобщо част от града ли са?

Обеля е източен квартал на Белград, това всички го знаят Mr. Green

Що се отнася до селата, приобщени към София, те са ми по-симпатични от "вертикалните села", които някои наричат "блокове" и се мъдрят из всички квартали, които не са били села.

# 21
  • Мнения: 5 103
По презумпция в центъра живее интелигенцията, а в покрайнините преобладава битовата работническа простотия.
Без да използвам крайни определения като "интелигенция" и "работническа простотия" ще кажа, че има нещо такова. Било е въпрос на градоустройство, а тези квартали, които не са новопостроени, са били крайградски села.
Да доживея да съм съгласна с Дона  bouquet

# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, само заради това си заслужаваше да прочета темата Mr. Green

# 23
  • Мнения: 68
Ами за бившият хубав квартал Лозенец нещо да кажете, ..... такива??? (познай думата зад многоточието)

Добре, че си сложила "бивш", че откакто аз живея в Лозенец  нищо хубаво не съм забелязала да има в този квартал, освен, че ми е близо до центъра. Нямам търпение да се изнеса сред селата- Бояна, Драгалевци, Бистрица. То бива строителство, бива, ама това в Лозенец е прекалено!  Tired

# 24
  • Мнения: 5 103
Може би старата част на Лозенец до горичката е още хубава, но отсреща е някакъв ад, блок до блок, гъз до гъз.

# 25
  • Мнения: 6 993
А чакайте сега да се появи Миленчето и да ви разясни от къде изгрява слънцето - от Лозенец, разбира се Flutter Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 8 348
Айде пак тръгнахме към провинцията.
Но в Бояна не е хубаво.
А за Бистрица ти трябва як джип за през зимата.

Какво му е на строителството пък.
Социализираме се. Къде ще ти се отдаде възможност да се сближиш така със съседите си. Един телевизор гледате и една музика слушате. Ако се попресегне повечко мъжа на комшийката остреща, може и до твоето легло да стигне!!!!!!!!!!!!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
А в центъра, като почнат ония ми ти "Изложения" в НДК/и сега тече такова Twisted Evil/ и ми иде да се застрелям - просто ни с кола минавам по родната си улица, ни пеша.... #2gunfire

# 28
  • Мнения: 7 723
А чакайте сега да се появи Миленчето и да ви разясни от къде изгрява слънцето - от Лозенец, разбира се Flutter Laughing

Нещо не сте ме разбрали правилно  Flutter Flutter Flutter

Слънцето изгрява от изток, т.е- от Дружба.  Grinning
 

# 29
  • Мнения: 6 993
Опа, вярно, че сте повече Миленки Laughing
Имах предвид Филиповото Миленче Wink

Общи условия

Активация на акаунт