Угърчин и угърчинистките

  • 2 949
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 287
аз пък наистина искам да съм си на село, ама да ги няма родителите и свекъровете!
 и сега агитирам либето да си дирим селска къщица у село с и-нет Laughing

# 16
  • Мнения: 6 993
Заради такива като вас си купихме място на Луната.
Барем там има малко спокойствие.

Луно, Луноооооо...земльо македонска...и за тебе ли ке се тепаме? Joy

# 17
  • Мнения: 2 792
 Аз вирея навсякъде, като бурените...

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз да вкарам един болезнен за мен подвъпрос: Ако някъде не се чувствате "на място", минава ли това с времето, свиква ли се навсякъде... Crazy

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хубаво е в Угърчин. Особено в някои махали.  Mr. Green
Работя с угърчинци, по-добре се работи с тях, отколкото с голяма част от нашенските аборигени.
Като гледам, угърчинистка трябва да съм.

# 20
  • Мнения: 656
Лиске, това е страхотна трактовка на темата "разделно събиране".
От днес ще разделям боклуците по твоя метод!

Хубаво е да се подвизаваш - ето 2 седмици с разделения боклук в Угърчин, после може да отида на гости на Реза, ще взема малко смог и радиация за там, щото там вероятно лунното притегляне не може да задържи много атмосфера, та какво остава за смог. А пък чувала съм, че било студено там, та за затоплим там глобално климата, да се чувства като удома си.
И накрая пак да се върнеш в милата родна освобедена от буклуци, смог и радиация София.

# 21
  • France
  • Мнения: 726
Проблемът с боклука не е заради софианци, а заради угърчинисти и белославци, и мъглижци и т.н. Парите от данъците на софианци се разприделят м/у останалите общини. Ако една-две години всички пари се инвестират в столицата, тя ще светне.

# 22
  • Мнения: 3 423
Заради такива като вас си купихме място на Луната.
Луно, Луноооооо...земльо македонска...и за тебе ли ке се тепаме? Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Проблемът с боклука не е заради софианци, а заради угърчинисти и белославци, и мъглижци и т.н. Парите от данъците на софианци се разприделят м/у останалите общини. Ако една-две години всички пари се инвестират в столицата, тя ще светне.

Мисля, че не си много наясно с данъците. Хайде почети и ела пак.

# 24
  • Мнения: 656
Проблемът с боклука не е заради софианци, а заради угърчинисти и белославци, и мъглижци и т.н. Парите от данъците на софианци се разприделят м/у останалите общини. Ако една-две години всички пари се инвестират в столицата, тя ще светне.

Мисля, че не си много наясно с данъците. Хайде почети и ела пак.
Както чух веднъж по телевизията, докато всички от общината си купят Бугати-та, то пък и дали щели да стигнат за всички....

# 25
  • Мнения: 391
Много харесвам Угърчин и целия регион. На 5 май съм пак там.

# 26
Проблемът с боклука не е заради софианци, а заради угърчинисти и белославци, и мъглижци и т.н. Парите от данъците на софианци се разприделят м/у останалите общини. Ако една-две години всички пари се инвестират в столицата, тя ще светне.

Май е точно обратното!  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 167
Аз да вкарам един болезнен за мен подвъпрос: Ако някъде не се чувствате "на място", минава ли това с времето, свиква ли се навсякъде... Crazy

епа я съм пример! Hug
у софията живея в центъра, на тарапаната, дето плащаме за всичкото боклук, дето се изсипва в центъра ежедневно, щото бойко казА, че ще прави центъра само за богаташи и данъка е по-висок, респективно.
напоследък, коли не паркират пред входа ни, защото бат'бойко
сложи едни колчета, селянията да не си паркира на тротоара.
евалата на кмета.

тука живея в китно предградие на малък провинциален градец.
цветенца, съседки, отключени къщи и коли.
уличка малка, как минава тази кола за смет не мога да кажа, но минава 2 пъти седмично.  уличката ни я  мият с четки и сапун,  наскоро  ни се счупи тротоарчето и довтаса едно като тракторче,  да ни го оправи, да не се спъваме, ако по случайност решим да ходим пеша.

супер съм си и у нас, и у нас.
и в угърчин ще съм супер, само интернета да не спира  Wink

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 13:30 от Lennie

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лени, на Лиска интернетът не спира никога. Виж, на майка и, на пъпа на София - да.

# 29
  • France
  • Мнения: 726
Почуствах се прекрасно в Хасково. По-чист град не съм виждала, навсякъде шадраванчета, градинки с теменужки, тази сутрин към 6ч ме събудиха от чистотата- минаха 2(!) камиона да измият улицата.Хората са приветливи и спокойни, няма напрежение.Е, случвало ми се е да ни събуждат в 7ч прибиращи се от купон, навсякъде е така.
Относно свикването- свикнах, но ми липсва средата. На моменти няма с кого да излезеш, но това ще е до време.

Общи условия

Активация на акаунт