Знае всичко за Вас и все пак Ви обича!

  • 2 128
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Съпругът ми и две мои приятелки, едната от които ми стана кума.

# 16
  • Мнения: 10 618
Всичко - не, може би почти всичко - повече, отколкото знае майка ми например. И все пак още много ме обича - мъжът ми Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 2 152
майка ми, разбира се Heart Eyes
колкото до съпругът, не бива да се казва всичко, поне според мен Naughty

# 18
  • Мнения: 4 473
Много хора ме обичат безрезервно, но единствено аз знам всичко за себе си.

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Сестра ми, мама и татко ме обичат също, но едва ли знаят абсолютно всичко за мен. Мъжа ми...не  е ясно колко ме обича Mr. Green

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
никой не знае вси4ко за мене. най-много ме познават майка ми и сестра ми!но много неща са си мои тайни и такива май ще си останат, ако не реша да пиша мемоари! мъжете ми са знаели само това, което искам и знам, 4е няма да ми навреди! прекаленото споделяне води после да тих шантаж с натяквания!и не винаги се разбира както, ако са го преживели!а дали са ме оби4али или оби4ат? да, близките ми! за другите винаги съм в питанка, може би!

# 21
  • Мнения: 3 423
никой не знае всичко за мене.
аз също не помня една нощ.

# 22
  • Мнения: 3 447
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

# 23
  • Мнения: 306
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

смело казвам да - 90% да речем Flutter

мъж ми знае 100% (тъй и не го овладях това с криенето Rolling Eyes), ама обичането въпреки знаенето...ммм незнам.... ако приемем, че желанието да променя това, което не харесва не е обичане, значи не отговаря на условието hahaha

# 24
  • Мнения: 583
Доста неща знае майка ми. Но на мъжа ми не съм казала някои.  Защо трябва да знае от миналото неща, и в някой хубав ден да ги използва срещу мен. Не че съм водила лош живот, но всеки си има нещо за което може само той да си мисли и спомня. Нали имаше такава приказка- На доктор всичко се показва, на мъж нищо не се казва.

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

Моята - не. По-скоро сестра ми знае всичко и пак ме обича. Пък и няма кой знае какво /да не кажа нищо/, заради което да се мразя. А от там - да ме мразят и другите.

# 26
  • Мнения: 2 792
 Не съм сигурна дали разбрах точно темата, защото това с всичко ми е малко пресилено.
 Но да, има хора, които се прежалват и са склонни да живеят с мен и всичките ми негативи, това аз го тълкувам като обич  Laughing

# 27
  • Мнения: 433
И аз немога да си трая много много  smile3505.

Дано хората пред които съм си изливала душата да не го използват срещу мен...   Praynig

# 28
  • Мнения: 3 423
Брей, майките ви всичко ли знаят за вас?  Laughing

Аз обичам мама
и не я товаря.

# 29
  • Мнения: 2 212
Аз го разбирам, знае всичко - и хубаво, и не до там, и неща, с които не се гордея знае и въпреки това ме обича - да има такъв човек и съм много благодарна, че го има. Той е моят най-добър приятел и мисля, че не е случайно че от мъжки пол. Но поне мисля е двустранно, защото и аз знам всичко за него и аз си го обичам.

Общи условия

Активация на акаунт