Частна АГ клиника в Стара Загора?

  • 64 228
  • 315
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Д-р Цонева ще може да ти води раждането в новата болница но вече и там са затегнали коланите. Ако те изражда доктор, който не работи в НияМед касата не поема част от раждането както беше до сега. Т.е сега ще платиш цялото си раждане..мисля, че става 900лв. и секцио 1400лв. и твоят доктор влиза и те изражда там. Това рано или късно щеше да стане..мисля.
Иначе за новата болинца..бившата трета поликлиника май ще е много профилна и тя..ама и аз незнам със сигурност.

# 256
  • Мнения: 48
Някой знае ли как е сайта на клиниката? Мисля, че беше публикуван в темата по - рано, но не го намерих

# 257
# 258
  • Мнения: 48
Благодаря  Hug

# 259
  • Мнения: 139
Може ли Д-р Цонева да ми води нормално раждане или секцио в МБАЛ Ниа Мед?
И каде в Стара Загора има 3-D ехограф?
Ами нали на д - р Цонева ехографа се води 3D? Аз поне така прочетах на визитката й.

# 260
  • Мнения: 21
Може ли Д-р Цонева да ми води нормално раждане или секцио в МБАЛ Ниа Мед?
И каде в Стара Загора има 3-D ехограф?
Ами нали на д - р Цонева ехографа се води 3D? Аз поне така прочетах на визитката й.

Ехографа на д - р Цонева е 3D.

# 261
  • Мнения: 5
Моето момченце го родих в частната клиника юли месец.Изражда ме Христов,много съм доволна от всичко и всички там.Е има си и неща,които трябва да се до оправят,но къде не е така .Иначе всички бяха много мили.  Simple Smile

# 262
  • Мнения: 48
Честит празник на всички акушерки и гинеколози  Hug
Бъдете живи и здрави и вършете работата си с любов, както ние раждаме децата си, благодарение на вас   bouquet

# 263
  • Мнения: 25
Майчици-бъдещи и настоящи  Grinning ето,че и аз станах мама!!!Родих в НиаМед на 22-момиченце Елена,и съм страшно доволна от всичко,бях обградена от внимание през цялото време.Ако не беше намесата на доктор Христов нямаше да издържа на болката.Постъпих в 8 часа сутринта и в 8 вечерта родих,прави ми разкритие 3 пъти,тъй като при мен 2 банки окситоцин не помогнаха,мрънках,виках,болеше ме страшно много,но всички се отнесоха със състрадание към мен.Накрая точно преди да родя се смениха акушерките,дойде една сладурана,която ме напътстваше много внимателно през цялото време,доктора отново се намеси за да излезе моето бебе,защото започна да се здушава,а аз без сили да напъвам.Условията са наистина много добри,бебоците ги дават постоянно да са при теб,а ако не се справяхме позвънявахме на лекарките и те пристигаха по всяко едно време на денонощието,готови да помагат и да гледат бебенцата.През 3 часа минаваха да проверяват дали бебенцата имат вода и да носят ли мляко,мен още 1-вата вечер ме научиха безпроблемно да си кърмя бебето.Раждането за мен беше доста изморително и тежко преживяване и съм благодарна на всички хора,които ми помогнаха и бяха до мен,живот и здраве един ден като имам други деца пак там ще отида.Късмет на всички майчици,на които предстои раждане Peace

# 264
  • Мнения: 753
Честито мама Дими, да сте живи и здрави!  bouquet

# 265
  • Мнения: 280
Точно носенето на вода и мляко през час трябва да се дооправи.Не да се дооправи,ами направо да се премахне.И не е само мое това мнение,ами и на СЗО.

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Ако им кажеш, че не искаш добавка, не носят, но трябва да повтаряш на всички.

# 267
  • Мнения: 139
Точно носенето на вода и мляко през час трябва да се дооправи.Не да се дооправи,ами направо да се премахне.И не е само мое това мнение,ами и на СЗО.
Защо смяташ така?  newsm78

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Точно носенето на вода и мляко през час трябва да се дооправи.Не да се дооправи,ами направо да се премахне.И не е само мое това мнение,ами и на СЗО.
Защо смяташ така?  newsm78
Защото кърмачето има изцяло нужда само от кърма/АМ...всичко друго е допълнително пълене на стомахчето.

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Пак ще ни се карат -  но като почнат с добавката от първия ден и после всички реват, че нямат кърма, ами как ще имат.

Общи условия

Активация на акаунт