Орифлейм 8

  • 11 931
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 782
какво ще кажете за тази серия, много ли е силна?

# 61
  • Мнения: 9 095
как ще е силна, страхотна е, според мен де, много е щадяща към лицето, аз ще ис взема разтвора задължително Flutter

# 62
  • Мнения: 3 782
Не ми се иска да изоставяме тази тема,на мен ми е вече много забавно с вас! newsm44

# 63
  • у нас
  • Мнения: 5 716
как ще я изоставим,я?  Получихте ли списъка с продуктите, които като си поръчаш - получаваш два? Само дето лаковете не се знае какъв цвят са - в майския каталог има пак Бързи и яростни - ама други цветове. Вие харесахте ли си нещо от списъка?

# 64
  • Мнения: 9 095
аз нищо Wink

# 65
  • у нас
  • Мнения: 5 716
и аз за това питам - щото и аз нищо не си харесах

# 66
  • Мнения: 3 782
как ще я изоставим,я?  Получихте ли списъка с продуктите, които като си поръчаш - получаваш два? Само дето лаковете не се знае какъв цвят са - в майския каталог има пак Бързи и яростни - ама други цветове. Вие харесахте ли си нещо от списъка?
Лаковете ги има в цветната карта,но наистина няма нищо хубаво в списъка.

# 67
  • Мнения: 9 095
их момичет немога да се вредя за мострите на новите червила, приличат си с тези на кааталога, но са по- светли

# 68
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Новите червила наистина са блестящи, особено на дневна светлина, но на каталога са с една идея по-плътни струва ми се newsm78. Най-добре помолете консултанта Ви за мостри, а ако сте такива - поръчайте си ги - комплектът е 3.90. И още нещо - някъде прочетох, че ги водят не червила, а ГЛАНЦ за устни. Новото е, че са в гилза и под формата на стик, за да се избегне /д/ефекта на разтичането. За това и не са толкова плътни като цвят. Дано съм била полезна Grinning Peace.

# 69
  • Мнения: 9 095
да, определено на каталога са по- плътни, аз ако са като на каталога никога не бих си взела, това корто е на мострата ми харесва много повече Peace

# 70
  • Мнения: 2 922
да, определено на каталога са по- плътни, аз ако са като на каталога никога не бих си взела, това корто е на мострата ми харесва много повече Peace

А peach nectar какъв цвят е? Оранжавее ли или е прозрачен?

# 71
  • Мнения: 302
Не ми се иска да изоставяме тази тема,на мен ми е вече много забавно с вас! newsm44

И на мен така! Wink

# 72
  • Мнения: 302
да, определено на каталога са по- плътни, аз ако са като на каталога никога не бих си взела, това корто е на мострата ми харесва много повече Peace

Според мен някои цветове са си плътни а други са по-бледи,поне доколкото можах вчера да се поначервя с 2-3.Но много бързо ги изядам аз,може би защото свикнах с дълготрайните...

# 73
  • Мнения: 9 095
да, определено на каталога са по- плътни, аз ако са като на каталога никога не бих си взела, това корто е на мострата ми харесва много повече Peace

А peach nectar какъв цвят е? Оранжавее ли или е прозрачен?

прозрачен

# 74
  • Мнения: 2 922
хм жалко...

Общи условия

Активация на акаунт