Къде отидоха парите??!

  • 2 170
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 386

[/quote]
 не е вярно ( не говоря за конкретната банка а по принцип   - винаги банкомата ти показва нали4ното коли4ество в сметката ), а това какво коли4ество може6 да изтегли6 ве4е си е друга работа .
[/quote]

ми... не е точно така. на мен ми се е случвало да показва по-малка наличност точно заради този проблем. по-често се вижда цялата сума, но понякога е само наличната чрез атм

# 16
  • Мнения: 386
освен това събота, неделя и до понеделник около 17 часа не са съвсем точни състоянията по сметката, показвани на банкоматите заради борика. обикновено показват повече пари от реалната наличност.

# 17
  • Мнения: 2 700
не е вярно ( не говоря за конкретната банка а по принцип   - винаги банкомата ти показва нали4ното коли4ество в сметката ), а това какво коли4ество може6 да изтегли6 ве4е си е друга работа .

В ПИБ не е така. Ако лимитът ти е 400 показва остатъка, който можеш да изтеглиш за деня, но не и цялото налично количество.

# 18
  • Мнения: 793
Ескпресбанк са на друга система банкомати, т.е. не ползват борика а имам собствена система, братовчет ми така го изкара че тегли сто лева, а преди два дена е изтеглил и 200 та общо взето пишеше нещо от рода на наличност 500 лв изтеглени 100 след теглене наличност 200, направо подскочихме и отидохме в банката и се оказа че сега било отразило тегленето от предишния път, казаха че не сме първите които идват с такова оплакване  ooooh!

# 19
  • Мнения: 386
Ескпресбанк са на друга система банкомати, т.е. не ползват борика а имам собствена система, братовчет ми така го изкара че тегли сто лева, а преди два дена е изтеглил и 200 та общо взето пишеше нещо от рода на наличност 500 лв изтеглени 100 след теглене наличност 200, направо подскочихме и отидохме в банката и се оказа че сега било отразило тегленето от предишния път, казаха че не сме първите които идват с такова оплакване  ooooh!

борика не е система банкомати, а националната система за разплащания и всички банки у нас работят с нея.

# 20
Ние имахме проблем с банкомат, който отчита че е дал пари, без да ги даде!!!! Нямаше ги в сметката, от Борика и  банката - издател на картата твърдяха, че транзакцията е минала. Пуснахме молба до банката,  на която бе банкомата за ревизия на същия. Отне им месеци да намали сумата в самия банкомат и да направят ревизия- нашити пари си бяха вътре и ни ги върнаха.

А мъжа ми не беше потвърдил тегленето -  при надписа "Моля почакайте" за повече от 2 мин. той дал отказ

# 21
  • София
  • Мнения: 3 249
Парите се върнаха!  Money Мацката (Михаела Мишева, клон Надежда) беше изключително любезна. Звъня телефони, накрая звъня и до Варна, където им е централата и оправиха нещата. Беше също така любезна да оправи и сметката на мъжо, без той да присъства, само по издиктувано ЕГН (ние нямаме брак и между сметките ни няма абсолютно никаква връзка).

Единственото ми притеснение е, че не успях с очите си да видя това, защото се оказа, че в момента отново не работят банкоматите. Странна работа е тая работа. За втори път в рамките на 2-3 дни. Но разчитам на думата на мацката, че вече вижда прословутите 132 лв в сметката ми. Каза също и че вижда и повече пари в сметката на мъжа ми, но няма да ми каже колко, защото нямала право.  Mr. Green

Надявам се утре да направя справка и наистина всичко да е наред.

Признавам си, че много се запалих, може би малко прибързано, но сега се радвам, че нещата се оправиха бързо. Дано да няма повече издънки.

# 22
  • Мнения: 13 512
СПОКО за стотинте лева, които са по-важни от десетте - парите, които виждаш са налични за операция през картата, а не тези, които действително имаш. в последния космополитън (с линдзи лоън) е обяснено надълго. но все пак се чуй с банката
не е вярно ( не говоря за конкретната банка а по принцип   - винаги банкомата ти показва нали4ното коли4ество в сметката ), а това какво коли4ество може6 да изтегли6 ве4е си е друга работа .
Не е така...на мен  никога не ми показва цялата наличност-става въпрос за над 10 000 лева примерно.Мисля,че ми показваше 5 000само.

# 23
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
СПОКО за стотинте лева, които са по-важни от десетте - парите, които виждаш са налични за операция през картата, а не тези, които действително имаш. в последния космополитън (с линдзи лоън) е обяснено надълго. но все пак се чуй с банката
не е вярно ( не говоря за конкретната банка а по принцип   - винаги банкомата ти показва нали4ното коли4ество в сметката ), а това какво коли4ество може6 да изтегли6 ве4е си е друга работа .
Не е така...на мен  никога не ми показва цялата наличност-става въпрос за над 10 000 лева примерно.Мисля,че ми показваше 5 000само.
Дам, първият път голем ужас преживях, че бяха и четири почивни дни  ooooh!

# 24
  • Мнения: 13 512
СПОКО за стотинте лева, които са по-важни от десетте - парите, които виждаш са налични за операция през картата, а не тези, които действително имаш. в последния космополитън (с линдзи лоън) е обяснено надълго. но все пак се чуй с банката
не е вярно ( не говоря за конкретната банка а по принцип   - винаги банкомата ти показва нали4ното коли4ество в сметката ), а това какво коли4ество може6 да изтегли6 ве4е си е друга работа .
Не е така...на мен  никога не ми показва цялата наличност-става въпрос за над 10 000 лева примерно.Мисля,че ми показваше 5 000само.
Дам, първият път голем ужас преживях, че бяха и четири почивни дни  ooooh!
хахаха...да, и аз им звънях по телефона ....беше по времето на ливанската примка....направо луднах  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт