Кърмене и менструация

  • 1 464
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 294
Разбирам че е строго индивидуално, но и аз да попитам все пак... Малкия е почти изцяло на кърма, имаме проблеми със захранването (отказва всякаква друга храна ) и аз все още нямам цикъл. Не че ми липсва ,но все пак вече е на 10 месеца.. да се притеснявам ли ?  newsm78

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Разбирам че е строго индивидуално, но и аз да попитам все пак... Малкия е почти изцяло на кърма, имаме проблеми със захранването (отказва всякаква друга храна ) и аз все още нямам цикъл. Не че ми липсва ,но все пак вече е на 10 месеца.. да се притеснявам ли ?  newsm78
мне, радвай се! Peace

# 17
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Още кърмя и още не ми е дошло.

# 18
  • Мнения: 487
На мен ми дойде миналата седмица, а така се надявах още няколко месеца да ме пропусне...

# 19
  • Мнения: 743
Какво беше това цикъл? newsm78 Mr. Green

# 20
  • Мнения: 289
На мен ми дойде след 11 месеца, тъй че, не бързай  Wink

# 21
  • Мнения: 107
Стела е на 5 месеца и се кърмим, но нямам менструация.

# 22
  • Мнения: 689
и защо пък този лекар е решил, че трябва да ти дойде? аман от `специалисти`... може още дълго да нямаш цикъл...
PeaceИ аз така мисля - при всеки е различно. На мен на 2-ия месец ми зацапа малко бельото, но не съм сигурна дали е било цикъл  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 092
И аз още нямам , но си стискам палци поне още малко да ме остави на мира  thumbsup
И аз ходя на прегледи при ендокринолог , но такова нещо не бях чувала  newsm78

# 24
  • Мнения: 664
Ох, колко теми е имало по въпроса...май всяка седмица поне по една Mr. Green Индивидуално е, може и на първия месец, може и след 1,5г.

# 25
  • Мнения: 256
Все още кърмя дойде ми на 8мия месец Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 110
Аз още кърмя и нямам цикъл.Голямата си дъщеря кърмих 9 месеца,а имах цикъл още от третия месец. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 959
...ендокринолог, той ми каза , че до 40-ят ден би трябвало да ми дойде...
Да, може би, ако е имал впредвид след отбиване.
Мъжко Майче, не се притеснявай, аз още кърмя, а цикъл имах едва преди 1-2 месеца. Успех и занапред с кърменето!

# 28
  • Мнения: 289
На мен ми идва всеки месец, но само за по един ден /а преди това ме караше по цяла седмица/. Незнам това какво е, появи се малко след лохиите, прилича си на цикъл, но защо е само един ден и аз незнам. През този ден ми намалява кърмата,но после пак се регулира.

# 29
  • Мнения: 1 021
При всеки е индивидуално! Не му се връзвай на този специалист!

Общи условия

Активация на акаунт