Дразните ли се?

  • 3 041
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 227
Не само се ядосвам, но направо побеснявам #Cussing out. Там е работата, че моята свекърва целува бебето в устата, с това разбирайте че си вкарва устните и езика в устата на малката newsm61 smile3511
За такова поведение бих разбила нечия уста... без да преувеличавам. Добре, че майка ми е интелигентна и не прави подобни простотии.

# 76
  • София
  • Мнения: 3 787
Не,не се дразня.Всеки ден по някой непознат се случва да му се радва.Нали затова е човек-за да общува с хората Wink
Виж,целуването е друго нещо.Целуват го само близките ми приятели и роднините.Гнуслива съм и не бих дала чужди хора да го лигавят.

Не само се ядосвам, но направо побеснявам #Cussing out. Там е работата, че моята свекърва целува бебето в устата, с това разбирайте че си вкарва устните и езика в устата на малката newsm61 smile3511


Това вече е отвратително Sick

# 77
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не обичам да я целуват!

# 78
  • Мнения: 8 505
Не се дразня,Ако нещо определено ми стане неприятно,казвам си.
Първо пишеш,че се дразниш на роднините,после-конкретно на свекърва си,а накрая-"само моята свекърва ли е толкова зле?"...Май се дразниш на свекърва си по принцип,а?

# 79
  • София
  • Мнения: 3 271
Да го гушкат - не, не се дразня, но не давах да го друсат Naughty
А и винаги си казвам право в очите на хората - що се отнася до детето.

# 80
  • София
  • Мнения: 5 794
И аз си признавам - ревнувам и се дразня само като го прави свеки. Не знам защо. Особено в началото, сега не чак толкова. Но аз се дразнех и ако тя реши да му изглади дрешките или да ги простира вместо мен. Абе, кукувска работа. Crazy

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 13:23 от Elwing

# 81
  • София
  • Мнения: 3 474
Да!

# 82
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
Да му се порадват малко не се дразня,но не ми харесва някой да я люшка половин час и да се лигави,все пак детето е мое и когато аз преценя че и стига толкова не обичам да ми приказват приказки от сорта-,,ама виж сега каква е кротка,чакай да и се порадвам,айде още малко....,, и такива от сорта #Cussing out

# 83
  • Мнения: 351
От бабите и дядовците не се дразня когато я гушкат. Но на чужди хора не позволявам, особено ако се срещнем на улицата с познати. Когато беше по-малка директно им казвах, че не позволявам да пипат бебето по ръчичките и лицето. И сега ми става неприятно, но бебка вече е по-голяма и не се дава лесно.

# 84
  • Мнения: 251
дразня се, не точно от гушкане, а от мляскане и целуване Close

И при мен е така! Но аз не си мълча и си казвам, независимо дали ще се разсърдят  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 873
не че се хваля нещо,но като бъдеща мама и настоящ психолог,работещ  деца  изчетох доста по темата и ето какво:
1.не е добре новороденото да си го подхвърлят много хора,защото на него и без това му е трудно да се адаптира към новия си живот
2.невъзможно е да се разглези детето,още преди първата му година-ласките и гушкането го карат да се чувства прието и защитено
иначе съм против целуването по хигиенни причини,а за държането на ръце мисля че трябва да се дават точни указания как да се държи бебето,съобразно възрастта му и който не ги спазва-ще почака малко Naughty
най-важното е всички да разберат че вашето бебе не е домашен любимец Peace

# 86
  • Мнения: 696
не че се хваля нещо,но като бъдеща мама и настоящ психолог,работещ  деца  изчетох доста по темата и ето какво:
1.не е добре новороденото да си го подхвърлят много хора,защото на него и без това му е трудно да се адаптира към новия си живот
2.невъзможно е да се разглези детето,още преди първата му година-ласките и гушкането го карат да се чувства прието и защитено
иначе съм против целуването по хигиенни причини,а за държането на ръце мисля че трябва да се дават точни указания как да се държи бебето,съобразно възрастта му и който не ги спазва-ще почака малко Naughty
най-важното е всички да разберат че вашето бебе не е домашен любимец Peace

това от психологична гледна точка ли е?

# 87
  • София
  • Мнения: 607
Да ги целуват се дразня и то мноооооооооого! #Cussing out

И аз така  smile3511 направо пощурявам като ни срещне някоя леля и реши че трябва да ни нацелува ,а бебка горката се съпротивлява. newsm45 newsm61

# 88
  • Мнения: 271
И аз се дразня доста.Не са ми приятни ликотиите на някои,особено на свеки Crossing Arms

# 89
  • Мнения: 340
Bubu_to, доживях само какво! Тук, в такъв форум да видя майчица сложила снимка на идола ми!!!! Ако беше сутринта щях да кажа, че ми направи деня, но много ти се зарадвах! Ох, толкова се шашнах всъщност, че не помня нищо друго от профила ти и какво си писала, а твоето мнение на излиза Rolling Eyes

Аз съм го гледала вече 3 пъти и на 3 юни пак! Ако евентуално не знаеш още какво е, ти пожелавам да разбереш скоро!!!  Praynig

По темата, стига да не прекаляват, не се дразня (разбирам ги и не искам да попарвам техните искрени емоции и чувства, но!)... но от цялата им радост и любов винаги придобивам усещането, че ми обсебват детето. Аз бих била малко по-умерена на тяхно място, в знак на обич и уважение към собствените ми деца, а с тях и към половинките им (пак деца в техните очи), защото мама и татко са на първо място и са незаменими. Според мен които родители обичат и уважават децата си, трябва да са загрижени за границата и да не я престъпват.

Общи условия

Активация на акаунт