Здравейте и от мен!

  • 1 735
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 174
Плодните мехури са два и от там може да се предполага за двуяйчни близнаци.На мен още във втория месец ми казаха,че може би ще са двуяйчни и така излезе-момиченце и момченце Grinning

# 16
  • Мнения: 2 757
Еднояйчните са в един плоден сак, после имат обща плацента.  Simple Smile

Не винаги. Може да са еднояйчни и да са съвсем отделни. Прочети по нета, има доста инфо.

# 17
  • Мнения: 2 950
Клер, аз съм Деси - на рождения ден ан Ния бяхме в Мечо Пух. Дъщеря ми е Йоана. На 2 г. е, може би се сещаш. Hug

# 18
  • Мнения: 256
Tova e prekrasna novina Kler-s techenie na vremeto shte go osaznaesh i nai-veche kogato im vidish mucunkite  Heart Eyes
A novinata si e shkorashta nezavisimo oja bremenost e tova po red!
Tova sa normalni dushevni sastojanija,no shte se spravish s tjah i shte badesh prekrsna maika  Hug

Kazaha mi,che samo bogoizbranite imali bliznaci  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 1 844
Ох, аз нещо май се обърках - мойте са в отделни мехури, но днес се видя, че са с обща плацента. Едното със сигурност е момиченце  Grinning, другото не можа да се види.
Клер, ще си бременеем заедно, какво друго да правим. Гледам, че има още една бременна мама, която също има момиченце - може и цяла група да си направим  Laughing
NikiFin, аз затова много, много не го мисля - все ще се справя, но съм сигурна, че ще ми дойде множко с три, въпреки че каката е сравнително кротка, твоя мъник от това, което съм чела тук е невероятно палав, ама да ти е жив и здрав!

# 20
  • Мнения: 7 803
плацентите се гледат в началото на бременността, после може да се срастнат в една. tanini, ако са  ти еднояйчни и едното е момиче, значи и другото е момиче, задължително  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 844
Аз нямам нищо напротив 2 момиченца, или момиченце и момченце, виж две момченца, май ще ми дойдат в повече. Но сега се сетих, че всъщност лекарката ги писа и двете момичета, но не разбрах защо. Както и да е.
Клер, съжалявам, че разводнихме темата.

Общи условия

Активация на акаунт