Кога ви пролича,че сте бременни?

  • 6 731
  • 162
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 446
В средата на 6-я месец бяхме на морето и като се върнах с корем Shocked. Всички съседи и познати, които не знаеха бяха изненадани.

# 106
  • Мнения: 865
Първият път от 5 месец,втория от 3 месец.

# 107
  • Sofia
  • Мнения: 907
Към 4 - ия месец някъде  newsm78 .

# 108
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Някъде в 5-тия, но без дрехи,  а иначе за околните доста по-късно (около 7). Седмица преди да родя една бабка искаше да ме пререди в магазина, че й било лошо и аз казвам:"Ами на мен да не ми е по-добре?!" и се обръщам към нея, а тя като ме видя вече отпред и почна да ми се извинява 100 пъти, защото не "била забелязала че съм бременна" Mr. Green

   Joy JoyВсе едно аз съм го писала.

# 109
майчета аз съм в начолото на третия и...ми имам доста заоблено коремче...
Незнам дали е нормално и се притеснявам Embarassed Embarassed Cry
На размар ми отговаря на края на четвъртия горе-долу при първата бременност,вие какво мислите?
Ами аз си имам коремче от предишната бременност.но сега ми се струва че откакто разбрах че пак ще съм мама и започна баналното гадене коремът ми каточели расте драстично.дори дрехите ми стават теснички.дали не дебелея бързо?аз съм в 2 месец. preggo

# 110
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
някъде кам края на 4 началото на 5 месец  Peace

# 111
  • Мнения: 2 309
Знам ли с точност Thinkingоколо 3м да не е и по-рано...Просто толкова много исках това дете,че тутакси,като разбрах и се "раздух".
Дори придобих походка на бременна Flutter

# 112
  • София
  • Мнения: 5 079
Към края на 4 месец...  newsm78

# 113
  • Мнения: 330
Пролича ми към 6 месец. До тогава ми беше много лошо и непрекъснато повръщах, почти не можех да се храня.Даже преди да родя ме видя една позната и ми казва че съм понапълняла - естествено не знаеше че съм бремена, а аз и казах че скоро ще трябва да раждам.

# 114
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Към края на 3тия,началото на 4тия месец.

# 115
  • София
  • Мнения: 1 555
На мен от 5 месец ми личи и то само с някои по-тесни дрехи. Въпреки че от един-два седмици много бързо ми се струва, че расте коремчето, така че скоро няма да има как да го скрия.  Joy

# 116
  • София
  • Мнения: 1 877
6 m. но е до физика според мен, аз съм нормално сложена, нямам склонност към пълнеене, слабичка  в крачетата и смао малко сладко коремче......ееееееееех, скромна съм също така  Mr. Green

леко бременеене и се кефи сега, че после на тръстиката!!! Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 789
6-тия месец и то съвсем леко. 7-мия месец тези, които не знаеха,  мислеха, че съм почнала да напълнявам  Grinning А като ме прие лекаря да раждам ме пита винаги ли съм имала такъв малък корем... Но си е въпрос на телосложение. Една бивша колежка, също беше слаба, но такъв корем имаше, леле... Видях я 2 месеца преди термина, а изглеждаше така, сякаш е преносила 2... Направо не знам как го носеше този корем.... Тя каза, че още след втория месец почнали да й отстъпват място в автобуса.

# 118
  • Мнения: 3 478
Още във втория месец и двата пъти.

# 119
  • софия
  • Мнения: 636
началото на 3тия месец, но аз бях с огромен корем до края. В 6-ти месец ме питаха кога ще раждам, а за 9тия да не говоримр но всичко мина ОК.

Общи условия

Активация на акаунт