Добре дошли при мамите в арабския свят!! - 21

  • 13 538
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноичка, тъй като виждам че се подвизаваш без аватар и знам, че си много "Добре" с картинките, предлагам да ти направя едно добро дело - резултат от днешната ни беседа - да ти сложа аватар с тази медицинска сестра??!! СЪГЛАСНА???
Само ще я оправя на фотошопа и ще й сложа насочена да е нагоре!! към небето!!!
Mr. Green Hug

# 76
  • Мнения: 3 463
./тука пъшкам - снишайте се че до Гълфа ще стигне

Пепи, миличка, аз ви оставям да си пъшкате заедно с Катето, че тя е превъзбудена тази вечер,  Mr. Green,аз викам да се сниша в леглото по някое време. Laughing

# 77
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
малеееееееее имам нужда от компания  - сама съм , моя е на работа - нощен ./тука пъшкам - снишайте се че до Гълфа ще стигне толкова ми е самотно /

Моя и твоя да не е един и същ??!! Shocked Щото и моя е нощна и за съм сама?!!!
smile3516 а аз се чудя защо ходи така раздвоен newsm62

# 78
  • Мнения: 3 463
Ноичка, тъй като виждам че се подвизаваш без аватар и знам, че си много "Добре" с картинките, предлагам да ти направя едно добро дело - резултат от днешната ни беседа - да ти сложа аватар с тази медицинска сестра??!! СЪГЛАСНА???
Само ще я оправя на фотошопа и ще й сложа насочена да е нагоре!! към небето!!!


Нямам нищо против да увековечим здравната беседа, само гледай да не я обезобразиш с фотошопа, така де, поне да може да се сравни с малкото ми пръстче. newsm10

# 79
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ноичка, промоцията е само за тази вечер!! Ако не я щеш ти сестрата си я слагам аз, ама ще трябва бая да и пълня деколтето!!!

# 80
  • Мнения: 3 463
Ей, по-голямо отмъщение едва ли можеше да измислиш. Twisted Evil Сега по нощите ли ще ме тормозиш с копиране и пействане. Wink

# 81
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ей, по-голямо отмъщение едва ли можеше да измислиш. Twisted Evil Сега по нощите ли ще ме тормозиш с копиране и пействане. Wink

Отмъщение, ама СЛАДКО!!!

# 82
  • Мнения: 3 804
ей ама вие сте супер,аз се хванах да пренареждам в къщи,освен това мъжо каза че имам и работа на компа,и настроението ми е под нулата-обаче щом ви изчетох  вече съм в норма

# 83
  • Мнения: 3 463
Кате, сега завинаги ще съм в мокрите ти фантазии.... Joy Joy

Утре ако пусна тема в Дом и Семейство: "Защо мъжът ми не иска да прави секс с мен," предполагам, че няма да сте изненадани, след като ме държите до полунощ. Twisted Evil

Да не говорим, че ако Джон види новия ми аватар ще получи разрив на сърцето, веднага ще ме заподозре в ляв уклон. hahaha

# 84
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ОХ ЛЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙ БОЖКЕЕ - неможе да бъде - ама верно я тупнахте каката - Ноич много си засукана такааааа   ПРИЗНАХ ВИ  - утепахте ме от смехххххххххххх smile3532 newsm62 smile3521 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 ееееееееее сега и аз тръгвам развеселена към леглото --благодарско момичета и целувки newsm51

# 85
  • Мнения: 3 463
  newsm03          newsm03           newsm03

# 86
  • Мнения: 1 269
Добро утро
Големи сте скици,ще ме уморите от смях.
Благодарение на поста на някои "съфорумки",4е не съм сериозна и не пиша в4ера ми блокира нета Mr. Green днес след 1-о 4асов разговор с оператор го оправихме.шукран хабибке,нЕма се замислям по-ве4е.ще рапортувам всяка сутрин Peace Но и твоите ръ4и4ки да драснат по някои ред няма да е лошо Whistling Laughing

Тук е ве4е 2-ри ден студ.седим си у дома и отка4аме.ще ми съборят къщата децата Shocked 4е на всякъде е терикот и игла да падне се 4ува ooooh!горките ми роднини,които живеят под нас Embarassed
татито идва в неделя Hug аз се възползвам от "свободата" и посещавам кръ4мета с приятелки заа друго не ставам,поне да си хапвам Laughing
пепи аз бих се изнесла ако намеря змии Confused От ЖАБА и змия мога да пукна от страх Sad
Марси ще ти пиша на ли4ни какво ни искат Hug

Дидка 1811 изпразни си кутията,не мога да ти пратя ЛС Grinning

лек ден на вси4ки

# 87
  • Мнения: 1 269
оле забравих......Ели много си ми сладка Hug Ама аз като вътрешен 4овек съм те виждала и знам,4е не си заръглена Laughing Децата са големи сладури,а Тито много е пораснал Hug Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 3 463

Благодарение на поста на някои "съфорумки",4е не съм сериозна и не пиша в4ера ми блокира нета Mr. Green


"Съсвате" недей съска  Naughty, за да не преведа на Мубарак за какво не ставаш Mr. Green, нета ти е ръждясал от неизползване, не съм аз виновна. Mr. Green  bouquet Аз пък заради теб съм редовно със спрян телефон. Laughing

Ели, и аз забравих, съгласна съм, че децата са се метнали на свата, одрали са му кожата на гърба. Joy Heart Eyes

Кате, какъв пъклен план се върти пак в русата ти главичка? Laughing

Пепи, днес ще сме сериозни, дай да разнищим бизнес плана и оценим риска на ситуацията с работата. Heart Eyes

Ани, след твоите комплименти вчера си глътнах граматиката, но сега на трезва глава ги оценявам. Hug Нали знаеш, едно нещо като го повториш няколко пъти и после вземеш, че си вярваш. Като стана 50, няма да забравя, че си била в добро и зло с мен като съм била в по-тежка категория. Flutter

dtti, какво работиш на компютъра? Наистина абаите са задължителни само в саудито, друг е въпроса какво се носи под тях:от висша мода до по боди, за последното питай Ели. Mr. Green

Креми, каква порода е кученцето? Защо ни игнорираш тези дни, бе моме? Hug

Даниела и тя беше "наоколо". Wink

# 89
  • Мнения: 462
Здравейте, говорит Радио София   Hug

Ей, много смях, много заблудени .... кой в готварския, кой на друго място... Embarassed

Ели, благодарим за снимката   bouquet Красива си, спор няма, а това, че малките не приличат на теб ми се струва силно преувеличено  Shocked Рая по оченцета и дяволитото изражение ти е копие, въпреки, че на снимката го даваш сериозно  Laughing  С една дума харесваш ми ! Сега да не си помислиш, че съм мъж под прикритие ?  Flutter

Пепи, чакаме снимки и от теб. Не признавам никакви приказки за дебелини и т.н.  Naughty Какво става с подновяването на договора ? Уж учители няма, пък се правят на важни. Абе-е-е  #Cussing out А сватосването защо зацикли ? Не се харесаха младите ли ?  Това със змиите направо може да ми докара инфаркт на мен  #Crazy Ужас ! Имам фобия от змии . Допитайте се до някой какво можете да предприемете, за да не ви навестяват повече , може би в някаква ветеринарна лечебница или доктор  newsm78

Аз снощи се видях с една приятелка, пихме бира ( който иска да не ме чете) и след 8ч. стана толкова студено, че не се траеше. Сега се чудя всеки ден с какво да се обличам ?

Ноя, чудесен аватар ! Ето кой ще ни лекува тук ....със смях  Hug

Отивам да работя  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт